Zaproszenia na Komunię dla gości / Zaproszenia na Komunię dla chrzestnych

Zaproszenia na Komunię od minimundo.pl są absolutnie wyjątkowe, tak samo jak wyjątkowa jest okazja przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej! Pragniemy wspólnie, w gronie rodziny i przyjaciół, celebrować wyjątkowy dla nas dzień Pierwszej Komunii Świętej. Wybierz idealne dla Was zaproszenia na komunię - dla wszystkich gości, jak i również zaproszenia na komunię dla chrzestnych.

Zaproszenia komunijne

Drukowane zaproszenia komunijne dla gości to najlepszy sposób na eleganckie poproszenie o obecność i pewność, że nikogo nie zabraknie na uroczystości. Pełne uroku komunijne zaproszenia pasujące stylem do całej kolekcji dekoracji na stół komunijny, są eleganckie i oryginalne, i jesteśmy przekonani, że przypadną do gustu wszystkim gościom. W ofercie sklepu minimundo.pl znajdziesz zaproszenia na komunię dla dziewczynki oraz zaproszenia komunijne dla chłopca:

Zaproszenia na Komunię

Zaproszenia na Komunię personalizowane

Zaproszenia na Komunię personalizowane - piękne i wyjątkowe, tak jak piękna i wyjątkowa jest okazja przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej!

Uroczystość przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej to w każdej rodzinie powód do radości i świętowania. Nic więc dziwnego w tym, że pragniemy dzielić się tą chwilą z rodziną, krewnymi i przyjaciółmi. Zaproszenia na Komunię z personalizacją to najlepszy sposób, aby nikogo nie zabrakło na przyjęciu. Nasze pełne uroku zaproszenia pasujące stylem do całej kolekcji dekoracji na stół komunijny, są piękne i oryginalne, i jesteśmy przekonani, że przypadną wszystkim do gustu. Oczywiście w naszej ofercie odnajdziecie zaproszenia zarówno dla Dziewczynek, jak i dla Chłopców.

Oryginalne zaproszenia na Komunię - personalizowane i ... zupełnie inne niż wszystkie!

Zaproszenia na Komunię personalizowane są obecnie bardzo popularne :)!

Jak widzisz nasze zaproszenia wyróżniają się kilkoma fajnymi elementami.

 1. Są w pełni personalizowane - decydujesz, jak będą wyglądały!
 2. Wpiszemy za Ciebie na zaproszenia wszystkie dane, takie jak imię Twojego dziecka oraz datę i miejsce Mszy świętej komunijnej. Jak również i miejsce rodzinnego świętowania po Komunii
 3. Trzecia, najbardziej oryginalna sprawa to ... wybór grafiki przypominającej Twoje dziecko. W ten sposób Wasze zaproszenia na komunię będą jeszcze bardziej wyjątkowe! Nie musisz zamawiać specjalnych rysunków (zazwyczaj dość drogich) ani robić przed Komunią sesji fotograficznej (co jest konieczne w przypadku zaproszeń ze zdjęciem dziecka). Wystarczy, że wybierzesz spośród dostępnych grafik wygląd dziecka najbardziej przypominające Twoją córeczkę / synka, i rewelacyjnie spersonalizowane zaproszenia komunijne gotowe!

Zaproszenia komunijne -  wzory zaproszeń na Komunię

Zaproszenia komunijne dostępne w sklepie minimundo.pl mogą zostać dostosowane do Twoich wytycznych :)! Wzory zaproszeń na Komunię w naszym sklepie możesz zobaczyć poniżej:

 

Personalizowane zaproszenia na Komunię

Unikatowe, personalizowane zaproszenia na Komunię podkreślą podniosły charakter tego ważnego dnia. Nasza kolekcja łączy ze sobą elegancję z nieco luźniejszym stylem. Zaproszenia, podobnie jak i pozostałe dekoracje z tej kolekcji, utrzymane są w eleganckiej, stonowanej kremowo/beżowo/zielonej kolorystyce. Mają na sobie grafikę Dziewczynki lub Chłopca do wyboru. Samą grafikę dostosowujemy do Twojego wyboru tak, by na zaproszeniu pojawiło się Dziecko jak najbardziej podobne do bohatera całej uroczystości. Przy stonowanych kolorach tradycyjne białe zaproszenia na Komunię dla dziewczynki, i pastelowo beżowe zaproszenie na Komunię dla chłopca pozostanie wspaniałą pamiątką dla gości. Zaproszenia na komunię są z jednej strony uniwersalnie białe, a z drugiej beżowe - równie ładne i niemniej eleganckie.

Zaproszenia dla Chrzestnych

Szczególną popularnością cieszą się zaproszenia dla Chrzestnych. Są oni niezwykle ważnymi osobami dla dziecka przystępującego do Komunii. Nic więc dziwnego, że zarówno dzieci, jak i ich rodzice, chcą wręczyć tak ważnym osobom wyjątkowe i oryginalne zaproszenia na Komunię dla rodziców chrzestnych.

Zaproszenia na Komunię z imieniem Dziecka ...

... i innymi danymi.

Wyjątkowo ciekawym typem zaproszenia są zaproszenia na Komunię z imieniem dziecka. Są przeciwnością do klasycznych zaproszeń, na których albo jest niewiele informacji, albo trzeba je samemu ręcznie uzupełnić, dostosowując się do narzuconego z góry szablonu... Z całą pewnością zaproszenia personalizowane biją je na głowę ;)! Umieść na naszym zaproszeniu swój własny tekst - zarówno ten dotyczący samej nadchodzącej imprezy, jak i zaproszonych Gości. Podaj nam swój tekst zaproszeń na komunię - czyli wszystkie szczegóły, jakie mają się pojawić na zaproszeniu -  takie jak miejsce i data uroczystości oraz wiadomości dotyczące tego, co planujesz zorganizować po samej uroczystości. Możemy na zaproszeniu umieścić również inne ważne informacje, np. dotyczące konieczności potwierdzenia przyjścia lub instrukcję dojazdu. Następnie uściślij, do kogo ma być zaadresowane dane zaproszenie. Takie indywidualnie przygotowane zaproszenia sprawią, że Goście poczują się wyjątkowo docenieni - i to już od samego początku! 

Zaproszenia na komunię świętą dla chłopca zaproszenia komunijne dla dziewczynki w stylu rustykalnym

Zaproszenia na Komunię spersonalizowane

Zaproszenia spersonalizowane cieszą się coraz większą popularnością, i wcale nas to nie dziwi!

Wybierz zaproszenie na komunię spersonalizowane Twoimi danymi - to świetna alternatywa do tradycyjnych sklepowych zaproszeń z miejscem do ręcznego wypisania danych lub do całkowicie ręczne robionych zaproszeń. Jak dla nas opcja "środkowa", czyli takie właśnie jak proponujemy, spersonalizowane zaproszenie komunijne na zamówienie, jest najlepsza!

Gotowe zaproszenia na Komunię

Na czym polega personalizacja naszych zaproszeń na Komunię, oraz to, że otrzymujesz je całkowicie "gotowe"? Na każdej wybranej przez Ciebie dekoracji, w tym na zaproszeniach,  umieścimy przesłane przez Ciebie dane, takie jak:

 • imię dziecka.
 • jego wizerunek / grafikę - to bardzo fajna i niezwykle oryginalna forma personalizacji, inna niż wszystkie dostępne obecnie na rynku :)!
 • datę i miejsce Komunii Św. 
 • tekst zaproszenia - może być taki jak na naszych zaproszeniach, a możesz nam podać swój własny tekst
 • informację o miejscu rodzinnego spotkania komunijnego

Jeżeli chcesz, na zaproszeniach możemy umieścić imiona zaproszonych gości.

Projekt zaproszenia na Komunię

Przed wysłaniem do Ciebie Twojego zamówienia otrzymasz od nas projekt zaproszenia na Komunię do wglądu i akceptacji. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zaproszenia na 100 % całość wyglądają dokładnie tak, jak tego oczekujesz :). Zyskasz również szansę na naniesienie ewentualnych poprawek. 

Zaproszenia na rocznicę Komunii

Zaproszenia na rocznicę Komunii Twojego dziecka mogą wyglądać tak jak te prezentowane w naszej ofercie, ale mieć oczywiście inny tekst, dopasowany w brzmieniu do rocznicy tego ważnego wydarzenia. Jeżeli decydujesz się na zaproszenia na rocznicę Komunii, a nie samą Komunię - daj nam o tym znać w wiadomości do zamówienia lub mailem po jego złożeniu. Przygotujemy Twoje zaproszenie, wyślemy Ci je też oczywiście do podglądu :).

Zaproszenia i nie tylko ! Ozdoby komunijne - co znajdziecie w naszej ofercie

Spośród proponowanych przez nas dekoracji możecie wybrać:

 • zaproszenia na Komunie
 • menu na Komunię
 • girlandy na komunie
 • toppery na torty komunijne
 • pikery na komunijne babeczki
 • pamiątkowy plakat komunijny
 • winietki na Komunie
 • zawieszki i etykiety na butelki / karafki
 • podziękowania za udział w uroczystości

... i sporo innych!

 

 

 

Zobacz całą naszą ofertę komunijną - klik

W tym miejscu możesz wybrać dekoracje komunijne dla chłopca - klik

W tym zaś dla dziewczynki - klik

A jeżeli chcesz zobaczyć, jak przykładowo może wyglądać Twój komunijny stół - zapraszam Cię do zapoznania się z tym wpisem blogowym - klik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl