Czas realizacji zamówienia
  • W dniach 17.08.2023 - 25.08.2023 przebywamy na urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie zostaną wysłane po naszym powrocie (zgodnie z kolejnością składania)

W pozostałym czasie:

W przypadku płatności przelewem lub płatności online towar wysyłamy do 3 dni od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. Tyle czasu potrzebujemy na przygotowanie Twoich wyjątkowych, oryginalnych personalizowanych dekoracji :). Wykonywane są specjalnie dla Ciebie - stąd wymagają one od nas nieco czasu.

Przesyłki dostarczają firmy przewozowe - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 1-2 dni roboczych. W przypadku przesyłek wysyłanych do krajów Unii Europejskiej za pośrednictwem Poczty Polskiej - na ich podróż trzeba liczyć ok 5-7 dni roboczych.


Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, czyli liczony jest nie od momentu dokonania przez Ciebie przelewu, a od momentu zaksięgowania go na naszym koncie (zazwyczaj w kolejnym dniu roboczym).

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 2-3) dni roboczych od momentu nadania paczki.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl