Toppery na baby shower

Toppery na baby shower ? Oj tak! Nie znamy lepszego, prostszego i ładniejszego sposobu na dekorację tortu, ciasta czy innych smakołyków, niż umieszczenie w nich ładnego - najlepiej dodatkowo personalizowanego - toppera! To rewelacyjny i szybki sposób, by nadać oryginalności i szyku każdemu z przyjęć! Tych organizowanych na baby shower również :)!:

Toppery Baby shower

Toppery na baby shower

Toppery na baby shower ? Oj tak! Nie znamy lepszego, prostszego i ładniejszego sposobu na dekorację tortu, ciasta czy innych smakołyków niż umieszczenie w nich ładnego, najlepiej dodatkowo personalizowanego toppera! To rewelacyjny i szybki sposób by nadać oryginalności i szyku każdemu z przyjęć! Tych organizowanych na baby shower również :)!

Topper na baby shower inny niż wszystkie!

Wyjątkowość naszych topperów polega na tym, że są one przygotowywane specjalnie dla Ciebie. Wybierz taki topper, jaki Ci się podoba, i podaj nam napis, jaki ma być na nim umieszczony :)! Skorzystaj z naszych kolorowych uniwersalnych kolekcji (ze zwierzątkami, flamingami, autkami czy piratami) lub wybierz dekoracje typów na baby shower. Niezależnie, jakie ozdoby wybierzesz - spersonalizujemy je specjalnie dla Ciebie :)!

Personalizowane Toppery na baby shower

Tak, nasze toppery na baby shower, podobnie jak wszystkie inne dekoracje, są specjalnie dla Was personalizowane. Oznacza to, że pojawi się na nich imię dziecka, którego urodzin nie możecie się już doczekać! Oczywiście, jeżeli chcesz umieścić na topperze jakiś inny fajny, oryginalny napis - nie ma najmniejszego problemu! Spełnimy Twoje oczekiwania w tym temacie. Im oryginalniej i ciekawiej - tym lepiej :).

Nasze dekoracje tworzone są specjalnie dla Ciebie. Na tym właśnie polega ich "fajność". W trakcie wybierania toppera wpisz napis, jaki ma się na nim pojawić - przygotujemy topper specjalnie wg Twojej specyfikacji. Ty otrzymasz wyjątkowy towar, my będziemy mieć satysfakcję, że mogliśmy Ci pomóc!

Nie tylko toppery ... ale i pikery ;)

Formą małego toppera jest ... piker :). W muffinki, małe kawałki ciasta czy nawet owoce możesz wbić mniejsze dekoracje, czyli pikery. A cały stół ozdobić dodatkowo winietkami, tabliczkami z opisanymi nazwami przekąsek czy zawieszoną nad stołem girlandą z imieniem dziecka :). Wybierz dekoracje, które najbardziej Tobie się podobają i najlepiej pasują na szykowaną przez Ciebie uroczystość! Wszystkie nasze kolorowe i pełne energii kolekcje możesz zobaczyć tutaj - klik. A te na baby shower - pod tym linkiem - klik.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl