Drzewko życzeń - księga gości

Drzewko życzeń na urodziny w formie plakatu - to oryginalna księga gości zaproszonych na ważne dla dziecka wydarzenie. Każde z drzewek utrzymane jest w innym stylu, dobranym do całej tematycznej kolekcji dekoracji urodzinowych. Wszystkie łączy to, że są wyjątkowe, oryginalne, dodatkowo oczywiście personalizowane oraz wspaniale nadają się na upamiętnienie wyjątkowych chwil! Te urocze, personalizowane plakaty możesz zakupić z białej ramie. Po skończonym przyjęciu taki plakat w ramce stanowić będzie przepiękną dekorację pokoju Twojego dziecka!

Drzewka Życzeń - plakaty na wyjątkowe uroczystości

Witaj w naszej wyjątkowej kategorii, w której znajdziesz urocze plakaty z miejscem do podpisania się gości przybyłych na Twoją uroczystość! Nasze drzewka życzeń to nie tylko oryginalny sposób gromadzenia życzeń od bliskich, ale także pamiątka, która będzie przypominać o magicznych chwilach spędzonych razem.

Brakuje w naszej ofercie Drzewka życzeń z interesującej Cię kolekcji? Daj nam znać, którym jesteś zainteresowana, a szybko je dla Ciebie przygotujemy!

drzewka życzeń

Drzewko życzeń - plakat - księga gości

Drzewko życzeń to inaczej wyjątkowy plakat, na którym przybyli na uroczystość goście zostawiają swój podpis. Może ono również zawierać w sobie tekst życzeń, pod którymi goście się podpisują. To w pewien sposób unikatowa, spersonalizowana księga gości, gdzie każdy z zaproszonych gości ma możliwość podpisania się na jednym baloniku, chmurce czy listku (w zależności od tematyki drzewka; ale najczęściej są to słodkie baloniki lub serduszka :)).

 

Drzewko życzeń plakat drzewko życzeń na urodziny

Drzewko życzeń na urodziny

Drzewko życzeń staje się w ten sposób niepowtarzalną pamiątką, jaka pozostanie dziecku na długie lata. W dzień urodzin stanowić ono będzie dodatkową dekorację pomieszczenia, w którym odbywają się urodziny. Zaś po przyjęciu, powieszone na ścianie, w ciekawy, wzruszający sposób ozdobi pokój małej jubilatki / jubilata, przypominając dziecku każdego dnia niesamowity dzień jego urodzin oraz wszystkich bliskich, którzy go kochają! 

Drzewka życzeń

Drzewka życzeń to nie tylko oryginalna pamiątka, jaką mogą zamówić rodzice na zbliżające się urodziny (czy inną, ważną uroczystość) swojego dziecka. To także ciekawy i niebagatelny pomysł na prezent, jaki może na przyjęcie przynieść ktoś z gości - ukochana Babcia, Ciocia z Wujkiem czy Rodzicie Chrzestni!

Drzewka Życzeń - rodzaje

Drzewka życzeń to nie tylko oryginalny sposób gromadzenia życzeń od bliskich, ale także pamiątka, która będzie przypominać o magicznych chwilach spędzonych razem.

Rodzaje drzewek życzeń:

Drzewka Życzeń na Urodziny Dziecka: 

Wyjątkowe plakaty z motywami z bajek, kolorowe i pełne uroku, które stanowią doskonałą atrakcję na przyjęciu urodzinowym Twojego dziecka. Niech goście pozostawią swoje życzenia i podpisy, tworząc niepowtarzalną pamiątkę z tej wyjątkowej okazji.

Drzewka Życzeń na Komunię:

Stylowe plakaty z delikatnymi, religijnymi motywami, idealne do używania podczas przyjęć komunijnych. Niech bliscy zostawią swoje błogosławieństwa i podpisy, które będą cenną pamiątką z tego sakralnego wydarzenia.

Personalizowane Drzewka Życzeń:

Chcesz jeszcze bardziej spersonalizować swoje drzewko życzeń? Oferujemy opcję personalizacji, gdzie możesz dodać imię jubilata oraz datę uroczystości, sprawiając, że ta pamiątka będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

Drzewka Życzeń dla Innych Uroczystości:

Niezależnie od tego, czy organizujesz chrzciny, baby shower czy jubileusz, nasze drzewka życzeń są odpowiednie na każdą okazję. Stwórz wyjątkową pamiątkę, która będzie przypominała o radosnych chwilach spędzonych w gronie bliskich.

Dlaczego warto wybrać nasze drzewka życzeń na uroczystości?

  • Wyjątkowa Pamiątka: Nasze drzewka życzeń to nie tylko miejsce, gdzie goście mogą zostawić swoje życzenia, ale również cenna pamiątka, która będzie przypominać o szczególnych chwilach w życiu jubilata.

  • Zabawna i Interaktywna Atrakcja: Plakaty z miejscem do podpisów to nie tylko sposób na zbieranie życzeń, ale także świetna zabawa dla gości, którzy mogą się bawić w dekorowanie i zostawianie swojego śladu na papierze. Mają w ten sposób okazję wykazać się oryginalnością i fantazją

  • Personalizacja: Dzięki opcji personalizacji możesz jeszcze bardziej dopasować drzewko życzeń do swoich potrzeb, sprawiając, że stanie się ono niepowtarzalną i wyjątkową częścią Twojej uroczystości.

Drzewka życzeń na urodziny i inne okazje

Drzewka życzeń doskonale nadają się zarówno na Urodziny, jak i na wszystkie inne wyjątkowe i radosne uroczystości, takie jak

  • Chrzty
  • rocznice
  • Komunie i inne

Drzewko z życzeniami

Na zamówionym przez Ciebie drzewku może pojawić się zarówno tylko napis z imieniem dziecka i jego wiekiem, jak i bardziej rozbudowana forma tego ciekawego plakatu, na której umieścimy podany przez Ciebie tekst życzeń. To Ty wybierasz, którą z tych forma wolisz :).

Drzewko z życzeniami oraz z samymi podpisami

Zobacz, jak może wyglądać zamówione przez Ciebie drzewko życzeń. Na jednej z wersji jest miejsce na podpisy zaproszonych gości, na drugiej, poza nimi, znalazły się również i życzenia. Dodajmy, że możesz do nas przesłać swój własny tekst życzeń - bez problemu umieścimy go na Twojej dekoracji!:

 Drzewko z życzeniami drzewko życzeń na urodziny z księżniczkami

Drzewko życzeń na Roczek

Szczególnie dużą popularnością cieszą się drzewka życzeń na Roczek Dziecka. Pierwsze urodziny dziecka są wyjątkowym wydarzeniem, w wielu regionach naszego kraju bardzo hucznie obchodzonym. Z tego też powodu to właśnie na Roczek nasze drzewka życzeń zamawiane są najczęściej. My z całego serca zachęcamy, by i każde kolejne urodzinki dziecka świętować zbierając na drzewku, pod pięknymi życzeniami, podpisy rodziny i przyjaciół.

Odkryj naszą kategorię drzewek życzeń na uroczystości i stwórz niezapomnianą pamiątkę z każdej wyjątkowej chwili w Twoim życiu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl