Zaproszenia na roczek

Zaproszenia na roczek dziecka, które wszystkich zachwycą? W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe, unikatowe zaproszenia na pierwsze urodziny dziecka. Roczek dziecka jest tylko raz i cieszymy się, gdy wybieracie właśnie nasze wyjątkowe zaproszenia na pierwsze urodziny dziecka.

Zaproszenia na roczek

Zaproszenia na roczek

Zaproszenia na roczek dziecka, które wszystkich zachwycą? W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe, unikatowe zaproszenia na pierwsze urodziny dziecka. Roczek dziecka jest tylko raz i cieszymy się, gdy wybieracie właśnie nasze wyjątkowe zaproszenia na pierwsze urodziny dziecka.

Zaproszenia na roczek

Zaproszenia na roczek przygotowane specjalnie dla Ciebie, według Twoich wytycznych - z pewnością zrobią niesamowite wrażenie na zapraszanych gościach! Docenią oni Twoje starania i dbałość o każdy szczegół przygotowywanego przyjęcia. Zaproszenia na roczek zazwyczaj utrzymane są w słodkim i delikatnym stylu. Lub w intensywnych kolorach - dla tych, którzy lubią żywe barwy. Na zaproszeniach często goszczą wesołe zwierzątka lub postacie, zapraszające na zabawę. Fajnym pomysłem na pierwsze urodziny dziecka są wierszyki w kartkach z życzeniami. Jeżeli planujesz zamówić również i personalizowane dekoracje na roczek - fajnie jest dopasować do nich zaproszenia utrzymane w podobnym lub nawet tym samym stylu :) Dzięki temu stworzysz spójną kompozycję, która sprawi radość Tobie i wszystkim zaproszonym gościom.

Zaproszenia na roczek - wzory i kolekcje do wyboru

Jak widzisz w sklepie jest dużo tematycznych kolekcji. Każda z nich może zostać zmieniona i przystosowana do tej wyjątkowej, czekającej Was okazji, jaką jest świętowanie pierwszych urodzi  dziecka. Zazwyczaj na roczek mamy wybierają zaproszenia z Małym Księciem (tutaj zobaczysz całą kolekcję) lub z łabędziami (tutaj), ale równie dobrze możesz zamówić personalizowane zaproszenia czy inne dekoracje na roczek z każdej dostępnej kolekcji (z Królewną Śnieżką, zwierzątkami, kosmicznymi rakietami czy króliczkami)

Zaproszenie na Roczek dziecka zaproszenie na pierwsze urodziny dziecka personalizowane zaproszenie na Roczek

Zaproszenia na roczek personalizowane i ... inne niż wszystkie!

Zaproszenia na roczek personalizowane są obecnie bardzo popularne :)!

Jak widzisz nasze zaproszenia wyróżniają się kilkoma fajnymi elementami:

  1. Są w pełni personalizowane - decydujesz, jak będą wyglądały!
  2. Wpiszemy za Ciebie na zaproszenia wszystkie dane, takie jak imię Twojego dziecka oraz datę i miejsce planowanego przyjęcia urodzinowego.
  3. Jeżeli chcesz, na zaproszeniach pojawią się również imiona Waszych gości!

Zaproszenie na roczek tekst 

Podaj nam swój tekst jaki chcesz, by widniał na Twoim zaproszeniu na roczek. Tekst może być wesoły, poetycki, napisany rymowanym wierszykiem ... My wpiszemy go na Twoje zaproszenie :)

Zaproszenia na roczek

Zobacz wyjątkowe zaproszenia na pierwsze urodziny dziecka:

Zaproszenia na Roczek zaproszenie na roczek z personalizacją personalizowane zaproszenia na roczek dziecka

Roczek - jak zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe?

Pierwsze urodziny dziecka są dla wielu rodziców prawdziwym wydarzeniem, które chcą świętować z wyjątkową pompą i zaangażowaniem. Dobrze przygotowane przyjęcie z pewnością zapisze się w pamięci zaproszonych gości i rodziców dziecka :) Wręczając prawdziwie wyjątkowe zaproszenia na roczek pokazujemy, jak ważne jest dla nas to wydarzenie. 

Jak zaprosić gości na przyjęcie z okazji roczku?:

  1. wręcz osobiście lub wyślij gościom specjalnie przygotowane dla nich zaproszenie - z personalizacją dzięki której możesz podać na zaproszeniu wszystkie niezbędne informacje, a wśród nich najważniejsze, takie jak datę i miejsce świętowania. 
  2. zaproszenia rozdaj na tyle wcześnie, aby każdy z gości miał szansę odpowiednio zaplanować sobie czas. Im wcześniej wręczysz zaproszenia, tym większa szansa że większość gości przyjdzie na urodzinki :)
  3. jeżeli nie jesteś pewna godziny lub daty przyjęcia urodzinowego, a chcesz mieć zaproszenia u siebie odpowiednio wcześnie - zaznacz w trakcie składania zamówienia, by zostawić w odpowiednim miejscu wolne pole. Wpiszesz samodzielnie w nie godzinę i/lub datę, jak będzie już ona ustalona.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl