Zaproszenia na Komunię dla chłopca 

Zaproszenia na Komunię dla chłopca z personalizacją - dostępne na minimundo.pl - są Waszym ulubionym i najczęściej zamawianym produktem! Dzięki urokowi, oryginalności i wyjątkowej personalizacji skradły one Wasze (i nasze oczywiście też) serca. Poznaj personalizowane zaproszenia komunijne dla chłopców, podaj nam dane do personalizacji, wybierz grafikę dziecka najbardziej przypominającą Twojego synka i ... ciesz się wyjątkowo oryginalnymi zaproszeniami komunijnymi:

Zaproszenia na Komunię dla chłopca - personalizowane

Zaproszenia na Komunię dla chłopca, personalizowane - dostępne na minimundo.pl - są Waszym ulubionym i najczęściej zamawianym towarem! Dzięki urokowi, oryginalności i wyjątkowej personalizacji skradły one Wasze (i nasze oczywiście też) serca. 

Zaproszenia komunijne dla chłopca

Dzień pierwszej Komunii Świętej jest dla dzieci bardzo emocjonujący. To niezwykle ważny moment - dla każdego dziecka przystępującego do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej i dla jego rodziców. Nic więc dziwnego, że zależy nam, aby w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli dziecku wszyscy jego najbliżsi - rodzina oraz przyjaciele. Wyjątkowo miłym gestem będzie odpowiednie zaproszenie ich do wzięcia udziału w ceremonii komunijnej i we wspólnym, radosnym świętowaniu! Myśląc nad przygotowaniami do uroczystości, mamy często zastanawiają się: Jakie zaproszenia na Komunię dla chłopca wybrać?

Zaproszenia na Komunie dla chłopców

Polecamy Ci właśnie nasze, wyjątkowe i pełne uroku zaproszenia na Komunie dla chłopców. Są delikatne, pastelowe, mają w sobie to coś - urok, czar i wyjątkowość. Na rynku dostępnych jest wiele różnych wzorów zaproszeń, ale jesteśmy przekonani, że te dostępne w minimundo.pl są rzeczywiście inne niż wszystkie! Dzięki bieli są eleganckie i delikatne, beżowy tył zaproszeń dodaje im ciepła, delikatne motywy roślinne w otoczeniu autorskiej grafiki dziecka nawiązują co popularnego obecnie stylu eko a nawet boho. 

Zaproszenia komunijne dla chłopców - z personalizacją

Wszystkie dostępne w minimundo.pl zaproszenia - w  tym oczywiście również zaproszenia komunijne dla chłopców - są personalizowane. Przygotujemy je dokładnie według Twoich wytycznych! Dodamy imię dziecka, datę i miejsce uroczystości, lokal / dom w którym będziecie świętować oraz grafikę chłopca która z wyglądu najbardziej przypomina Twojego Synka. Ta ostatnia opcja jest absolutnie wyjątkowa, i to właśnie dzięki niej - dzięki możliwości dodania grafiki chłopca takiego jak Twój Syn - tak bardzo lubicie i doceniacie nasze zaproszenia ::!. Co bardzo, bardzo nas cieszy!

Komunia Chłopca - zaproszenia inne niż wszystkie!

Zaproszenia i nie tylko ! Ozdoby komunijne - co znajdziecie w naszej ofercie

Spośród proponowanych przez nas dekoracji możecie wybrać:

  • zaproszenia na Komunie
  • menu na Komunię
  • girlandy na komunie
  • toppery na torty komunijne
  • pikery na komunijne babeczki
  • pamiątkowy plakat komunijny
  • winietki na Komunie
  • zawieszki i etykiety na butelki / karafki
  • podziękowania za udział w uroczystości

... i sporo innych!

 

Zobacz całą naszą ofertę komunijną - klik

W tym miejscu możesz wybrać dekoracje komunijne dla chłopca - klik

W tym zaś dla dziewczynki - klik

A jeżeli chcesz zobaczyć, jak przykładowo może wyglądać Twój komunijny stół - zapraszam Cię do zapoznania się z tym wpisem blogowym - klik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl