Opcje przeglądania

W ofercie naszego sklepu Minimundo.pl znajdziesz wyjątkowe kartki z równie wyjątkowymi życzeniami. Są to zarówno: kartki na urodziny, imieninowe, kartki na roczek jak i kartki na Chrzest Św.:

kartki z życzeniami

Kartki z życzeniami personalizowane

W ofercie naszego sklepu Minimundo.pl znajdziesz wyjątkowe kartki z równie wyjątkowymi życzeniami. Są to zarówno:

  • kartki na urodziny
  • imieninowe
  • kartki na roczek
  • jak i kartki na Chrzest Św.

Kartki z życzeniami dopasowane do naszych ślicznych autorskich kolekcji. Możesz zamówić taką kartkę dla swojego dziecka, jako pamiątkę od rodziców, dziadków czy innych gości dla Twojego Dziecka. Lub zamówić ją gdy to Ty wybierasz się świętować z kimś wyjątkową okazję.

Personalizowane kartki z życzeniami urodzinowymi

Personalizowane dekoracje - co to jest?

Personalizacja oznacza, że na wszystkich naszych dekoracjach, w tym również na kartkach z życzeniami pojawią się wszystkie podane przez Ciebie informacje - zarówno imię jak i cały tekst życzeń. Możesz użyć tekstów zasugerowanych / podanych przez nas, a równie dobrze możesz nam podać Twoje teksty :). Umieścimy je na kartkach z życzeniami

Personalizowane kartki urodzinowe

Co jest wyjątkowego w naszych kartkach z życzeniami ?

Powstały na bazie oryginalnych autorskich projektów - i nie znajdziesz ich w żadnym innym sklepie! Dodatkowo to Ty wybierasz, jaka treść, jakie informacje się na nich pojawią. W pewniej sposób jesteś ich twórcą :). Taka autorsko skomponowana kartka z życzeniami na pewno sprawi więcej radości niż klasyczna kartka ze sklepu.

Dekoracje urodzinowe - autorskie projekty

Nasze wzory, rysunki i grafiki to projekty autorskie. Nie znajdziesz ich w żadnym innym sklepie! To magiczne, kolorowe i absolutnie wyjątkowe projekty przygotowane specjalnie dla Was, naszych Klientów. Nasze dekoracje urodzinowe zachwycają kolorami i rysunkami. Stół urodzinowy zyska dzięki nim wyjątkową oprawę, a Ty, korzystając z naszej pomocy, możesz zająć się ważniejszymi sprawami! Chodzi oczywiście o Wasz wspólny - spędzony z dzieckiem - czas. Zwłaszcza w tym wyjątkowym dla Was dniu, jakim jest dzień urodzin dziecka :). Pozwól nam sobie pomóc w przygotowaniu wyśnionego przyjęcia Urodzinowego :)!

Z nami przygotujesz URODZINY - i każde inne przyjęcie :) -zupełnie odmienne niż wszystkie :) :

Sprawdź nasze produkty wybierając z pełnej oferty na tej stronie lub przejdź do kolekcji tematycznych widocznych tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl