Życzenia komunijne - życzenia na Komunię od Minimundo.pl

Życzenia komunijne - dedykacje komunijne pełne sympatii i ciepła, na ładnej kartce komunijnej - to pamiątka na całe życie dla dziecka i jego rodziców. Dostępne w minimundo.pl kartki na komunię to zupełnie wyjątkowy projekt, daleko odbiegający od tradycyjnych wzorów.

Życzenia na Komunię dla dziewczynki i dla chłopca - od Chrzestnego, Chrzestnej, Babci, Dziadka, rodziców

Chcesz wręczyć życzenia na Komunię od Chrzestnego Ojca czy Matki Chrzestnej inne niż wszystkie? Zaskocz wszystkich niebanalnym pomysłem! Połącz dawny zwyczaj, kiedy to dawało się kartki komunijne z życzeniami, z oryginalnością w postaci personalizacji. Zamiast powielać powszechnie wykorzystywane życzenia sam zaprojektuj wzruszającą kartkę i dodaj do niej grafikę dziecka przystępującego do I Komunii Świętej!:

Życzenia komunijne

Życzenia dla dziecka na Komunię - dedykacje komunijne

Życzenia dla dziecka na Komunię w formie eleganckiej kartki - nie mogło ich zabraknąć w naszej komunijnej kolekcji! Jeżeli szukasz ciekawej i oryginalnej formy dedykacji komunijnych - z pewnością przypadną Ci do gustu nasze życzenia na Komunię.

Życzenia komunijne od chrzestnej, od ojca chrzestnego, babci i dziadka

Sama kartka z życzeniami to piękny drobiazg, którego nie powinno zabraknąć w Twoim upominkowym zestawie komunijnym. Pełne sympatii i ciepła życzenia uwiecznione na papierze - to pamiątka na całe życie dla dziecka i jego rodziców. Dostępne w minimundo.pl kartki na komunię to zupełnie wyjątkowy projekt, daleko odbiegający od tradycyjnych wzorów. Zaskocz wszystkich niebanalnym pomysłem! Połącz dawny zwyczaj dawania kartek z oryginalnością w postaci personalizacji. Zamiast powielać powszechnie wykorzystywane życzenia sam zaprojektuj wzruszającą kartkę i dodaj do niej grafikę dziecka przystępującego do I Komunii Świętej!

Życzenia komunijne dostępne w naszej ofercie:

Życzenia Komunijne od Matki Chrzestnej

w wersji dla chłopca i dziewczynki

Życzenia Komunijne od Ojca Chrzestnego

jak wyżej, w wersji dla chłopca i dziewczynki

Kartka z życzeniami na Komunię od Babci i Dziadka 

oczywiście w wersji dla chłopca i dziewczynki

Życzenia od Rodziców dla swojego dziecka

dla córeczki lub synka

Życzenia komunijne - kartki z personalizacją

Na prezentowanych kartkach pojawią się życzenia, jakie nam podeślesz. Możesz skorzystać z gotowych wzorów na dedykacje komunijne - z życzeń przez nas umieszczonych na kartce, lub przesłać nam Twój własny tekst!

Wszystkie przygotowane dla Was dekoracje i kartki są personalizowane. Na czym polega personalizacja dekoracji? Na wybranej przez Ciebie ozdobie (czy to na ozdobach na salę/stół komunijny, czy właśnie na kartce komunijnej) umieścimy przesłane przez Ciebie dane, takie jak:

  • imię dziecka.
  • jego wizerunek / grafikę - to bardzo fajna i niezwykle oryginalna form personalizacji, inna niż wszystkie dostępne obecnie na rynku :)!
  • datę i miejsce Komunii Św.
  • cytat komunijny lub tekst życzeń.
  • imię osoby / osób, które wręczają życzenia.

Kartki komunijne z życzeniami - wyjątkowa pamiątka komunijna

Życzenia Pierwsza Komunia od Chrzestnej / Chrzestnego / Dziadków / Cioć i Wujków :)

Kartki komunijne z życzeniami to zawsze dobry pomysł jako dodatek do komunijnego prezentu. Komunia to szczególny dzień, który na zawsze pozostaje w pamięci. Z tej okazji wręcza się dziecku prezenty i kartkę z życzeniami, które upamiętniają tę podniosłą chwilę. Trudno o lepszy wybór niż kartka na komunię z personalizacją - stanie się ona wyjątkową pamiątką po dniu Pierwszej Komunii Świętej. Kartki z naszej oferty możesz dowolnie personalizować, tak, by stały się jedyną w swoim rodzaju pamiątką. W naszej ofercie są oczywiście zarówno kartki dla komunijne dla chłopca jak i kartki komunijne dla dziewczynki.

Życzenia na Komunie Świętą dla chłopca

Życzenia komunijne dla chłopca na kartce - w pastelowych, delikatnych kolorach i z oryginalnym wizerunkiem dziecka. To Ty wybierasz grafikę, jaka ma się pojawić na kartce komunijnej! pojawi się na niej imię chłopca, data i miejsce przyjęcia Sakramentu I Komunii Św., jego grafika oraz tekst Twoich życzeń dla niego. Możesz wysłać nam swój własny tekst z życzeniami, możesz skorzystać z tego, który już widnieje na kartce. Jest na niej również przewidziane miejsce na podpisanie, od kogo jest ta pamiątka.

Życzenia z Okazji Komunii od Matki Chrzestnej / Ojca Chrzestnego:

Kartki komunijne dla chłopca - kup tutaj

Życzenia na Komunię dla dziewczynki

Również i dla dziewczynki przygotowaliśmy takie same wyjątkowe kartki komunijne. Taka kartka z życzeniami i wizerunkiem dziecka to ciekawy pomysł na dodatek do prezentu od rodziców, rodziców chrzestnych, babci i dziadka czy cioci i wujka.

Życzenia komunijne od chrzestnej i chrzestnego

Życzenia komunijne od matki chrzestnej i ojca chrzestnego, z wybranym przez nich cytatem i tekstem życzeń, z imionami - zarówno dziecka, jak i rodzica chrzestnego :):

Kartki komunijne dla dziewczynki - kup tutaj

Komunia życzenia inne niż wszystkie

Wybierając nasze kartki komunijne możesz być pewien, że nikt inny nie wręczy takich samych. Kartki są tak mocno spersonalizowane, że tak naprawdę to Ty decydujesz, jak będzie wyglądać Twoja! Dzięki temu stworzysz wyjątkowy projekt. A obdarowanemu dziecku będzie z pewnością niezwykle miło otrzymać tak oryginalny drobiazg.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl