Naklejki z podziękowaniem

Naklejki z podziękowaniem to fajny sposób na ciekawe podziękowanie zaproszonym gościom za przybycie na organizowaną przez nas uroczystość. Jeżeli organizujemy urodziny, w których zaproszonymi gośćmi są dzieci - już sama naklejka jest miłym prezentem samym w sobie:). Możemy nimi ozdobić też torebki, do których wkładamy drobne upominki dla zaproszonych gości:

naklejki z podziękowaniem

Naklejki z podziękowaniem

Naklejki z podziękowaniem to fajny sposób na ciekawe podziękowanie zaproszonym gościom za przybycie na organizowaną przez nas uroczystość. Jeżeli organizujemy urodziny, w których zaproszonymi gośćmi są dzieci - już sama naklejka jest miłym prezentem samym w sobie :).

Naklejki z podziękowaniem za udział w urodzinach możemy:

  1. wręczyć solo

  2. dołożyć do przygotowanego dla każdego z gości mini upominku, podanego w ładnej torebce / pudełku

  3. nakleić ją na słodki przysmak, będący formą podziękowania za udział w urodzinkach

  4. ozdobić taką naklejką z napisem dziękuję torebkę / pudełko, do której wkładamy drobny upominek dla gościa

Naklejki podziękowania dla gości 

W przypadku dorosłych gości, coraz częściej otrzymują oni, na koniec organizowanej przez nas imprezy, pudełka z ciasteczkami lub ciastem. Wówczas miłym i eleganckim sposobem jest ozdobienie takiego pudełka właśnie naklejką ze słowem dziękuję. 

Naklejki z podziękowaniem dla gości pasujące do motywu przewodniego organizowanej przez Ciebie uroczystości

Jeżeli przygotowana przez Ciebie uroczystość ma motyw przewodni (a tak się dzieje coraz częściej w przypadku organizowania urodzin dla dzieci, Komunii czy Chrzcin), wówczas wybór naklejek z podziękowaniem pasujących właśnie do wszystkich pozostałych królujących na przyjęciu motywów / rysunków wydaje się być jak najbardziej oczywisty :)! I do tego serdecznie Was zapraszamy! Jeżeli organizujesz przyjęcie urodzinowe z motywem przewodnim - powiedzmy pirackim - wybierz pirackie naklejki i użyj ich do ozdobienia prezencików przygotowanych dla małych piratów oraz dorosłych gości przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka. 

Naklejka dziękujemy za przybycie

Zazwyczaj taka naklejka, z tekstem "dziękujemy za przybycie" sprawdzi się w czasie w czasie przyjęć komunijnych czy tych organizowanych z okazji Chrztu Świętego. Ale równie dobrze możemy tak elegancko i pomysłowo podziękować naszym urodzinowym gościom!

Naklejki z podziękowaniem - co możesz nimi ozdobić?

Na co można nakleić takie personalizowane naklejki? Możesz nimi ozdobić:

  • pudełka z ciastem jakie przeznaczyłaś jako prezent dla gości lub jakie pozostało po przyjęciu

  • papierowe torebki czy kartonowe pudełka do których wkładamy drobiazgi dla naszych gości (jako forma mini prezentu / podziękowania za udział w przyjęciu) 

  • rozdać je najmłodszym uczestnikom przyjęcia urodzinowego

Do każdej naszej kolekcji tematycznej przygotowujemy naklejki z podziękowaniem pasujące do niej stylem, kolorem i grafikami. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl