Plakat urodzinowy dla dziecka jako forma dekoracji i cudownej pamiątki po tym wyjątkowym DNIU! Wiele mam stara się, by dzień urodzin dziecka był szczególny. Szykujemy na ten dzień przyjęcie, zapraszamy gości, kupujemy prezenty. Coraz częściej dbamy o to, by wystrój urodzinowego stołu oraz pomieszczenia, w którym odbywa się przyjęcie, był dograny w każdym szczególe. Stąd ogromną popularnością cieszą się urodzinowe przyjęcia tematyczne, z jednym głównym motywem przewodnim. Wybierz z naszej oferty najładniejszą (wg Ciebie :)) kolekcję tematycznych dekoracji i zamów pasujący do niej urodzinowy plakat pamiątkowy!:

plakaty urodzinowe

Plakat urodzinowy dla dziecka

Plakat urodzinowy dla dziecka jako forma dekoracji i cudownej pamiątki po tym wyjątkowym DNIU! Wiele mam stara się, by dzień urodzin dziecka był szczególny. I plakat urodzinowy z pewnością będzie tu pomocny! Szykujemy na ten wyjątkowy dla dziecka dzień przyjęcie, zapraszamy gości, kupujemy prezenty. Coraz częściej dbamy o to, by wystrój urodzinowego stołu oraz pomieszczenia, w którym odbywa się przyjęcie, był dograny w każdym szczególe. Stąd ogromną popularnością cieszą się urodzinowe przyjęcia tematyczne, z jednym głównym motywem przewodnim. Wybierz z naszej oferty najładniejszą (wg Ciebie :)) kolekcję tematycznych dekoracji (klik) i zamów pasujący do niej urodzinowy plakat pamiątkowy!

Plakat urodzinowy dla dziecka - nowa fajna moda :)

Plakaty urodzinowe są nową fajną modą. Co wcale nie dziwi. Są śliczną dekoracją na dzień urodzin i niezwykłą pamiątką po tym wyjątkowym dniu - oraz dekoracją pokoju na wiele kolejnych dni !

plakat urodzinowy dla dziecka plakaty urodzinowe dla dzieci

Plakat urodzinowy dla dziecka - wyjątkowa dekoracja oraz świetna pamiątka!

Plakat urodzinowy dla dziecka uświetni wyjątkowość samego dnia urodzin, a po jego zakończeniu będzie wspaniałą pamiątką!

Taki plakat urodzinowy może ozdobić:

 1. ścianę nad łóżkiem dziecka - gdy się ono obudzi, zobaczy na ścianie plakat; możesz dodatkowo dodać dookoła balony - dziecko od pierwszej chwili będzie wiedziało, że zaczyna się jego wyjątkowy dzień!
 2. pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie urodzinowe - salon w domu lub ściana w sali restauracyjnej
 3. wejście do domu (może być np. powieszony na drzwiach wejściowych do domu / mieszania)
 4. wejście do lokalu w którym odbywają się urodziny - np. postawiony na drewnianej sztaludze lub powieszony na ścianie

Plakat urodzinowy personalizowany

Plakat urodzinowy - czy znasz zwyczaj zamawiania dla dziecka urodzinowego plakatu? Jako dekorację na czas przyjęcia a następnie jako ozdobę do pokoju dziecka? Jeżeli nie, śpieszymy poinformować, że w ofercie naszego sklepu mamy dużo fajnych plakatów na tą właśnie okazję! Jesteśmy przekonani, że któryś z nich z pewnością przypadnie Tobie, i Twojemu dziecku, do gustu.

Plakat urodzinowy dla dziecka i pozostałe dekoracje na tematyczne urodziny

Plakat urodzinowy z motywem przewodnim pasuje do pozostałych dekoracji, jakie przygotowaliśmy z każdej kolekcji tematycznej. Znane są Wam tematyczne przyjęcia urodzinowe? Byliście kiedyś na takim przyjęciu? A może chcecie jako pierwsi wśród rodziny i znajomych takie wyprawić? Chętnie w tym pomożemy! Idea naszego sklepu polega właśnie na promowaniu wśród Was cudownej idei organizacji tematycznych imprez i przyjęć. Stale rozwijamy kategorię z seriami dekoracji urodzinowych w tematyce dziewczęcej i chłopięcej. Liczymy, że niejedna z proponowanych przez nas kolekcji skradnie Twoje serce!

Plakaty dla dziecka na urodziny i nie tylko!

Plakat postawiony na stole z urodzinowymi smakołykami lub powieszany ścianie w pomieszczeniu, w którym odbywa się zabawa, rewelacyjnie dopełni cały wystrój stworzony wraz z pozostałymi dekoracjami wybranej przez Ciebie serii tematycznej.

Plakat będzie również wspaniałą, estetyczną pamiątką, jaka zostanie jubilatowi po urodzinowej imprezie. Może dekorować ścianę w pokoju dziecka przez bardzo długo - np. do kolejnych urodzin. Można też zbierać z dzieckiem plakaty pamiątkowe z wszystkich jego Urodzinek po kolei :)

Plakaty urodzinowe do druku

Plakaty urodzinowe występują w 3 rozmiarach:

 • A4
 • A3
 • A2

Wydrukujemy je za Ciebie - w pięknych kolorach i na papierze bardzo dobrej jakości. Otrzymasz od nas gotowy, już wydrukowany produkt. Możesz go samodzielnie oprawić w ramkę lub powiesić bezpośrednio na ścianie.

Plakat na urodziny z imieniem dziecka

Jeżeli planujesz urodziny w lokalu, lub innym miejscu niż dom, powieszony przy wejściu plakat z imieniem dziecka ułatwi gościom odnalezienie miejsca przyjęcia :). Szczególnie pomocne będzie takie rozwiązani w przypadku, gdy na planowaną imprezę wybierzesz miejsce, w którym może odbywać się więcej niż jedno przyjęcie równocześnie. 

Plakat na urodziny z imieniem dziecka - ciekawy pomysł na prezent

Plakaty z imieniem dziecka to również ... - świetny pomysł na urodzinowy prezent!!! To piękna i pomysłowa forma podarunku dla małego jubilata / jubilatki!  Dzięki takiemu plakatowi ściana w jego pokoju zyska niepowtarzalną dekorację - daną prosto od serca. A sam plakat będzie fajną pamiątką po urodzinkach :).

Plakat na urodziny dziecka z personalizacją

Plakaty, tak jak wszystkie nasze dekoracje, są personalizowane. Oznacza to, że na plakacie pojawi się imię Twojego dziecka oraz jego wiek. Możemy w Twoim imieniu umieścić na plakacie również i inne informacje / napisy. Przykładowe napisy jakie można umieścić na plakacie:

 • 2 Urodziny Leosia
 • Leon - 2 Urodzinki
 • Sto Lat !!!
 • Happy Birthday
 • Leoś - 2 latka
 • Urodziny Leonka
 • Moje 2 Urodzinki
 • Leoś ma już 2 latka!

Zobacz wszystkie nasze plakaty - klik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl