Tort straż pożarna ze strażakami i z wozem strażackim :)

Tort straż pożarna bez trudu przygotujesz używając przygotowanych specjalnie dla Ciebie personalizowanych topperów i pikerów od minimundo.pl. Do wyboru masz kilka dekoracji, dzięki którym szybko i łatwo powstanie wymarzony tort STRAŻ POŻARNA. Jeżeli Twojemu dziecku wyjątkowo bliska jest tematyka strażacka, zrób mu niespodziankę i przygotuj strażacki tort, lub nawet całe tematyczne przyjęcie urodzinowe w strażackim klimacie - np. z topperem na tort z wozem strażackim

Tort straż pożarna - dekoracje

Topper straż pożarna na tort strażacki

Topper straż pożarna. Używając topperów do udekorowania urodzinowego tortu, w tym właśnie takiego o strażackiej tematyce, masz pewność, że szybko i ładnie ozdobisz swój tort. Toppery to obok cukrowych figurek najprostsza, najszybsza i chyba najładniejsza forma przyozdobienia tortu. Jest to powód, dla którego cieszą się one w Polsce coraz większą popularnością.

Ozdoby na tort straż pożarna

Ozdoby na tort straż pożarna najczęściej wybierane przez mamy to:

  • topper straż pożarna
  • figurki o strażackiej tematyce
  • opłatek na tort
  • plastikowe / gumowe zabawki (np. mini autka - wozy strażackie)
  • mini girlandy na tort w pasującej kolorystyce

Tort straż pożarna dekoracje ozdoby na tort strażacki tort wóz strażacki tort dla strażaka

Tort straż pożarna

Tort straż pożarna - może przybrać np. kształt wozu strażackiego. Wówczas musisz poświęcić trochę więcej czasu na przygotowanie takiego tortu. Będziesz potrzebowała ciasta w kształcie wozu strażackiego i kilku kolorów lukru / masy plastycznej do jego ozdobienia. Jeżeli nie czujesz się mocna w temacie pieczenia, możesz przygotować / zamówić tort w klasycznym kształcie (okrągły lub prostokątny) i odpowiednio go ozdobić. Np. używając przestrzennych figurek na tort lub ładnie wypiętrzających się w górę dekoracyjnych topperów ze strażackimi, kolorowymi grafikami.

Tort z wozem strażackim remizą i strażakami z personalizacją

Tort z wozem strażackim i ze strażakami, jakie możecie przygotować dzięki naszym dekoracjom, nie tylko będą piękne i kolorowe! Będą również wyjątkowe! A to dzięki umieszczonym na topperach personalizowanym napisom! Każdy topper na tort ma przewidziane miejsce na imię Twojego dziecka oraz na cyfrę mówiącą, które urodziny świętuje! Dzięki takiej personalizacji dekoracji mały jubilat / jubilatka poczują się absolutnie wyjątkowo! Podpowiadamy - zrób dziecku pamiątkowe zdjęcie przy takim pięknym kolorowym torcie. Będzie ono fajną pamiątką z urodzinek.

Tort dla strażaka na urodziny - tort z wozem strażackim 

Tort dla strażaka na urodziny - a dokładniej dla dziecka, które lubi strażackie bajeczki i autka - możesz udekorować topperami takimi jak te poniżej do wyboru:

Tort dla strażaka na urodziny tort wóz strażacki tort z wozem strażackim dekoracje topper straż pożarna

Tort wóz strażacki

A jeżeli szczególną sympatią Twoje dziecko darzy wozy strażackie - poniżej zobaczysz jak możesz udekorować tort wóz strażacki dla małego jubilata / jubilatki.

Tort z wozem strażackim

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl