Drzewko życzeń - księga gości

Drzewko życzeń na urodziny w formie plakatu - to oryginalna księga gości zaproszonych na ważne dla dziecka wydarzenie. Każde z drzewek utrzymane jest w innym stylu, dobranym do całej tematycznej kolekcji dekoracji urodzinowych. Wszystkie łączy to, że są wyjątkowe, oryginalne, dodatkowo oczywiście personalizowane oraz wspaniale nadają się na upamiętnienie wyjątkowych chwil! Te urocze, personalizowane plakaty możesz zakupić z białej ramie. Po skończonym przyjęciu taki plakat w ramce stanowić będzie przepiękną dekorację pokoju Twojego dziecka!:

drzewka życzeń

Drzewko życzeń - plakat - księga gości

Drzewko życzeń to inaczej wyjątkowy plakat, na którym przybyli na uroczystość goście zostawiają swój podpis. Może ono również zawierać w sobie tekst życzeń, pod którymi goście się podpisują. To w pewien sposób unikatowa, spersonalizowana księga gości, gdzie każdy z zaproszonych gości ma możliwość podpisania się na jednym baloniku, chmurce czy listku (w zależności od tematyki drzewka; ale najczęściej są to słodkie baloniki lub serduszka :))

Drzewko życzeń plakat drzewko życzeń na urodziny

Drzewko życzeń na urodziny

Drzewko życzeń staje się w ten sposób niepowtarzalną pamiątką, jaka pozostanie dziecku na długie lata. W dzień urodzin stanowić ono będzie dodatkową dekorację pomieszczenia, w którym odbywają się urodziny. Zaś po przyjęciu, powieszone na ścianie, w ciekawy, wzruszający sposób ozdobi pokój małej jubilatki / jubilata, przypominając dziecku każdego dnia niesamowity dzień jego urodzin oraz wszystkich bliskich, którzy go kochają! 

Drzewka życzeń

Drzewka życzeń to nie tylko oryginalna pamiątka, jaką mogą zamówić rodzice na zbliżające się urodziny (czy inną, ważną uroczystość) swojego dziecka. To także ciekawy i niebagatelny pomysł na prezent, jaki może na przyjęcie przynieść ktoś z gości - ukochana Babcia, Ciocia z Wujkiem czy Rodzicie Chrzestni!

Drzewka życzeń na urodziny i inne okazje

Drzewka życzeń doskonale nadają się zarówno na Urodziny, jak i na wszystkie inne wyjątkowe i radosne uroczystości, takie jak

  • Chrzty
  • rocznice
  • Komunie i inne

Drzewko z życzeniami

Na zamówionym przez Ciebie drzewku może pojawić się zarówno tylko napis z imieniem dziecka i jego wiekiem, jak i bardziej rozbudowana forma tego ciekawego plakatu, na której umieścimy podany przez Ciebie tekst życzeń. To Ty wybierasz, którą z tych forma wolisz :).

Drzewko z życzeniami oraz z samymi podpisami

Zobacz, jak może wyglądać zamówione przez Ciebie drzewko życzeń. Na jednej z wersji jest miejsce na podpisy zaproszonych gości, na drugiej, poza nimi, znalazły się również i życzenia. Dodajmy, że możesz do nas przesłać swój własny tekst życzeń - bez problemu umieścimy go na Twojej dekoracji!:

 Drzewko z życzeniami drzewko życzeń na urodziny z księżniczkami

Drzewko życzeń na Roczek

Szczególnie dużą popularnością cieszą się drzewka życzeń na Roczek Dziecka. Pierwsze urodziny dziecka są wyjątkowym wydarzeniem, w wielu regionach naszego kraju bardzo hucznie obchodzonym. Z tego też powodu to właśnie na Roczek nasze drzewka życzeń zamawiane są najczęściej. My z całego serca zachęcamy, by i każde kolejne urodzinki dziecka świętować zbierając na drzewku, pod pięknymi życzeniami, podpisy rodziny i przyjaciół.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl