Winietki na Roczek 

Winietki na Roczek to jeden ze sposobów na ładną i jednocześnie użyteczną dekorację urodzinowego stołu Twojej córeczki lub synka. Spraw, by Twoje przyjęcie było wyjątkowe, a goście poczuli się docenieni od pierwszego momentu, gdy zasiądą przy pięknie udekorowanym stole, z podpisanymi miejscami do siedzenia:

Winietki na Roczek

Winietki na Roczek 

Winietki na Roczek to jeden ze sposobów na ładną i jednocześnie użyteczną dekorację urodzinowego stołu Twojej córeczki lub synka. Spraw, by Twoje przyjęcie było wyjątkowe, a goście poczuli się docenieni od pierwszego momentu, gdy zasiądą przy pięknie udekorowanym stole, z podpisanymi miejscami do siedzenia. Dodatkowo takie słodkie winietki na Roczek będą fajną pamiątką po przyjęciu - taką, którą każdy z gości może zabrać ze sobą do domu. Myślimy, że fajnie pomyśleć przed Roczkiem dziecka o gadżetach, które możesz potraktować jako dekoracja stołu i zadbać o to, aby urodzinowe przyjęcie było dopięte na ostatni guzik. 

Winietki na Roczek z imionami gości

Stwórz z nami wyjątkowe, personalizowane winietki na stół. Ciekawa i ładna dekoracja stołu to ważny element udanego przyjęcia urodzinowego (i każdego innego :)). Bo któż z nas nie lubi podziwiać drobnych, starannie dopasowanych detali? Winietki dopełnią dekorację urodzinowego stołu i pomogą gościom znaleźć miejsce przy stole. 

Wizytówki na Roczek - przyjęcie dopięte na ostatni guzik!

Prawidłowy przebieg organizowanego przez nas przyjęcia, zwłaszcza gdy przewidujemy większą ilość gości :), zapewni nam spokój oraz zmniejszy odczuwany stres. Chcąc aby wszystko pomyślnie wypadło, staramy się umożliwić jak najlepszą konfigurację usadzenia gości przy stole. Planując w jaki sposób elegancko wskazać zajęcie konkretnego miejsca, zdecydujmy się na użycie opcji jaką są wizytówki na stół - czyli winietki z imieniem gościa :).

Winietki na Roczek z personalizacją

Winietki na Roczek - jak wszystkie dostępne w Minimundo.pl dekoracje - są w pełni spersonalizowane. Oznacza to, że:

  • oczywiście pojawi się na nich imię / imię i nazwisko zaproszonych gości.
  • Ale nie tylko! Winietki będą pasować swoim stylem - kolorystyką i grafikami - do pozostałych personalizowanych dekoracji urodzinkowych, w tym dekoracji na Roczek.
  • Na winietce, zazwyczaj na jej tyle, znajduje się również personalizowany napis typu "Roczek Emmy" / "Roczek Wojtusia". W ten sposób spersonalizowane są obydwie strony każdej winietki :).

Te wizytówki, dwustronne, nie tylko usprawnią początkowe momenty przyjęcia, ale też podkreślą wyjątkowy charakter święta, które obchodzimy.

Ciekawe winietki na Roczek - czyli co wyróżnia nasze winietki od innych :)

Wiesz już że nasze winietki wyróżnia personalizacja. Ale to nie wszystko. Lubimy, gdy Wasze przyjęcia wyglądają dzięki naszym dekoracjom naprawdę spektakularnie. A możesz osiągnąć taki wyjątkowy efekt poprzez zestawienie ze sobą kilku rodzajów, kształtów gadżetów / dekoracji urodzinowych. I z naszą małą pomocą będzie to możliwe! Przemyśl ogólny zamysł na swoje przyjęcie, zastanów się, jakie potrawy i w jakich naczyniach będziesz serwować, a następnie spośród wielu naszych dekoracji na Roczek wybierz takie, jakie Tobie przydadzą się najbardziej.

Winietki na roczek. Do druku czy gotowe - które lepsze?

Dużą popularnością cieszą się winietki na roczek do druku. W Internecie dostępne są gotowe, darmowe winietki do druku. Różnią się one od tych przygotowanych specjalnie na Wasze zamówienie przede wszystkim tym, że nie będzie na nich gotowych imion gości - już wydrukowanych. Z pewnością ciężko również będzie Wam dopasować taką winietkę do wybranego przez Was stylu / motywu przewodniego przyjęcia. Takie darmowe winietki na roczek do druku z pewnością są tańsze (ponosicie jedynie koszt wydrukowania ich), co dla wielu jest dużym plusem. Tych, którzy mogą sobie pozwolić na zakup personalizowanych winietek - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Winietki na Roczek i pozostałe ozdoby z personalizowanych serii dekoracji urodzinowych

Nasze winietki na Roczek - które już dziś mogą być Twoimi winietkami ;)) - nie są bynajmniej samotną wyspą na morzu urodzinowych dekoracji, oj nie! Każda, każda z dostępnych w naszym, sklepie winietek ma dopasowane do siebie pozostałe dekoracje pasujące do niej  wręcz idealnie. Wybierając winietki na Roczek - np. z serii Mały Książę czy z łabędziami - możesz dobrać kilkanaście innych kształtów dekoracji. Wedle swojego uznania, gdyż to Ty wiesz najlepiej, jakie dekoracje sprawdzą się na Twoim przyjęciu z okazji pierwszych Urodzin dziecka.

Winietki na roczek mały książę fajne winietki na roczek wizytówki na roczek

Jakie dekoracje - poza winietkami na stół - wybierają najczęściej nasi klienci? Już odpowiadamy:

  • toppery na tort na Roczek - baaardzo często je zamawiacie
  • zaproszenia na Roczek - no tak, śliczne, personalizowane zaproszenia dla wielu z Was to początek i podstawa dobrej zabawy urodzinowej
  • pikery do muffinek
  • plakat na roczek - jako rodzaj dekoracji na czas przyjęcia oraz pamiątka do pokoju dziecka
  • naklejki - o szerokim zastosowaniu, zarówno do udekorowania stołu na przyjcie jak i ozdobienia mini podarunków dla zaproszonych gości

A samych dekoracji mamy do wyboru oczywiście o wiele więcej, powyżej podaliśmy te najbardziej popularne wśród Mam.

Winietki na roczek do druku

Dzięki nam nie musisz szukać szablonów i sama układać napisów oraz drukować winietek. Dostajesz od nas gotowy, spersonalizowany, wydrukowany i pięknie zapakowany zestaw winietek. Na dodatek z grafikami, których nie spotkasz w żądnym innym sklepie. Jeżeli zależy Ci na oryginalności i efekcie Wow! na Roczku Twojego dziecka, zapraszamy do poznania wszystkich naszych kolekcji i wybrania cudownych dekoracji urodzinowych - klik.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl