Zaproszenia na urodziny dziecka - personalizowane

Zaproszenia na urodziny dziecka personalizowane pilnie poszukiwane? Zobacz nasze autorskie pomysły na zaproszenia urodzinowe:

Zaproszenia na urodziny chłopca

Zaproszenia na urodziny dziewczynki

Zaproszenia na Roczek - czyli na pierwsze, wyjątkowe urodziny Dziecka :)?

Poznaj piękne i kolorowe, w pełni personalizowane zaproszenia na urodziny. Tekst zaproszenia dopasujemy oczywiście do podanych przez Ciebie informacji. Do każdej z naszych kolekcji tematycznych przygotowaliśmy pasujące stylem i kolorem zaproszenie na urodzinki:

zaproszenia na urodziny dziecka / przyjęcia

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci

Do każdej z naszych kolekcji tematycznych przygotowaliśmy pasujące stylem i kolorem zaproszenia urodzinowe dla dzieci. Dzięki temu - już od pierwszego (z pewnością niesamowitego ;)) wrażenia - zaproszony gość będzie wiedział, jak wyjątkowa impreza się szykuje! Dodatkowo - zaproszenia urodzinowe zachęcą do przyjścia i zasygnalizują temat przewodni imprezy. Kiedy goście zobaczą motyw przewodni, dużo łatwiej będzie im również kupić prezent dla jubilata / jubilatki. Dlatego zachęcamy: wybierz styl / motyw przewodni urodzin i dobierz do niego wyjątkowe zaproszenia na urodziny dziecka.

Personalizowane zaproszenie na urodziny dziecka - zaproś gości z fantazją :)

Oryginalne zaproszenia dla dzieci? W sklepie internetowym  minimunudo.pl masz to jak w  banku! Planujesz przyjęcie urodzinowe, które ma być wyjątkowe? Poznaj nasze pomysły na zaproszenia urodzinowe. Zacznij z fantazją od samego początku! Roześlij / rozdaj zaproszenia na urodziny dziecka - chłopca lub dziewczynki - w stylu, w jakim utrzymane będą wszystkie dekoracje na planowanym przyjęciu :). Jako rodzice chcemy, by przyjęcie, które organizujemy dla swojego dziecka było wyjątkowe. Dlatego też starannie dobieramy dekoracje i przygotowujemy ulubione potrawy dla małych gości. Coraz bardziej popularne są przyjęcia tematyczne, które nawiązują do zainteresowań dziecka, ulubionej bajki czy książki. Zachęcamy, by wybrać motyw przewodni imprezy właśnie pod kątem upodobań jubilata! I do tej tematyki dopasować również zaproszenia urodzinowe! Po urodzinowym stole wędrują dinozaury albo piraci serwują przysmaki dla gości prosto z pirackiego statku? Niech te oryginalne motywy pojawią się również i na zaproszeniu na to wyjątkowe świętowanie urodzi Twojego dziecka! Mając tak fajne zaproszenie w ręku, goście przybędą zapewne nawet przed czasem ;), nie mogąc doczekać się tego wyjątkowego świętowania!!!

Napisz zaproszenie na swoje urodziny

U nas możesz samodzielnie napisać zaproszenie na swoje urodziny. Podaj tekst jaki chcesz, a my umieścimy go na Twoich zaproszeniach!

Gotowe zaproszenia na urodziny. Tekst dopasowany do Twoich oczekiwań. Plus cudne kolorowe grafiki! Nie sposób się nimi nie zachwycić!

Zobacz, jak mogą wyglądać gotowe zaproszenia na urodziny -w 100 % dostosowane do Twoich oczekiwań!

Przykładowe zaproszenie na urodziny dziecka:

Zaproszenia na urodziny dzieckaZaproszenie na urodziny dla dzieci inne niż wszystkie

Zaproszenie na urodziny dla dzieci inne niż wszystkie, całkowicie oryginalne i wyjątkowe? Tak, to możliwe! Przy naszej małej pomocy zdobędziesz zupełnie wyjątkowe zaproszenia na urodziny, w wesołych kolorach, z cudownymi grafikami, z imieniem Twojego dziecka, jego wiekiem i z wszystkimi niezbędnymi informacjami - wypisanymi już na zaproszeniach. Pozostanie Wam już jedyne wręczenie tych przepięknych zaproszeń urodzinowym gościom!

 

Zaproszenie urodzinowe dla dziecka ... 

... mogą wyglądać tak, jak te poniżej :) i tak cudnie komponować się z całą tematyczną kolekcją urodzinową! Sprawdź wszystkie nasze tematyczne kolekcje urodzinowe, wybierz taką, która Twojemu dziecku podoba się najbardziej (lub zrób mu niespodziankę :)) i dobierz do niej pasujące zaproszenie urodzinowe :):

Przykładowe zaproszenie urodzinowe dla dzieci :

Zaproszenie na urodziny dla dzieci zaproszenia urodzinowe w stylu kosmosu

Zaproszenia dla dzieci - tutaj z serii farmerskiej :)

Tu zaś zaproszenia dla dzieci na urodziny utrzymane w farmersko - gospodarskim klimacie. Bardzo je lubicie! :) :

Zaproszenie na urodziny dla dziecka zaproszenia na Farmerskie Urodziny

Zaproszenia na urodziny dla dzieci - pomysły na zaproszenia urodzinowe inne niż wszystkie!

Zaproszenia na urodziny dla dzieci - ich projektowanie dla Was to nasza prawdziwa pasja! I pozostałych urodzinowych ozdób również :)! Wyżej widziałaś zaproszenia dla chłopców, a tutaj Tutaj możesz zobaczyć - na przykładzie jednej z dziewczęcych kolekcji - jak zaproszenia na urodziny dla dzieci w dziewczęcym stylu komponują się z pozostałymi dekoracjami z księżniczkowej serii tematycznej (do wyboru masz dużo różnych kolekcji :)):

zaproszenia na urodziny i dekoracje na przyjęcia tematyczne z serii z Królewną Śnieżką, kolorowe dekoracje urodzinowe

Zaproszenia na urodziny dziecka - nie możesz o nich zapomnieć!

Urodziny dziecka to chyba jedno z najważniejszych wydarzeń w każdej rodzinie. Fajnie, gdy rodzice się do niego dobrze przygotują. Dobrze pamiętać o dekoracjach urodzinowych, smakołykach dla gości, o torcie czy planowanych atrakcjach. Jednym z elementów, który również warto rozważyć podczas przygotowań do przyjęcia, są zaproszenia na urodzinki. Przed urodzinami przygotuj listę gości, ustal datę i miejsce spotkania, zarezerwuj salę (jeżeli planujesz przyjęcie w lokalu). Gdy wszystko już ustalisz - czas na rozdanie / rozesłanie zaproszeń na urodzinki! Najmodniejsze zaproszenia na urodzinki to te, w których wszystko jest już ładnie wypisane - czyli z pełną personalizacją. Jest to idealna propozycja dla rodziców, którzy mają już ustalone wszystkie szczegóły imprezy i i nie mają czasu na ręczne wypisywanie danych. A dodatkowo chcą rozdać naprawdę piękne i oryginalne zaproszenia :). Od razu też podpowiadamy, że w naszym sklepie możecie znaleźć również inne dekoracje urodzinowe, które idealnie będą pasować do wybranych przez Ciebie zaproszeń.

Zaproszenia na urodziny z imieniem dziecka

Wyjątkowo ciekawym typem zaproszenia na Urodziny są zaproszenia personalizowane. Są przeciwnością do tych klasycznych, na których albo jest niewiele informacji, albo trzeba je samemu ręcznie uzupełnić, dostosowując się do narzuconego z góry szablonu... Z całą pewnością zaproszenia na urodziny z personalizacją biją je na głowę ;)! Na czym polega personalizacja? Już podpowiadamy!:

 1. Wpisz imię i wiek Jubilata / Jubilatki
 2. Umieść na naszym zaproszeniu swój własny tekst - czyli formułkę zaproszenia (możesz też skorzystać z tej przez nas podanej!)
 3. Podaj nam wszystkie szczegóły, jakie mają się pojawić na zaproszeniu - takie jak miejsce i data spotkania (oraz inne ważne informacje, np. dotyczące konieczności potwierdzenia przyjścia lub instrukcję dojazdu)
 4. A następnie uściślij, do kogo ma być zaadresowane dane zaproszenie.

Takie indywidualnie przygotowane zaproszenia sprawią, że Goście poczują się wyjątkowo docenieni - i to już od samego początku! 

Zaproszenie na urodzinki dla dzieci

Zobacz sama, jakie wyjątkowe zaproszenie na urodzinki swojego dziecka możesz u nas zamówić:

zaproszenie na urodzinki zaproszenia na urodziny kolorowe z napisami z flamingami pirackie zaproszenia a autami

Personalizowane zaproszenie na urodziny - zaproszenie inne niż wszystkie

Już pewnie widzisz że każde dostępne w naszym sklepie zaproszenie na urodziny jest zupełnie inne niż te powszechnie dostępne na rynku. I taki właśnie jest nasz cel - by przygotowywane przez Was przyjęcia miały "to coś"!!! Ten błysk i nutę oryginalności, odróżniające je od innych imprez. Sami szykowaliśmy każdego roku urodzinki dla naszych dzieci, i zawsze nas cieszyło przykładanie wyjątkowych starań do tego, by z jednej strony wszystko było dopięte na ostatni guzik, a z drugiej wyróżniało się oryginalnością!

Zaproszenia personalizowane takie jakie możecie u nas zamówić cieszą się wśród Was dużą popularnością, i wcale nas to nie dziwi!

Pomysły na zaproszenia urodzinowe dla dzieci - tematyczne zaproszenia - wybierz swoje grafiki!

Jesteś w doskonałym miejscu, by znaleźć oryginalne pomysły na zaproszenia urodzinowe dla dzieci. Jeżeli masz problem z wyborem stylu zaproszenia, zerknij na przygotowane przez nas kolekcje tematyczne. Z pewnością Twoje dziecko lubi któryś z narysowanych przez nas motywów. Wybierz jeden z nich i zastanów się co - poza zaproszeniami ;) - potrzebujesz. Dobierz dekoracje do planowanego urodzinowego stołu z przekąskami i słodkościami. Jesteśmy przekonani, że - z naszą małą pomocą - przygotujesz najpiękniejsze przejęcie urodzinowe swojego Dziecka :). A zacznij od wybrania pięknego zaproszenia na przyjęcie urodzinowe !

Zaproszenia na urodziny dla chłopca

Zaproszenia na urodziny dla chłopca, dostępne w naszej ofercie, obejmują wiele wersji tematycznych! Znajdziesz tu i zaproszenia na urodziny pirackie, farmerskie, kosmiczne jak i takie z autami budowlanymi, tańczącymi zwierzątkami z zoo czy zaproszenia z motywami indiańskimi. Wybór jest duży, wszystkie grafiki piękne i kolorowe - z pewnością tego typu tematyczne zaproszenia chłopięce, pasujące do myśli przewodniej planowanych urodzin - spodobają się małemu jubilatowi i zaproszonym na urodziny gościom!

Zaproszenie na urodziny dla dziewczynki

Zaproszenie na urodziny dla dziewczynki utrzymane będzie oczywiście w nieco innym stylu niż to dla chłopca. Dziewczęce zaproszenia urodzinowe dostępne w minimundo.pl są cudownie pastelowe, i jednocześnie kolorowe. Wybierz takie z łabędziami, z króliczkami, flamingami lub z bajkowymi motywami. Każde z zaproszeń jest wyjątkowe, i z pewnością skradnie serce niejednej dziewczynce. Dopasuj do zaproszeń pozostałe urodzinowe dekoracje i ciesz się wyjątkowym przyjęciem zorganizowanym córeczce!

Zaproszenie na urodzinki dziecka - z personalizacją

Każde zaproszenie na urodzinki dziecka jest personalizowane. Co to oznacza? Ni mniej ni więcej jak to, że na wybranym przez Ciebie wzorze zaproszenia pojawią się:

 • imię dziecka
 • cyfra mówiąca o tym, które urodziny kończy
 • imię zaproszonego gościa - jeżeli chcesz je umieścić w zaproszeniu
 • tekst zaproszenia - taki jak na przykładowym zaproszeniu lub ten przesłany nam przez Ciebie
 • data i miejsce planowanego przyjęcia urodzinowego

Zaproszenia na urodziny dla dziecka - Twój tekst 

Oczywiście - jeżeli zechcesz, by na zaproszeniach pojawiły się inne dane, wybrane przez Ciebie - nie ma najmniejszego problemu! Umieścimy je na nim! Możesz np. wymyślić wierszyk, lub jakiś wesoły tekst zaproszenia, pasujący do wybranej przez Was tematyki imprezy (pirackiej, dinozaurowej, księżniczkowej czy każdej innej). Prześlij nam cały tekst jaki chciałabyś, aby pojawił się na zaproszeniach, a my bez problemu spersonalizujemy je wg Twoich wytycznych! Na tym właśnie polega nasza pomoc. A że wszystkie dekoracje przygotowywujemy specjalnie pod zamówienia klientów, nie ma najmniejszego problemu byśmy podobnie uczynili z Twoimi oryginalnymi zaproszeniami.

Zaproszenia na urodziny TEKST

Przykładowy tekst zaproszenia urodzinowego może brzmieć tak jak te poniżej, ale oczywiście przygotujemy zaproszenia z tekstem, jaki Tobie najbardziej odpowiada! Możesz skorzystać z naszych podpowiedzi lub przesłać nam wymyślony przez Ciebie tekst - umieścimy go na Twoich zaproszeniach :)!

 1. ........... obchodzi .......... urodziny. Z tej okazji serdecznie zapraszamy ............ na słodkie przyjęcie urodzinowe. Miło nam będzie Cię gościć na zabawie, która odbędzie się o godzinie ...... dnia ............. w naszym domku przy ul. ..............
 2. Z okazji urodzin ........ (imię solenizanta/ki) mamy zaszczyt zaprosić ........ (imię, nazwisko osoby zapraszanej) na wspaniałą zabawę! Uroczystość urodzinowa odbędzie się w .......... (miejsce). Zapraszamy już od godziny .....… Bardzo liczymy na Twoje przybycie!
 3. Nasza mała księżniczka kończy ....... lat. Z tej okazji zapraszamy do wspólnej zabawy na przyjęciu, które odbędzie o godz. …..… w ………. przy ul. ……………
  Będzie iście królewsko!
 4. Nasz kochany kosmonauta ...... już niebawem skończy ........... lat! W tym szczególnym dniu nie może zabraknąć jego przyjaciół z przedszkola. Szykuje się wystrzałowa imprezka! Na poczęstunek i świetną zabawę zapraszamy wszystkich przedszkolaków wraz z rodzicami. Data i godzina: ........ Adres: ........
 5. ........... kończy ........ lat. W związku z tym zapraszamy na jego urodziny. które odbędą się dnia ....... o godz. ....... w ...... przy ul. .......
 6. Nasza kochana ....... kończy już ............. ! Z tej okazji mamy niebywały zaszczyt zaprosić rodzinę oraz najbliższych przyjaciół na uroczystość z okazji urodzin małej panienki. Uczcijmy wspólnie jej ............ urodziny! Zapraszamy wszystkich dnia ......... o godz. ......... . Bawimy się ......... (adres)
 7. Drogi / Droga ......... (imię zapraszanego gościa). Dnia… obchodzę swoje …...... urodziny. Bardzo chciałabym zaprosić Cię na przyjęcie,
  które odbędzie się dnia ......… o godzinie .........… w ..........… (miejsce). Szykuje się wyśmienita zabawa, będziemy oglądać fajny film, bawić się w chowanego i jeść pyszny tort! Bardzo liczę, że przyjdziesz, ........... (imię dziecka obchodzącego urodziny)

Urodziny zaproszenie - jeszcze bardziej oryginalnie :)

Załóżmy ze masz wyjątkowy / śmieszny / oryginalny pomysł na tekst jaki się ma pojawić na zaproszeniu. Napisz go nam! Dlatego właśnie jesteśmy - by pomagać realizować oryginalne pomysły :)

Projektowanie zaproszeń wg Twoich wytycznych

To właśnie tym w sumie się zajmujemy :)! Projektujemy zaproszenia, i wszystkie inne dekoracje, jakie możesz użyć podczas przygotowywania przyjęcia urodzinowego (i każdego innego!); zmieniamy teksty i dane na dekoracjach tak, byś otrzymała dokładnie taką ozdobę, na jakiej Ci zależy. Możesz kupić gotowe zaproszenie w każdym sklepie papierniczym, ale liczymy, że nasze wyjątkowe, przygotowane wg Twoich wytycznych zaproszenia o wiele bardziej przypadną Ci do gustu!

Zaproszenia na urodziny dla dzieci

Zaproszenia na urodziny dla dzieci możesz zobaczyć tutaj - klik

Urodzinowy savoir vivre dotyczący zaproszeń na urodziny dziecka:

 1. Odpowiednio wcześniej przemyśl datę organizacji przyjęcia urodzinowego tak, by móc w porę poinformować o niej zapraszanych gości
 2. Gdy znasz już datę urodzin, przygotuj lub zamów zaproszenia. Możesz skorzystać z papierowych zaproszeń, możesz wysłać je w wersji elektronicznej. Jeżeli masz okazję, zaproście gości osobiście! Podaj dokładną datę, godzinę i miejsce świętowania, tak by każdy z gości miał okazję przybyć na czas :)
 3. Roześlij, rozdaj zaproszenia.
 4. Przed przyjęciem możesz również jeszcze zadzwonić / skontaktować się z gośćmi i potwierdzić, że czekacie na nich i cieszycie się na wizję wspólnego świętowania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl