Zaproszenia na Chrzest - personalizowane

Zaproszenia na chrzest - personalizowane, zupełnie inne niż wszystkie dostępne na rynku? Tak, to możliwe! Wykaż się oryginalnością i zamów wyjątkowe zaproszenia na chrzest dziecka. 

Zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na chrzest zupełnie inne niż wszystkie dostępne na rynku? Tak, to możliwe! Wykaż się oryginalnością i zamów wyjątkowe zaproszenia na chrzest dziecka. Rozdanie ich przed tym ważnym dla Twojej rodziny wydarzeniem będzie niezwykle miłym gestem w stronę zapraszanych na chrzciny gości. Z pewnością będzie im niezwykle miło, gdy otrzymają tak wyjątkową zapowiedź uroczystości. Zapoznaj się z naszą ofertą, i wybierz spośród dostępnych zaproszeń takie, jakie podoba Ci się najbardziej :)

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Co wyróżnia nasze zaproszenia na Chrzest? Z całą pewnością to, że wszystkie one są personalizowane. Personalizacja polega na tym, że na Twoim zaproszeniu na chrzest pojawią się wszystkie dane, jakie nam podasz. Takie jak:

  • imię dziecka
  • data, godzina i miejsce uroczystości
  • miejsce spotkania rodzinnego po uroczystości, jeżeli takie planujesz zorganizować.

Zaproszenia na chrzest z personalizacją - jeszcze większą, bo obejmującą grafikę przypominającą idące do Chrztu dziecko!

I co najważniejsze - i jednocześnie najbardziej oryginalne!!! :

  • grafika dziewczynki / chłopca, przypominającego wyglądem Twoje dziecko

Personalizowane zaproszenia na chrzest

Personalizowane zaproszenia na chrzest są obecnie coraz bardziej popularne. Jednak to właśnie w naszym sklepie możesz zamówić zaproszenia aż tak mocno spersonalizowane :). To obecnie jedyne takie zaproszenia dostępne w Polsce - i bardzo nam miło, że trafiłaś na stronę naszego sklepu i zainteresowały Cię właśnie nasze, oryginalne i niepowtarzalne dodatki i dekoracje na chrzest.

Zaproszenie na chrzest eko

Zaproszenia przez nas prezentowane utrzymane są w naturalnym, lekko rustykalnym eko klimacie. Jeżeli lubisz ten styl, zaproszenia powinny przypaść Ci do gustu :). Zarówno zaproszenia, jak i pozostałe dekoracje z kolekcji na Chrzest, są utrzymane w eko stylu. Połącz je z kilkoma rustykalnymi elementami, takimi jak rośliny, plastry drewna, świeczki  i wiązanki polnych kwiatów - i najpiękniejsze przyjęcie z okazji Chrztu gotowe!

Oryginalne zaproszenia na chrzest

Oryginalne zaproszenia na Chrzest od minimundo.pl? Tak! Bardzo cenimy sobie oryginalność i wyjątkowość. I takie też właśnie są wszystkie nasze dekoracje i ozdoby, w tym również zaproszenia na chrzest. Jesteśmy przekonani, że również i Wy docenicie ich nietuzinkowy charakter i wyjątkową formę personalizacji.

Zaproszenia na chrzest boho

Oferowane przez nas zaproszenia na chrzest, oraz wszystkie pozostałe dekoracje z kolekcji na to wyjątkowe wydarzenie, bardzo dobrze komponują się z ozdobami w stylu boho i eko. Dekoracje w stylu boho i eko zawierają mieszankę naturalnych, rustykalnych i również nieco zabytkowych detali. Jeżeli planujesz przyjęcie z okazji chrzcin w takiej właśnie scenerii - zacznij już na etapie rozdawania zaproszeń, i wybierz te przez nas prezentowane - idealnie komponujące się z dodatkami eko i boho.

Zaproszenia na chrzest chłopca

W naszej ofercie znajdziesz zaproszenia na chrzest dla chłopca. Podaj nam imię swojego synka, wszystkie niezbędne informacje, wybierz grafikę dziecka spośród dostępnych na kartach produktu. My przygotujemy specjalnie dla Ciebie cudowne, personalizowane zaproszenia :), a Ty już po kilku dniach będziesz mogła się nimi cieszyć :).

Skoro mamy zaproszenia na chrzest dla chłopca, nie może w naszym sklepie zabraknąć ... :

Zaproszenia na chrzest dla dziewczynki

Mamy małych dziewczynek również znajdą u nas piękne zaproszenia na chrzest (oraz wiele, wiele innych dekoracji do ozdobienia stołu i sali na uroczystość). Dziewczynki w słodkich sukieneczkach, z opaskami / kapelusikami na głowie, w otoczeniu pięknych kwiatów - wybierz grafikę przypominającą Twoją Córeczkę, podaj nam jej imię i datę / miejsce chrztu świętego, a całą resztą związaną z przygotowanie wyjątkowych zaproszeń zajmiemy się my :). Zaufało nam już wiele mam, a tak wyjątkowe zaproszenia są pamiątką w wielu, wielu domach w Polsce!

Zaproszenie na chrzest dla chrzestnych

Rodzice chrzestni to wyjątkowi goście tak ważnej uroczystości, jakim jest Chrzest Święty. Specjalnie dla nich również przygotowaliśmy odpowiednie zaproszenia. Znajdziesz je tutaj: klik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl