Życzenia na Chrzest dla dziewczynki

Życzenia na Chrzest dla dziewczynki w formie pamiątkowej kartki to doskonały pomysł na upamiętnienie swojej obecności w tym ważnym dla dziecka i jego rodziców dniu. Cieszymy się z zaproszenia na Chrzest Święty. Życzenia wówczas składane są dowodem na nasze zaangażowanie i sympatię płynącą w stronę całej rodziny oraz do maleństwa, które przystępuje do sakramentu Chrztu Świętego.

Życzenia na Chrzest święty dla dziewczynki 

Życzenia na chrzest dla dziewczynki w formie pamiątkowej kartki to doskonały pomysł na upamiętnienie swojej obecności w tym ważnym dla dziecka i jego rodziców dniu. Cieszymy się z zaproszenia na Chrzest Święty. Życzenia wówczas składane są dowodem na nasze zaangażowanie i sympatię płynącą w stronę całej rodziny oraz do maleństwa, które przystępuje do sakramentu Chrztu Świętego. 

Życzenia na chrzest św dla dziewczynki

Niech te składane przez nas życzenia na Chrzest św dla dziewczynki będą ciekawe i oryginalne, ale przede wszystkim niech płyną prosto z naszego serca! Przygotuj swój własny tekst życzeń lub wybierz ten przygotowany przez nas. Dodaj do tego swoją personalizację poprzez uzupełnienie imienia dziecka przystępującego do sakramentu. Wypełnij datę i miejscowość oraz wybierz grafikę dziecka najbardziej przypominającą ochrzczoną dziewczynkę. Na koniec - ciesz się wyjątkową i oryginalną kartką! Takie życzenia z okazji Chrztu Św. z pewnością skradną serca rodziców maleństwa, a dziewczynka, gdy dorośnie, na pewno doceni taką wyjątkową pamiątkę! 

Życzenia na Chrzest dziewczynki inne niż wszystkie

U nas zamówisz życzenia na Chrzest dziewczynki inne niż wszystkie dostępne na rynku. Jeżeli lubisz oryginalność, a dodatkowo chcesz sprawić rodzicom dziecka niespodziankę i pokazać, że cieszysz się z obecności na ważnym dla nich i dla dziecka wydarzeniu, zamów taką właśnie oryginalną kartkę z personalizacją!

Życzenia z okazji Chrztu dla dziewczynki personalizowane

Na prezentowanych kartkach pojawią się życzenia z okazji Chrztu, jakie nam podeślesz. Możesz skorzystać z gotowych wzorów, z życzeń przez nas umieszczonych na kartce, lub przesłać nam Twój własny tekst! Wszystkie przygotowane dla Was dekoracje i kartki są personalizowane. Na czym polega personalizacja dekoracji? Na wybranej przez Ciebie dekoracji (czy to na ozdobach na salę/stół, czy właśnie na kartce z okazji Chrztu) umieścimy przesłane przez Ciebie dane, takie jak:

  • imię dziecka.
  • jego wizerunek / grafikę - to bardzo fajna i niezwykle oryginalna forma personalizacji, inna niż wszystkie dostępne obecnie na rynku :)!
  • datę i miejsce przyjęcia Sakramentu Chrztu Św.
  • cytat lub tekst życzeń.
  • imię osoby / osób, które wręczają życzenia.

Życzenia na Chrzest święty dziewczynki - wyjątkowa pamiątka na lata!

Chrzest święty to szczególny dzień, który na zawsze pozostaje w pamięci danej rodziny. Z tej okazji wręcza się dziecku i jego rodzicom prezenty i kartki, które upamiętniają tę podniosłą chwilę. Trudno o lepszy wybór życzeń niż takie specjalnie spersonalizowane -  staną się one wyjątkowym wspomnieniem po tym równie wyjątkowym dniu! Kartki z naszej oferty możesz dowolnie personalizować, tak, by stały się jedyną w swoim rodzaju pamiątką. W naszej ofercie są oczywiście zarówno kartki na Chrzest dziewczynki jak i chłopca jak i chłopca.

Życzenia w dniu Chrztu dziewczynki

Co prawda w samym dniu Chrztu życzenia składamy na ręce rodziców dziecka, nie zapominajmy jednak, że kiedyś - gdy dorośnie - zobaczy je również dziecko. Z pewnością będzie mu bardzo miło, gdy w swoje ręce weźmie przygotowaną przez Ciebie z sercem i zaangażowaniem tą niezwykłą, oryginalną i spersonalizowaną kartkę z życzeniami :).
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl