Tort piracki - dekoracje

Tort piracki dla dzieci to jedna z fajniejszych opcji na tematyczne przyjęcie urodzinowe. Przygotuj taki gdy Twoje dziecko jest miłośnikiem pirackich zabaw czy namiętnym czytelnikiem książeczek o przygodach dzielnych piratów. Tort piracki najszybciej przygotujesz używając topperów na tort z pirackimi rysunkami. Dodatkowo na topperze pojawi się imię Twojego dziecka i jego wiek - w ten sposób przygotowany dla Jubilata / Jubilatki tort piracki zyska na wyjątkowości. Wybierz spośród poniżej pokazanych topperów i udekoruj Wasz piracki tort:

Tort piracki dla dzieci dekoracje na torty papierowe toppery pirackie

Tort pirat

Tort pirat na urodziny Twojego dziecka może mieć kształt głowy pirata lub jego całej postaci. Może również być to zwykły okrągły tort, w klasycznej postaci, ale udekorowany topperem z pokazanym na nim wesołym, kolorowym piratem!
Jeżeli zastanawiasz się, jak zrobić tort piracki - statek lub z piratem, a nie masz za dużo czasu na jego przygotowanie, to dekoracja za pomocą toppera rozwiąże Twój problem! Taki tort przygotujesz o wiele szybciej, a efekt będzie równie ładny i zaskakujący! 

Tort z piratem

A jeżeli masz czas i zdolności, możesz przygotować tort w kształcie pirackiego statku, a następnie wbić w niego topper na tort z piratem. Będzie to jego dodatkowa ozdoba.
tort piracki dla dzieci tort z piratem tort pirat dekoracje papierowe toppery na tort piracki

Tort piracki dla dzieci

Tort piracki dla dzieci możesz ozdobić jednym z poniższych topperów:

 • ze statkiem pirackim
 • ze skrzynią skarbów, flagą piracką i delfinem - również piratem ;)
 • z mapą wyspy skarbów i z papugą
 • z piratem, statkiem i napisem pomiędzy nimi
 • z ozdobną wstęgą, a na niej różnymi pirackimi motywami

lub nieco mniejszym pikerem:

 • z piratem i skrzynią ze skarbami
 • ze statkiem pirackim
 • z papugą

Tort statek piracki

Tort statek piracki jako urodzinowy tort dla dziecka ucieszy z pewnością małego miłośnika pirackich zabaw i przygód wilków morskich. Na topperze na tort poza statkiem pirackim widnieje wesoła papuga oraz delfin - pirat ;). Na innym z topperów złożonym z kilku elementów, jest i statek piracki, i pirat. Możesz również wybrać topper z piracką mapą lub topper ze skrzynią pełną skarbów, piracką mapą i delfinem - piratem.

 Tort statek piracki tort piracki statek topper papierowa dekoracja na tort

Tort piracki statek

Wybór jest całkiem spory, możesz połączyć na 1 torcie topper (większa dekoracja) i piker (mniejsza dekoracja). Fajnym połączeniem, często wybieranym przez rodziców, jest udekorowanie tortu topperem ze statkiem pirackim oraz mniejszym pikerem z piratem.

Piracki tort urodzinowy z personalizacją

Wszystkie nasze toppery, podobnie jak i pozostałe dekoracje z naszego sklepu, są personalizowane. Oznacza to, że na Twoim pirackim torcie urodzinowym pojawi się topper z imieniem małego Jubilata, lub Jubilatki, oraz z jego / jej wiekiem. W ten sposób i tort, i całe urodzinowe przyjęcie, zyska na oryginalności i wyjątkowości!

Na topperze możesz umieścić takie informacje jak:

 • imię dziecka
 • jego wiek
 • napis typu 2 urodziny Franka
 • napis Sto Lat
 • napis Święto Pirata Franka

Jak zrobić tort statek piracki ?

Na pytanie, jak zrobić tort statek piracki mamy 1 szybką odpowiedź ;)! Najprościej jak się da! Upiecz lub zamów zwykły tort, i - jeżeli masz czas - obtocz go zabarwioną na niebiesko masą lub niebieskim lukrem. Następnie wbij topper ze statkiem pirackim i REWELACYJNY TORT URODZINOWY dla Twojego dziecka GOTOWY!

tort piraci z karaibów , tort jack i piraci z nibylandii
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl