Zaproszenia na urodziny dla chłopca

Zaproszenia na urodziny dla chłopca - dobrze trafiłaś, jeżeli chcesz znaleźć wyjątkowe chłopięce zaproszenia urodzinowe. Specjalnie dla Was przygotowywujemy kolorowe, personalizowane zaproszenia urodzinowe dla chłopców. Pasujące do całych kolekcji tematycznych dekoracji urodzinkowych!

zaproszenia na urodziny dla chłopca

Zaproszenia urodzinowe dla chłopców

Zaproszenia urodzinowe dla chłopców w wesołych kolorach i w wielu wersjach tematycznych do wyboru! W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe chłopięce zaproszenia urodzinowe pasujące do całych kolekcji tematycznych dekoracji urodzinkowych.

Zaproszenia na urodziny chłopca - czyli miły gest w kierunku zaproszonych gości

Zaproszenia na urodziny chłopca z autami, piratami, zwierzątkami, planetami czy grafikami sportowymi? Urodziny synka to wyjątkowy dla całej rodziny dzień. Świętujemy razem z rodziną i przyjaciółmi jego cudowny czas. Podczas planowania tego szczególnego wydarzenia, warto pamiętać o docenieniu naszych gości. Przekaż im zaproszenia urodzinowe - będzie to miły gest w ich kierunku! Możesz je wręczyć osobiście lub je przesłać.

Zaproszenie z personalizacją

Wyjątkowo ciekawym typem zaproszenia na urodziny jest zaproszenie z personalizacją. Na tego typu zaproszeniach wydrukowane są podane przez Ciebie informacje, takie jak:

  • imię synka
  • jego wiek
  • tekst zaproszenia
  • miejsce i dokładna data imprezy urodzinowej
  • imię zapraszanego gościa / gości (jeżeli chcesz, również umieścimy je na Twoich zaproszeniach!)

Zaproszenia personalizowane są niezwykle popularne. Z pewnością są dużo bardziej atrakcyjne niż takie ręcznie wypisywane. Jest to idealna propozycja dla rodziców, którzy mają już ustalone wszystkie szczegóły imprezy i i nie mają czasu na ręczne wypisywanie danych. A dodatkowo chcą rozdać naprawdę piękne i oryginalne zaproszenia :). Takie indywidualnie przygotowane zaproszenia sprawią, że Goście poczują się wyjątkowo docenieni - i to już od samego początku! 

Zaproszenie projektowanie zaproszeń wg Twoich wytycznych

To właśnie tym w sumie się zajmujemy :)! Projektujemy zaproszenia, i wszystkie inne dekoracje, jakie możesz użyć podczas przygotowywania przyjęcia urodzinowego Twojego synka. Zmieniamy teksty i dane na dekoracjach tak, byś otrzymała dokładnie taką ozdobę, na jakiej Ci zależy. Możesz kupić gotowe zaproszenie w każdym sklepie papierniczym, ale liczymy, że nasze wyjątkowe, przygotowane wg Twoich wytycznych zaproszenia o wiele bardziej przypadną Ci do gustu!

Zaproszenia na urodziny dla chłopców i pasujące do niego inne urodzinowe

Planujesz przyjęcie urodzinowe, które ma być naprawdę wyjątkowe? Już wiesz, ze miłym zwyczajowym gestem jest przekazanie każdemu z gości zaproszenia na urodziny. By przyjęcie urodzinowe było naprawdę wyjątkowe, zadbaj również o jego estetyczną oprawę. Wybierz motyw przewodni imprezy - najlepiej oczywiście taki, który spodoba się Twojemu synkowi. Wybierz motywy z dinozaurami, jeżeli synek je lubi. A może jest miłośnikiem aut? Wówczas na pewno spodobają mu się urodzinki z dekoracjami z nimi :)! Jak być może zauważyłaś, coraz bardziej popularne są przyjęcia tematyczne, nawiązujące do zainteresowań synka, ulubionej bajki czy książki. Zachęcamy, by wybrać motyw przewodni imprezy właśnie pod kątem upodobań jubilata, i do tej tematyki dopasować wszystkie dekoracje w tym również zaproszenia urodzinowe!

Zaproszenia urodzinowe dla chłopców

Tutaj możesz zobaczyć (na przykładzie jednej z chłopięcych kolekcji), jak zaproszenia na urodziny chłopca komponują się z pozostałymi dekoracjami z danej serii tematycznej (do wyboru masz dużo różnych chłopięcych kolekcji :)):

zaproszenia na urodziny dla chłopca w stylu kosmosu dekoracje urodzinowe kolorowe chłopięce

Zaproszenia urodzinowe dla chłopców

Przygotujemy zaproszenie na każde urodzinki Twojego Synka. Poniżej możesz zobaczyć przykładowe zaproszenia, np.:

zaproszenie na 2 urodziny chłopca

Zobacz, jak może wyglądać przykładowe zaproszenie na urodziny chłopca - tutaj drugie :) :

zaproszenie na 2 urodziny chłopca Zaproszenia na urodziny chłopca z personalizacja

 

Przykładowe zaproszenie na urodziny chłopca:

zaproszenie na 2 urodziny chłopca z personalizacją zaproszenia na urodziny chłopca

zaproszenie na 5 urodziny chłopca:

Zaproszenia urodzinowe dla chłopców i inne ozdoby urodzinowe dla dzieci - autorskie projekty

Nasze wzory, rysunki i grafiki to projekty autorskie. Nie znajdziesz ich w żadnym innym sklepie! To magiczne, kolorowe i absolutnie wyjątkowe projekty przygotowane specjalnie dla Was, naszych Klientów. Nasze dekoracje urodzinowe zachwycają kolorami i rysunkami. Stół urodzinowy zyska dzięki nim wyjątkową oprawę, a Ty, korzystając z naszej pomocy, możesz zająć się ważniejszymi sprawami! Chodzi oczywiście o Wasz wspólny - spędzony z dzieckiem - czas. Zwłaszcza w tym wyjątkowym dla Was dniu, jakim jest dzień urodzin :). Pozwól nam sobie pomóc w przygotowaniu wyśnionego przyjęcia Urodzinowego :)!

Dekoracje urodzinowe dla dzieci - jeszcze nigdy przygotowanie urodzin nie było tak łatwe i ... tak ładne!

Jeżeli zależy Ci na estetyce i oryginalności w ten wyjątkowy dla Twojego synka dzień, zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszymi ozdobami. Jesteśmy przekonani, że przynajmniej jedna z naszych wielu kolekcji skradnie Twoje serce. Obawiamy się wręcz, że spodoba Ci się ich więcej, i będziesz mieć problem z wybraniem tej jedynej ;).

Z nami przygotujesz URODZINY inne niż wszystkie :) !

Wszystkie zaproszenia na urodziny dla dzieci (zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek) możesz zobaczyć tutaj - klik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl