Formy płatności

1. Shoper PŁATNOŚCI - Przelew online / tzw. szybki przelew

Skorzystaj z opcji szybkiego przelewu, jeżeli zależy Ci, bo przelane środki od razu znalazły się na naszym koncie, dzięki czemu niezwłocznie będziemy mogli przystąpić do przygotowywania Twojego wyjątkowego zamówienia :). 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest Blue Media S.A.

Typy obsługiwanych kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

 

2. Przelew na konto bankowe

Wybierz tą formę płatności, jeżeli preferujesz samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji - czyli zaczynamy przygotowywać Twoje personalizowane dekoracje :) - pamiętaj, że czas przygotowania każdego zamówienia trwa ok. 3 dni robocze.

Dane do przelewu tradycyjnego:

Minimundo.pl

os. Oświecenia 22/37

31-636 Kraków

Numer rachunku bankowego: 58 1140 2004 0000 3002 6054 8982 (mBank)

tytuł przelewu: numer zamówienia

 

Ponieważ dekoracje są personalizowane, co oznacza, że tworzymy SPECJALNIE DLA CIEBIE - nie ma możliwości wysłania ich za pobraniem.

Proszę też mieć na uwadze, że dekoracji personalizowanych, tworzonych specjalnie na zamówienie Klienta, nie można zwracać/wymieniać - patrz regulamin sklepu minimudno.plPrawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Użytkownikowi w odniesieniu do umów wymienionych w art. 38 ustawy o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827 z późn. zm.), a w szczególności w odniesieniu do umowy: w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl