Czas i koszty dostawy

Opłata za przesyłkę:

Koszt wysyłki zamówienia naliczany jest 1 raz - niezależnie od ilości zamówionych towarów.

Opłata za przesyłkę to:

  • 15,90 zł -  Paczkomaty InPost
  • 17,90 zł - Kurier DPD (w przypadku zamówienia plakatu w formacie A2 lub ogólnie zamówienia, które musi być spakowane w nie gabarytowy kształt paczki (taki jak np tuba) - wysyłka nastąpi kurierem Inpost, zamiast kurierem DPD)
  • 22,90 zł / 34,90 zł  i 64,90 zł - przesyłka pocztowa na terenie Unii Europejskiej (kwota zależna od wielkości zamówienia)
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 250 zł. (dotyczy przesyłki na terenie Polski)

Czas dostawy:

  • Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to 3 dni robocze na realizację Twojego personalizowanego zamówienia + 1-2 dni robocze na transport. Czyli całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi około 4-5 dni roboczych od momentu zaksięgowana wpłaty na naszym koncie.
  • Czas dostawy na terenie Unii Europejskiej - 3 dni robocze na realizację zamówienia + ok 5-7 dni roboczych na transport.

Jeżeli z jakiegoś powodu (np. impreza urodzinowa w nadchodzący weekend) chcesz się upewnić, czy paczka na pewno dotrze do Ciebie - napisz do nas przed złożeniem zamówienia! Odpowiemy Ci, czy uda się przygotować Twoją dekorację trochę szybciej. W przeciwnym wypadku, standardowy czas na przygotowanie i nadanie paczki z przygotowywanymi specjalnie dla Ciebie dekoracjami to 3 dni robocze (+ czas transportu). Dekoracje robimy od początku do końca specjalnie dla Ciebie, nie są one gotowe w momencie składania przez Ciebie zamówienia, i zwyczajnie potrzebujemy czasu żeby je zrobić :)!

Sytuacja: Kupiłaś i opłaciłaś dekorację w poniedziałek wieczorem, urodzinki są w piątek. 

W  takiej sytuacji paczkę nadamy prawdopodobnie w czwartek po południu lub wieczorem. Jest bardzo mała szansa, by dekoracja dotarła na piątek! Napisz do nas przed złożeniem zamówienia LUB zadzwoń / napisz zaraz po jego złożeniu i poinformuj nas o bliskiej dacie planowanej imprezy, tak byśmy mieli w ogóle świadomość, że zależy Ci na szybszym otrzymaniu paczki :). Dołożymy wszelkich starań, by Twoje zamówienie zostało przygotowane wcześniej, ale MUSIMY WIEDZIEĆ o tym, że Ci na tym zależy i że impreza jest już za tak niedługo! Inaczej wyślemy zamówienie standardowo w przeciągu 3 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl