Życzenia na baby shower - czy to jako miłe słowa, odręcznie napisane (lub gotowe kartki), czy to w formie ciekawej zabawy w trakcie spotkania - to zawsze fajny pomysł i cudowna pamiątka dla mamy i dziecka! Wszyscy lubimy dostawać życzenia i słyszeć miłe słowa. Niech podobne popłyną w stronę przyszłej mamy i oczekiwanego przez nią dziecka!:

życzenia na baby shower

Życzenia na baby shower

Życzenia na baby shower - czy to jako miłe słowa, odręcznie napisane (lub gotowe kartki), czy to w formie ciekawej zabawy w trakcie spotkania - to zawsze fajny pomysł i cudowna pamiątka dla mamy i dziecka! Wszyscy lubimy dostawać życzenia i słyszeć miłe słowa. Niech podobne popłyną w stronę przyszłej mamy i oczekiwanego przez nią dziecka. Razem z nami przygotuj jedyne w swoim rodzaju życzenia na baby shower !!!

Baby shower to przyjęcie dla przyszłej mamy. Jest amerykańską tradycją, która staje się coraz bardziej popularna również w Polsce. W skrócie - to przyjęcie przygotowane na cześć mamy oraz mającego się wkrótce urodzić dziecka. I tak jak tatusiowie świętują narodziny dziecka na pępkowym, tak mamusie z koleżankami celebrują baby shower czyli polskie bociankowe :)

Życzenia baby shower

Życzenia baby shower to jedna z wielu atrakcji, jakie przygotowaliśmy na Twoje baby shower! Razem z nami zorganizujesz wyjątkowe spotkanie. Zabawy, atrakcje i dekoracje, jakie mamy w ofercie, z pewnością ułatwią Ci przygotowania do tego wyjątkowego spotkania! Zapewnij sobie odpowiednie dekoracje i akcesoria i celebruj ten wyjątkowy czas oczekiwania na nowego członka rodziny. Organizując baby shower, dekoracje wybierzesz sama! My ze swojej strony dajemy Ci możliwość wyboru spośród kilku kolekcji. Sama też zadecydujesz, jakie napisy pojawią się na Twoich dekoracjach! Jak wszystkie nasze ozdoby, dekoracje na baby shower mają opcję personalizacji! Życzenia na baby shower - również!

Życzenia - kartka dla przyszłej mamy

W naszej ofercie znajdziesz kartki z życzeniami dla przyszłej mamy. Pasują one stylem i rysunkami do pozostałych dekoracji przygotowanych przez nas na tę okazję. Dekoracje i ozdoby na baby shower możecie zobaczyć tutaj - klik

Baby shower życzenia dla dziecka

Poza życzeniami dla mamy, mamy też specjalne karty z życzeniami dla dziecka! Karty można uzupełnić treścią wyjątkowych słów / życzeń dla mającego się niebawem pojawić maluszka :). Rozdaj takie karty wszystkim przybyłym na spotkanie gościom. Uzupełnione w czasie baby shower karty zostaw na pamiątkę - będą cudownym wspomnieniem zarówno dla mamy, jak i dla dziecka :).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl