Życzenia na Chrzest dziecka

Życzenia na Chrzest dla chłopca i dziewczynki, w formie pamiątkowej kartki - zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy Ci do wyboru. Poniżej znajdziesz gotowe kartki na Chrzest oraz takie, w których możesz samodzielnie wpisać swoje życzenia na Chrzest. Nasze kartki są personalizowane, czyli możemy je przygotować dokładnie według Twoich wytycznych! Wybierz pasującą Ci kartkę oraz życzenia na Chrzest i świętuj wraz z dzieckiem i jego rodzicami tą ważną dla nich chwilę!:

Życzenia na Chrzest Święty - kartka na Chrzest z życzeniami

Życzenia na Chrzest Święty w formie pamiątkowej kartki to niemal obowiązkowy punkt udziału w tej ważnej dla wielu z nas uroczystości. 

Życzenia na Chrzciny z całą pewnością powinny być wyjątkowe i ciekawe. Kartka z życzeniami, wręczona wraz z dodatkowym upominkiem lub bez niego, będzie sygnałem Twojego zaangażowania, pamięci i życzliwości. Szczególnie ważne są życzenia z okazji Chrztu od rodziców chrzestnych i dziadków dziecka. Można je złożyć ustnie, wobec rodziców dziecka, jednak wypisana samodzielnie lub odpowiednio spersonalizowana kartka na Chrzest Święty będzie jeszcze lepszym pomysłem! Zostanie na pamiątkę jako widoczny znak obecności ważnych osób w tej znaczącej w życiu dziecka chwili. 

Życzenia na Chrzest dla dziewczynki. Wręcz wyjątkową pamiątkę oraz piękne życzenia na Chrzest dziecka

Życzenia na Chrzest dla dziewczynki mogą przybrać formę eleganckiej karty z życzeniami. Na kartce umieścimy podane przez Ciebie imię dziewczynki która ma być ochrzczona, grafikę przypominającą ją z wyglądu, cytat lub tekst życzeń (taki, jak na wzorze lub podany przez Ciebie), podpis, od kogo życzenia są składane oraz miejsce i datę uroczystości. Taka Kartka na Chrzest dla dziewczynki jest prosta i bardzo elegancka, a dzięki personalizacji - wyjątkowa i oryginalna. Wybierając kartki z życzeniami na Chrzest dziewczynki z minimundo.pl macie pewność, że nikt inny z zaproszonych gości nie wręczy dziecku takiej samej!

Życzenia na Chrzest święty dla dziewczynki 

Życzenia na chrzest dla dziewczynki w formie pamiątkowej kartki to doskonały pomysł na upamiętnienie swojej obecności w tym ważnym dla dziecka i jego rodziców dniu. Cieszymy się z zaproszenia na Chrzest Święty. Życzenia wówczas składane są dowodem na nasze zaangażowanie i sympatię płynącą w stronę całej rodziny oraz do maleństwa, które przystępuje do sakramentu Chrztu Świętego. 

Życzenia na chrzest św dla dziewczynki

Niech te składane przez nas życzenia na Chrzest św dla dziewczynki będą ciekawe i oryginalne, ale przede wszystkim niech płyną prosto z naszego serca! Przygotuj swój własny tekst życzeń lub wybierz ten przygotowany przez nas. Dodaj do tego swoją personalizację poprzez uzupełnienie imienia dziecka przystępującego do sakramentu. Wypełnij datę i miejscowość oraz wybierz grafikę dziecka najbardziej przypominającą ochrzczoną dziewczynkę. Na koniec - ciesz się wyjątkową i oryginalną kartką! Takie życzenia z okazji Chrztu Św. z pewnością skradną serca rodziców maleństwa, a dziewczynka, gdy dorośnie, na pewno doceni taką wyjątkową pamiątkę! 

Życzenia na Chrzest dziewczynki inne niż wszystkie

U nas zamówisz życzenia na Chrzest dziewczynki inne niż wszystkie dostępne na rynku. Jeżeli lubisz oryginalność, a dodatkowo chcesz sprawić rodzicom dziecka niespodziankę i pokazać, że cieszysz się z obecności na ważnym dla nich i dla dziecka wydarzeniu, zamów taką właśnie oryginalną kartkę z personalizacją!

Życzenia z okazji Chrztu dla dziewczynki personalizowane

Na prezentowanych kartkach pojawią się życzenia z okazji Chrztu, jakie nam podeślesz. Możesz skorzystać z gotowych wzorów, z życzeń przez nas umieszczonych na kartce, lub przesłać nam Twój własny tekst! Wszystkie przygotowane dla Was dekoracje i kartki są personalizowane. Na czym polega personalizacja dekoracji? Na wybranej przez Ciebie dekoracji (czy to na ozdobach na salę/stół, czy właśnie na kartce z okazji Chrztu) umieścimy przesłane przez Ciebie dane, takie jak:

 • imię dziecka.
 • jego wizerunek / grafikę - to bardzo fajna i niezwykle oryginalna forma personalizacji, inna niż wszystkie dostępne obecnie na rynku :)!
 • datę i miejsce przyjęcia Sakramentu Chrztu Św.
 • cytat lub tekst życzeń.
 • imię osoby / osób, które wręczają życzenia.

Życzenia na Chrzest święty dziewczynki - wyjątkowa pamiątka na lata!

Chrzest święty to szczególny dzień, który na zawsze pozostaje w pamięci danej rodziny. Z tej okazji wręcza się dziecku i jego rodzicom prezenty i kartki, które upamiętniają tę podniosłą chwilę. Trudno o lepszy wybór życzeń niż takie specjalnie spersonalizowane -  staną się one wyjątkowym wspomnieniem po tym równie wyjątkowym dniu! Kartki z naszej oferty możesz dowolnie personalizować, tak, by stały się jedyną w swoim rodzaju pamiątką. W naszej ofercie są oczywiście zarówno kartki na Chrzest dziewczynki jak i chłopca jak i chłopca.

Życzenia w dniu Chrztu dziewczynki

Co prawda w samym dniu Chrztu życzenia składamy na ręce rodziców dziecka, nie zapominajmy jednak, że kiedyś - gdy dorośnie - zobaczy je również dziecko. Z pewnością będzie mu bardzo miło, gdy w swoje ręce weźmie przygotowaną przez Ciebie z sercem i zaangażowaniem tą niezwykłą, oryginalną i spersonalizowaną kartkę z życzeniami :).
 

Życzenia na Chrzciny dla dziewczynki

Życzenia na Chrzciny dla dziewczynki - kilka pięknych tekstów życzeń:

 • Najmilsza sercu boża dziecino! W dniu tak pięknym i radosnym, niczym kwiat w promieniach wiosny,
  życzymy Ci miłości, szczęścia, pomyślności. To o czym marzysz, by Ci się spełniło, a to, co pokochasz, by Twoim było.
 • Z okazji Chrztu Świętego życzę Ci, abyś w swoim życiu zaznała dużo szczęścia i Łask Bożych; abyś rosła silna i zdrowa na pociechę swoich Rodziców i Dziadków.
 • Na białych skrzydłach Cię poniesie cichutko i skrycie, Ten, co za Ciebie i za nas oddał swoje życie. Obmyje grzech wodą pełną tej wielkiej miłości i w serduszku małym już zawsze będzie gościł.
 • Dzisiaj stałaś się bożym dzieckiem, Z serca chcemy Ci więc życzyć, Aby Bóg prowadził Cię przez życie, W zdrowiu, miłości i pokoju.

Życzenia na Chrzest dla chłopca

Wybierając życzenia na Chrzest dla chłopca pomyśl, jakie słowa chcesz wpisać. Będą mu one towarzyszyły przez całe jego życie. Poniżej przedstawiamy ładne i eleganckie życzenia na Chrzest dla chłopca - wierzymy, że któreś z nich przypadną Ci do gustu: 

 • W tak uroczystym dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Sakramentu Chrztu Świętego i wstąpienie do wspólnoty Kościoła, życzę Ci, abyś zawsze miała ufność w Bogu, kierował się wrażliwym sercem, a cele, które sobie wytyczysz, były zawsze szlachetne.
 • Niech to niewinne maleństwo, wchodząc do chrystusowej owczarni, zabłyśnie cnotami, delikatnością i mądrością. Z okazji przyjęcia chrztu świętego wszystkiego dobrego życzą …
 • Gorące życzenia, aby Błogosławieństwo Boże, Radość i Łaska tego szczególnego Dnia, na zawsze pozostały w Twoim sercu. Wielu łask Bożych i nieustającej opieki aniołów życzą ... 

Wybierając się na Chrzest Święty zadajemy sobie pytania:

Jakie życzenia na Chrzciny ?

Zastanawiając się, jakie życzenia na chrzciny złożyć lub napisać, polecamy przeglądnąć kilka poniższych propozycji i wybrać taki tekst, do którego nam najbliżej. Osoby bardziej religijne mogą wybrać typowo religijne życzenia, te mniej - bardziej w świeckim stylu.

Czego życzyć na Chrzest? 

Czego życzyć na Chrzest? :

 • Bożego błogosławieństwa
 • Bożej łaski
 • opieki Anioła Stróża
 • dobrego życia
 • życia pełnego miłości, radości i bliskości kochającej rodziny
 • dorastania w pokoju, miłości i w Bożej opiece

Życzenia na Chrzest Święty - propozycje

Wychodząc naprzeciw Waszym zapytaniom proponujemy poniżesz życzenia na Chrzest Swiety wierząc, że któreś z nich przypadną Wam do gustu. Tekst te możecie wykorzystać umieszczając je samodzielnie na zakupionych kartkach, wpisać je w kartki zamówione u nas lub zlecić nam przedrukowanie ich na specjalnie dla Was personalizowaną kartkę z życzeniami :)

Życzenia z okazji Chrztu od Matki Chrzestnej

Życzy Matka Chrzestna ... - czyli życzenia na Chrzest od Matki Chrzestnej

Życzenia od Mamy Chrzestnej są niezwykle ważne. Słowa zawarte na kartce z życzeniami czy na pamiątkowym plakacie zostaną z dzieckiem na całe jego życie. Wybierz najpiękniejszy wg Ciebie cytat lub napisz swój własny tekst z życzeniami a my umieścimy go na wybranym przez Ciebie formacje - kartce lub plakacie.

Życzenia z okazji Chrztu - najczęściej poszukiwane:

Eleganckie życzenia na Chrzest

Gorące życzenia,
aby Błogosławieństwo Boże,
Radość i Łaska
tego szczególnego Dnia,
na zawsze pozostały
w Twoim sercu.

*

Z okazji chrztu Waszego Synka,
który swoim przyjściem na świat uradował wiele osób,
życzymy, aby rósł mądry, silny i zdrowy.
Niech będzie dla Was źródłem nieustającej radości.

Luźne życzenia na Chrzest

Tobie, który wypełniłeś dom,
swym radosnym gwarem,
życzymy beztroskiego i zdrowego dzieciństwa.
Niech każda łza spływająca po twym policzku spłynie, będzie zawsze łzą szczęścia,
a uśmiech Twój niech zjednuje wszystkie serca wokół. 

*

Kochany ...

życzę Ci,
aby Twoje dzieciństwo było beztroskie,
pełne miłości i radości,
aby wyjątkowość dzisiejszego dnia
pozostała w Twoim serduszku na zawsze,
a Twój Anioł Stróż był zawsze przy Tobie.

Normalne życzenia na Chrzest

Tak wiele chcę Ci życzyć.
ale przede wszystkim
życzę Ci tego, abyś wszystkie dary, z którymi
przyszedłeś na świat,
dobrze wykorzystał w swoim życiu, tworząc
piękne i mądre rzeczy.

Z okazji przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego - x

Życzenia na Chrzest krótkie

Wielu łask Bożych
i nieustającej opieki aniołów.

*

Teraz wszyscy Święci i Anioły z nieba
otoczą Cię opieką, gdy przyjdzie potrzeba.

... , na pamiątkę Chrztu Świętego - życzy ... 

*

Niech błogosławi Ci Duch Święty,
rośnij w siłę w Chrystusie Panu.

Życzenia na Chrzest wesole

Mała kruszynko, okruszku Boży,
Dziś wchodzisz w świat nowy,
Z Panem Bogiem idź przez resztę swoich dni,
A serce Twe i Twoich bliskich z radości w ten dzień niech aż dudni!

*

Dla … kochanego
Z okazji Chrztu Świętego
Wyrazy miłości od wszystkich gości
Rośnij zdrowo i pogodnie kochany Okruszku
Bądź szczęśliwy z Bogiem w serduszku

Życzenia na Chrzest katolickie

Dzisiaj stałeś się bożym dzieckiem,

Z serca chcemy Ci więc życzyć,

Aby Bóg prowadził Cię przez życie,

W zdrowiu, miłości i pokoju

*

Kochany ...

W dniu przyjęcia
sakramentu Chrztu Świętego
i wstąpienia do wspólnoty Kościoła
życzymy Ci, abyś zawsze miał ufność w Bogu,
kierował się wrażliwym sercem,
a cele, które sobie wyznaczysz, były zawsze szlachetne.

Niech Twój Anioł Stróż ma Cię stale w swej opiece

*

Niech w tym wyjątkowym dniu
Twojego Chrztu Świętego
Bóg obdarzy Cię błogosławieństwem.

Niech Duch Święty Cię prowadzi
i wypełnia Twoje serce wiarą,
że jesteś wybranym i ukochanym
Dzieckiem Boga.

Piękne życzenia na Chrzest ; piękne życzenia z okazji Chrztu Świętego

Robisz dziś swój pierwszy krok w kierunku Boga.
Uchwyć Go mocno za rękę,
aby mógł iść z Tobą przez życie,
kochać Cię i wskazywać Ci zawsze dobrą drogę.

 Błogosławieństwa Bożego w dniu Twojego Chrztu Świętego

życzy ...

*

W dniu przyjęcia
Sakramentu Chrztu Świętego
składamy Ci najserdeczniejsze życzenia,
aby Twoje życie było piękne i szczęśliwe,
pełne miłości i wiary.

Niech Bóg błogosławi Cię i strzeże
w każdej chwili Twego życia.

Życzenia na Chrzest cytat - życzenia na Chrzest cytaty

„Bóg swoim aniołom dał rozkaz o Tobie,
aby Cię strzegli na wszystkich Twych drogach.” 

(Ps. 91, 11)

„Bo Ci, których Duch Boży prowadzi, są dziećmi Boga.”
(Rzym. 8:14)

Krótkie życzenia na Chrzest Święty 

Z okazji przyjęcia
Sakramentu Chrztu Świętego
z serca płynące życzenia,
aby Twoje życie było piękne, szczęśliwe
i pełne miłości.
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl