Zaproszenia na komunię

 

Zobacz nasze pełne uroku zaproszenia na komunię. Uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej to w każdej rodzinie powód do radości i świętowania, nic więc dziwnego, że pragniemy dzielić się tą chwilą z rodziną, krewnymi i przyjaciółmi. Zaproszenia komunijne dla gości to najlepszy sposób, aby nikogo nie zabrakło na przyjęciu. Nasze pełne uroku zaproszenia pasujące stylem do całej kolekcji dekoracji na stół komunijny, są piękne i oryginalne, i jesteśmy przekonani, że przypadną wszystkim do gustu. Oczywiście w naszej ofercie dostępne są zaproszenia na Komunię zarówno dla Dziewczynki, jak i dla Chłopca:

 

zaproszenia na komunię

 Zaproszenia na komunię dla Dziewczynki i Chłopca

Zobacz nasze pełne uroku Zaproszenia na komunię . Uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej to w każdej rodzinie powód do radości i świętowania. Nic więc dziwnego w tym, że pragniemy dzielić się tą chwilą z rodziną, krewnymi i przyjaciółmi. Zaproszenia komunijne dla gości to najlepszy sposób, aby nikogo nie zabrakło na przyjęciu. Nasze pełne uroku zaproszenia pasujące stylem do całej kolekcji dekoracji na stół komunijny, są piękne i oryginalne, i jesteśmy przekonani, że przypadną wszystkim do gustu. Oczywiście w naszej ofercie odnajdziecie zaproszenia zarówno dla Dziewczynek, jak i dla Chłopców.

 

Zaproszenia komunijne

Unikatowe, personalizowane zaproszenia komunijne podkreślą podniosły charakter tego ważnego dnia. Nasza kolekcja łączy ze sobą elegancję z nieco luźniejszym stylem. Zaproszenia, podobnie jak i pozostałe dekoracje z tej kolekcji, utrzymane są w eleganckiej, stonowanej kremowo/beżowo/zielonej kolorystyce. Mają na sobie grafikę Dziewczynki lub Chłopca do wyboru. Samą grafikę dostosowujemy do Twojego wyboru tak, by na zaproszeniu pojawiło się Dziecko jak najbardziej podobne do bohatera całej uroczystości. Przy stonowanych kolorach tradycyjne białe zaproszenia na Komunię dla dziewczynki, i pastelowo beżowe zaproszenie na Komunię dla chłopca pozostanie wspaniałą pamiątką dla gości. Zaproszenia na komunię są z jednej strony uniwersalnie białe, a z drugiej beżowe - równie ładne i niemniej eleganckie.

Zaproszenia z imieniem Dziecka ...

... i innymi danymi.

Wyjątkowo ciekawym typem zaproszenia są zaproszenia personalizowane. Są przeciwnością do klasycznych zaproszeń, na których albo jest niewiele informacji, albo trzeba je samemu ręcznie uzupełnić, dostosowując się do narzuconego z góry szablonu... Z całą pewnością zaproszenia personalizowane biją je na głowę ;)! Umieść na naszym zaproszeniu swój własny tekst - zarówno ten dotyczący samej nadchodzącej imprezy, jak i zaproszonych Gości. Podaj nam swój tekst zaproszeń na komunię - czyli wszystkie szczegóły, jakie mają się pojawić na zaproszeniu -  takie jak miejsce i data uroczystości oraz wiadomości dotyczące tego, co planujesz zorganizować po samej uroczystości. Możemu na zaproszeniu umieścić również inne ważne informacje, np. dotyczące konieczności potwierdzenia przyjścia lub instrukcję dojazdu. Następnie uściślij, do kogo ma być zaadresowane dane zaproszenie. Takie indywidualnie przygotowane zaproszenia sprawią, że Goście poczują się wyjątkowo docenieni - i to już od samego początku! 

Zaproszenia personalizowane cieszą się coraz większą popularnością, i wcale nas to nie dziwi!

Wybierz zaproszenie na komunię personalizowane jako świetną alternatywę między tradycyjnym sklepowym zaproszeniem z miejscem do ręcznego wypisania danych a całkowicie ręczne robionym zaproszeniem. Jak dla nas opcja "środkowa", czyli takie właśnie jak proponujemy, personalizowane zaproszenie komunijne na zamówienie, jest najlepsza!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl