Dekoracje na urodziny dla dziewczynki

Zapraszamy Cię do kolorowego i słodkiego świata, czyli miejsca, w którym poznasz nasze Dekoracje na urodziny dla dziewczynki . Urodziny córeczki to wyjątkowa okazja. Nic więc dziwnego, że rodzice starają się, by był to prawdziwie wyjątkowy dzień. By stał się taki w 100 %-ach, zapraszamy Cię do poznania naszej oferty i zerknięcia na wyjątkowe personalizowane dekoracje na urodziny dziewczynki .

URODZINY DZIEWCZYNKI

 • nowość

Dekoracje na urodziny dla dziewczynki

Zapraszamy Cię do kolorowego i słodkiego świata, czyli miejsca, w którym poznasz nasze Dekoracje na urodziny dla dziewczynki .

Urodziny dziewczynki

Urodziny dziewczynki to okazja do prawdziwie wyjątkowego i równie słodkiego świętowania!!! Każda mama wie, że urodziny jej córeczki to wyjątkowe wydarzenie. Nic więc dziwnego, że rodzice starają się, by był to prawdziwie wyjątkowy dzień. By stał się taki w 100 %-ach, zapraszamy Cię do poznania naszej oferty i zerknięcia na wyjątkowe personalizowane dekoracje na urodziny dziewczynki .

Urodziny dziewczynki personalizowane dekoracje urodzinowe dla córeczki

Wszystkie nasze dekoracje, w tym oczywiście również te na urodziny dziewczynki są personalizowane. Oznacza to, że na każdej wybranej przez Ciebie ozdobie pojawi się imię Twojego dziecka oraz jego wiek. Możemy w Twoim imieniu umieścić na części z nich również i inne informacje / napisy. Np. datę, miejscowość, czy każdy inny podany przez Ciebie tekst. Dostosuj go do wielości dekoracji i miejsca przewidzianego na tekst - a my przygotujemy dla Ciebie prawdziwie oryginalne ozdoby urodzinowe.

Pomysły na urodziny dziewczynki

Gdy analizujesz tematy / pomysły na urodziny dziewczynki zapewne przychodzi Ci tyle rozwiązań do głowy, że największym problemem jest wybrać tylko 1 ! No chyba, że masz szczęście i Twoja córeczka ma prawdziwego "bzika" na jednym puncie. Wówczas tematyka i motyw przewodni imprezy urodzinowej jest oczywisty :). Jeżeli tak jednak nie jest, musisz sama zadecydować, jakie dekoracje spodobają jej się najbardziej. A wybór jest szeroki... Wspomnijmy chociażby o ... : urodzinach księżniczkowych, syrenkowych, kotkowych, jednorożcowych, tęczowych, flamingowych, tropikalnych, kwiatowych, kaktusowych, pandowych, zwierzaczkowych, króliczkowych, łabędziowych, myszkowych ... Masz kolejne pomysły? Napisz nam o nich :)

Tematyczne urodziny dziewczynki

Tematyczne urodziny dla dzieci są coraz bardziej popularne. Sami takie organizujemy naszym dzieciom od lat. I cieszymy się, że i Wam podoba się idea spójnej tematycznie i/lub kolorystycznie imprezy urodzinowej! Na czym ona polega? Oto kilka podpowiedzi / tipów jak ja się do tego zabieram:

 1. Wybieram motyw przewodni planowanej imprezy. Może to być jakieś zwierzątko, przedmiot, postać z bajki, tematyka
 2. Zastanawiam się, a jakich kolorach chcę urządzić przyjęcie. Biorę pod uwagę gust dziecka (jeżeli jest już na tyle duże, że ma ulubiony kolor :)) i próbuję ten pomysł spiąć z już posiadanymi w domu przedmiotami / gadżetami urodzinowymi. Część z nich zostało mi z innych przyjęć, i szkoda żeby się zmarnowały. 
 3. Przed kupieniem nowych dekoracji zbieram wszystkie pasujące ozdoby które już mam w jedno miejsce. Dzięki temu unikam zamówienia czegoś niepotrzebnie. Girlanda z urodzin sprzed 3 lat? Jednorazowe talerzyki których nie użyłam rok temu na pikniku? Jeżeli tylko pasują kolorystyką do nowego pomysłu na przyjęcie urodzinowe - nie kupuję kolejnych! I dzięki tym małym oszczędnościom ...
 4. Mogę sobie pozwolić na kilka ekstra dekoracji - takich z personalizacją i wybranym motywem tematycznym :)!
 5. Do każdego przyjęcia staram się zrobić samodzielnie jakąś ozdobę, dekorację. Raz będzie to girlanda z samodzielnie zrobionych pomponów, innym razem wycięta z kartonu i pomalowana ozdoba pasująca rysunkiem do motywu przewodniego przyjęcia. Najchętniej sięgam po przygotowanie piniaty - np. w kształcie kotka na kocie urodziny czy jednorożca na urodziny z jednorożcami i tęczą. 
 6. Na kilka dni przed urodzinami wyciągam z półek naczynia, które planuję użyć. Jeżeli urodziny odbywają się w domu, staram się używać jak największej ilości naczyń "wielorazowych". Jeżeli potrzebujesz takich w konkretnym kolorze, a nie posiadasz ich - możesz spróbować pożyczyć je od kogoś z rodziny / przyjaciół. Na jedną - dwie imprezy nie warto kupować nowych, lepiej pożyczyć lub zastąpić je innymi.
 7. Kwestię przekąsek i tortu zostawiam, to osobny duży temat :). Tutaj skupiam się na opisaniu moich metod na dekorację przyjęcia
 8. Tematyczne, kolorowe dekoracje przeplatam na urodzinowym stole z gładkimi, jednokolorowymi tak, by osiągnąć efekt WOW. Dla każdego on jest gdzie indziej. Część mam woli stonowane, estetyczne, umiarkowanie udekorowane stoły urodzinowe. Ja jestem team słodki stół w stylu amerykańskim - z dużą ilością smakołyków i z jeszcze większą ilością dekoracji. Ale to już, jak wspomniałam, zależy od gustu i każda mama szykuje przyjęcie wg własnego uznania.

Tematyczne urodziny dla dziewczynki

mogą być ozdobione np. takimi dekoracjami. Tu motywem przewodnim jest rodzina łabędzi:

Urodziny dziewczynki personalizowane dekoracje na urodziny dziewczynki z łabędziami

Urodziny dziewczynki - zabawy

Jeżeli przyjęcie organizowane jest dla dzieci, możesz pokusić się o przygotowanie kilku zabaw dla małych gości. Dzieci uwielbiają zabawy. Dla nich to najważniejsza część imprezy urodzinowej :). Tu dużo zależy od Twojej fantazji i energii, ale jeżeli tylko czujesz się na siłach, możesz przygotować kilka urodzinowych atrakcji. Jeżeli dodatkowo uda Ci się wymyślić zabawy związane tematycznie z motywem przewodnim imprezy - czapki z głów i już zazdrościmy małym gościom wyśmienitej urodzinowej zabawy!

Obrazki na urodziny dla dziewczynki

Nasze dekoracje zostały pogrupowane w kolekcje. Część z nich ma grafiki typowo chłopięce, inne idealnie nadadzą się jako cudna oprawa urodzinek dziewczęcych. Wybór jest spory. Z pewnością każda mama znajdzie wśród naszych dekoracji takie rysunki, jakie najbardziej spodobają się małej jubilatce. Nasze ulubione grafiki to te z Królewną Śnieżką (klik) i z łabędziami (klik). A jakie Tobie najbardziej przypadły do gustu?

Zaproszenia na urodziny dla dziewczynki

W ramach każdej kolekcji tematycznych dekoracji na urodziny, możesz zamówić między innymi:

 • zaproszenia na urodziny dla dziewczynki
 • topper na tort dla dziewczynki
 • pikery do muffinków
 • girlandy urodzinowe z dziewczęcymi motywami
 • plakat urodzinowy

Urodziny dziewczynki - wyjątkowe, inne niż wszystkie

By urodziny Twojego dziecka były naprawdę wyjątkowe, możesz spersonalizować wszystkie dekoracje, jakimi ozdobisz urodzinowy stół i pomieszczenie, w którym odbywa się uroczystość.

Pomysł na urodziny dla dziewczynki

Czasem mamy zastanawiają się, w jakim stylu przygotować przyjęcie urodzinowe dla swojej córeczki. Dzięki naszym kolekcjom tematycznym ten problem ... przestaje być problemem. Wybierz najładniejsze według Ciebie rysunki, wypełnij aktywne pola swoją treścią, podając nam imię, wiek oraz inne spersonalizowane informacje, i ciesz się wyjątkowymi ozdobami na Wasze wyjątkowe święto! Jeżeli tylko chcesz, jesteśmy tu po ty, bo pomóc Ci przygotować najpiękniejszy stół urodzinowy!

A jak może wyglądać taki ładnie przygotowany urodzinowy stół - podpowiadamy w tym wpisie blogowym - klik

Wszystkie dostępne kolekcje urodzinowe zobaczysz tutaj

Na koniec

Kończąc, nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię do zapoznania się z naszymi dekoracjami. I życzyć Ci miłych przygotowań do wspaniałego, rodzinnego świętowania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl