O firmie

 

Minimundo.pl to sklep z wyjątkowymi, personalizowanymi dekoracjami na przyjęcia - urodzinowe, komunijne i wszystkie inne.

To przepiękne miejsce - co pewnie zauważyłaś chodząc po sklepie i oglądając nasze kolekcje.

Wszystkie rysunki tworzone są specjalnie dla naszych Klientów - i nie spotkasz takich w żadnym innym sklepie. Mamy nadzieję, że spodobają Ci się one tak samo jak nam - my jesteśmy w nich zakochani!

Trochę naszej historii

Jak to często bywa, przygoda z dekoracjami na Urodziny i tworzeniem niezapomnianych słodkich stołów zaczęła się, gdy nasze dzieci były małe... I gdy okazało się, że by zrobić dla nich taką oprawę Urodzin, jaką miałam w głowie, musiałam te dekoracje stworzyć sama. To był początek 2014 roku i w Polsce nie znalazłam wtedy żadnego sklepu z tego typu dekoracjami. W planach były potworkowe urodziny naszej Córeczki, w kolorach róż i zieleń. Więc Mąż usiadł i w prostym programie graficznym stworzył te nasze wymarzone potworki ... Teraz patrzę na ten projekt z pewnym rozrzewnieniem, bo daleko mu do doskonałości ... No ale tak to się właśnie zaczęło, mam do tych potworków sentyment, ponieważ to właśnie one doprowadziły nas do otwarcia swojego własnego sklepiku z personalizowanymi dekoracjami - i już z profesjonalnie przygotowanymi grafikami ;)

Teraz pomagamy Rodzicom, którzy są w tym samym miejscu, w którym my byliśmy wiele lat temu. Nam przygotowanie tego pierwszego projektu zajęło wiele dni, a efekt i tak był dość pokraczny (wręcz ... potworkowy ;)). Jeżeli marzysz o najpiękniejszej oprawie szykowanej uroczystości, chcesz by pojawiły się na niej wyjątkowe dekoracje wraz z imieniem dziecka i innymi personalizowanymi informacjami, a nie masz czasu, narzędzi czy zdolności, by samemu stworzyć taki projekt - jesteś w odpowiednim miejscu, by spełnić swoje marzenia. 

Jestem przekonana, że gdybym to ja trafiła te wiele lat temu do takiego sklepiku online, jakim jest Minimundo.pl, zakochałabym się w nim od pierwszego wejrzenia :) (od pierwszej strony głównej sklepu ;))). I bardzo się cieszę, że stworzyłam tak wyjątkowe miejsce w polskim Internecie. 

 

Poniżej - tak, tak, to nasze potworki ;). Pierwszy projekt personalizowanych Urodzin, pierwszy samodzielnie robiony tort, i nasza Córeczka, wtedy jeszcze taka mała, dziś nastolatka ;): 

 Rok 2014 - tak to się wszystko zaczęło :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl