Winietki jako mini katy menu dopełnią dekorację stołu i pomogą zaproszonym gościom. Dzięki nim każdy z gości już na pierwszy rzut oka będzie świadomy, jakie smakołyki czekają go na przyjęciu. Wypisz na winietkch wszystkie potrawy i spraw, aby z chęcią spróbowali wszystkich smakołyków :)!

winietki z nazwami potraw

Winietki jako karty menu

Zadbanie o to, by przyjęcie było dopięte na ostatni guzik, to niezwykle kreatywne zajęcie. A jak wiemy, ciekawa i ładna dekoracja stołu to może nie niezbędny, ale dość istotny element udanego przyjęcia. Bo któż z nas nie lubi podziwiać drobnych, starannie dopasowanych detali? Winietki jako mini katy menu dopełnią dekorację stołu i pomogą zaproszonym gościom. Dzięki nim każdy z gości już na pierwszy rzut oka będzie świadomy, jakie smakołyki czekają go na przyjęciu. Wypisz na winietkach wszystkie potrawy i spraw, aby goście z chęcią spróbowali wszystkich smakołyków :)!

Winietki na słodki stół

Winietki na słodki stół. Takie winietki z podanymi nazwami przygotowanych smakołyków szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku, gdy planujesz przygotować na przyjęcie słodki stół. Przygotuj przekąski - słodkie i słone, poustawiaj je w przeznaczonym na słodki kącik miejscu, i przy każdej z nich postaw winietkę z nazwami serwowanych smakołyków. Na winietkach możesz również podpisać napoje - np. smaki soków w karafkach. 

Umieść winietki w specjalnych uchwytach

Uchwyty na winietki na stół zapewnią ich większą widoczność. Winietki nie muszą być luźno rozłożone na przed talerzami czy paterami. Umieść winietki na stół w specjalnych uchwytach i gotowe: goście już na pierwszy rzut oka zobaczą opisane przekąski. Możesz iść o krok dalej i opisać na winietkach składniki dań. W ten sposób każdy wybierze takie, które najbardziej przypadnie w jego kulinarne gusta!

Bądź perfekcyjnym gospodarzem i zaimponuj gościom czarująco wyglądającymi winietkami na stół!

Z nami przygotujesz PRZYJĘCIE inne niż wszystkie :) :

Sprawdź nasze produkty wybierając z pełnej oferty na tej stronie lub przejdź do kolekcji tematycznych widocznych tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl