Zaproszenia na urodziny piłkarskie

Zaproszenia na urodziny piłkarskie z personalizacją - czyli imieniem Twojego dziecka, jego wiekiem i wszystkimi innymi niezbędnymi na zaproszeniach informacjami. Zobacz jak pięknie, stylowo i kolorowo możesz zaprosić gości - tych małych i tych dużych - na piłkarskie przyjęcie urodzinowe twojego dziecka. Niezależnie od tego, czy zaproszeni goście są fanami piłki nożnej, czy też wolą balet - z pewnością miło im będzie otrzymać wyjątkowe, personalizowane zaproszenia na urodziny piłkarskie :

Zaproszenia na urodziny piłkarskie

Zaproszenia piłkarskie

Zaproszenia piłkarskie to idealny wybór, gdy szykujesz urodziny małemu (a może właściwiej by było napisać "wielkiemu"? :)) fanowi piłki nożnej. Czym różnią się od pozostałych zaproszeń dostępnych w naszym sklepie? Oczywiście piłkarskimi sportowymi motywami i grafikami. A czym różnią się z kolei od tych, które możesz kupić w innych sklepach? Och, wieloma rzeczami! Już o nich piszemy!:

Piłkarskie zaproszenia na urodziny

Piłkarskie zaproszenia na urodziny dziecka od minimundo.pl są prawdziwie wyjątkowe! 

  1. Mają autorskie piłkarskie grafiki stworzone specjalnie dla minimundo.pl. Nie spotkasz takich nigdzie indziej. Dzięki temu dekoracje są spójne, pasują do siebie, a ponadto są zupełnie wyjątkowe!
  2. Zaproszenia są całkowicie personalizowane. Oznacza to, że umieścimy na nich dokładnie taki tekst, jaki chcesz! Na zaproszeniach widzisz przykładowe teksty, i wielu rodziców korzysta z tego podpowiedzianego przez nas szablonu. Ale prawda jest taka, że na zaproszeniach mogą pojawić się całkowicie inne teksty i informacje. Prześlij je do nas, a my umieścimy je na Twoich zaproszeniach!
  3. Są dwustronnie zadrukowane, a do każdego zaproszenia dodawana jest pasująca kolorystycznie koperta.

Zaproszenie na urodziny piłka nożna

Zobacz jak może prezentować się zamówione przez Ciebie zaproszenie na urodziny. Piłka nożna to hobby niejednego małego chłopca (i dziewczynek też!). Zamów zaproszenia utrzymane w tym piłkarskim, sportowym stylu i ciesz się szykowaniem wyjątkowego przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka !

Spośród proponowanych wzorów zaproszeń możesz wybrać:

  • zaproszenia z piłkarskimi grafikami: piłkarzem, boiskiem, pucharem, medalem i napisem "Gool"
  • zaproszenie napisane na tle piłkarskiego boiska
  • minimalistyczne zaproszenie z małymi piłkarskimi motywami

foto

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl