Winietki na Chrzest

Winietki na Chrzest, do postawienia przy nakryciu każdego z gości. Dzięki nim każdy z zaproszonych gości będzie wiedział, które miejsce zająć. Staną się one również ciekawą ozdobą przygotowanego przez Ciebie na tą okazję stołu. Skorzystaj z oferty i wybierz wyjątkowe winietki na Chrzest od minimudo.pl :):

Winietki na chrzest

Winietki na Chrzest

Winietki na Chrzest, do postawienia przy nakryciu każdego z gości. Dzięki nim każdy z zaproszonych gości będzie wiedział, które miejsce zająć. Staną się one również ciekawą ozdobą przygotowanego przez Ciebie na tą okazję stołu. Skorzystaj z oferty i wybierz wyjątkowe winietki na Chrzest od minimudo.pl :)

Winietki na stół chrzest

Szykując przyjęcie z okazji Chrztu Świętego - czy to w domu, w ogrodzie, czy w lokalu, starasz się by wszystko było dopięte na tak zwany "ostatni guzik" :). Wcale nas to nie dziwi - my też lubimy dbać o szczegółu i o oryginalny wystrój wydawanych przyjęć. Dla osób ceniących piękne dekoracje i niebanalne rozwiązania - idealnie sprawdzą się nasze winietki na stół. Chrzest to wyjątkowa okazja, warto więc zadbać o równie wyjątkową oprawę tego ważnego wydarzenia.

Winietki na Chrzest szablon

Możesz skorzystać z personalizowanych winietek, na których wypiszemy imiona zaproszonych przez Ciebie gości. Możesz też zakupić winietki na Chrzest szablon - czyli wzór winietki z pozostawionym wolnym miejscem. Imiona gości wpisujesz wówczas Ty. jest to dobre rozwiązanie w przypadku, kiedy do końca nie jesteś pewna kto ostatecznie przybędzie na uroczystość. Imiona możesz wpisać niemal w ostatniej chwili, jak już otrzymasz potwierdzenia obecności. Winietki w formie szablonu do samodzielnego uzupełnienia są równie popularne jak te z już wypisanymi imionami gości.

Winietki na Chrzest do samodzielnego wypisania imion gości

Zobacz nasze winietki na Chrzest do samodzielnego wypisania imion gości oraz takie z już wypisanymi imionami. Wybierz te, które Tobie najbardziej pasują!

Winietka na Chrzest inna niż wszystkie 

Winietka na Chrzest inna niż wszystkie pozostałe na rynku? Tak!!! Nasze winietki są potrójnie personalizowane! 

Z oczywistych względów wszystkie winietki są personalizowane. Pojawiają się na nich imiona zaproszonych przez Was gości. Co powiesz jednak na ... potrójną personalizację? Na Twoich winietkach na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego poza imionami gości pojawią się również grafiki Twojego dziecka. Oraz napis mówiący z jakiej okazji się spotykacie ( np. Chrzest Święty Tosi)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl