Opcje przeglądania

Podziękowania komunijne

Podziękowania komunijne nie są zapewne obowiązkiem, ale z pewnością są sympatycznym gestem, jaki możemy wykonać w stronę zaproszonych gości. Wręcz mini podziękowania dla gości komunijnych - czy to w postaci kartki z podziękowaniem, czy drobnego upominku z dołączonym bilecikiem z tekstem podziękowania - a zaproszonym gościom z pewnością zrobi się niezwykle miło. Takie drobne gesty są niezwykle ważne!

Podziękowania komunijne

Podziękowania dla gości komunijnych

Podziękowania dla gości komunijnych nie są zapewne obowiązkiem, ale z pewnością są sympatycznym gestem, jaki możemy wykonać w stronę zaproszonych gości. Wręcz mini podziękowania dla gości komunijnych - czy to w postaci kartki z podziękowaniem, czy drobnego upominku z dołączonym bilecikiem z tekstem podziękowania - a zaproszonym gościom z pewnością zrobi się niezwykle miło. Takie drobne gesty są niezwykle ważne!

Podziękowania dla gości. Komunijne savoir vivre :)

Podziękowania dla gości mogą być miłym, niezobowiązującym gestem i niezwykle uroczym zakończeniem naszej wyjątkowej uroczystości. Jeżeli mamy taką możliwość, zadbajmy o sympatyczne pożegnanie się z gośćmi wręczając im drobnostkę opatrzoną personalizowanym bilecikiem lub naklejką z podziękowaniem.

Podziękowania komunijne dla gości w formie karnetów / biletów dołączanych do podarków

Podziękowania komunijne mogą przybrać naprawdę elegancki i dopracowany w każdym szczególe sposób. Niezależenie, co szykujesz jako formę podziękowań, ozdobione personalizowanymi karnecikami podarunki zyskają zupełnie inny, wyjątkowy wymiar:

Podziękowania dla gości komunijnych podziękowania komunijne

Podziękowania komunijne dla gości 

... mogą mieć również formę naklejek które umieszczamy na pudełkach z ciastem lub innych przewidzianych podarunkach dla zaproszonych na Komunię gości:

Podziękowania komunijne podziękowania dla gości komunijnych

Podziękowania komunijne dla gości - jaka forma podziękowań będzie najlepsza ?

Podziękowania komunijne dla gości przez nas przygotowane mogą być fajnym dodatkiem do mini podarunków dla gości komunijnych. Najczęściej zamawiane przez Was są podziękowania:

  1. w formie bilecików / zawieszek na tasiemce (które łatwo możesz użyć do udekorowania podarunków, takich jak np. słoiczki z miodkiem, z herbatkami, woreczki z ciasteczkami itd)
  2. w formie naklejek, którymi dekorujecie pudełka z ciastem, wspomniane wyżej słoiczki czy inne opakowania, w których umieszczacie prezenciki 

Podziękowania na ciasto komunijne

Zarówno personalizowane bileciki / etykietki do zawieszenia jak i naklejki z imieniem i grafiką dziecka to idealne ozdoby - podziękowania na ciasto komunijne ! Doczep etykietę za pomocą dołączonego do niej sznureczka lub naklej personalizowaną naklejkę na pudełko z ciastami i obdaruj takim pięknym zestawem gości zaproszonych na przyjęcie komunijne Twojego dziecka

Podziękowania na ciasto komunijne:

  • etykieta, zawieszka z personalizacją
  • naklejka z personalizacją
  • obydwie te dekoracje :)!

Podziękowania na ciasto komunijne

Dzięki personalizowanym ozdobom na ciasto komunijne wręczane na zakończenie przyjęcia smakołyki zyskają na wyjątkowości. A Ty będziesz mieć pewność, że całość przygotowań do tego niezwykłego wydarzenia dopięłaś na ostatni guzik :)!

Podziękowania na komunię z personalizacją

Podziękowania na komunię - jak wszystkie nasze pozostałe dekoracje, zarówno te komunijne jak i urodzinowe - są personalizowane. Specjalnie na Wasze życzenie umieszczamy na nich Wasz tekst oraz grafikę przypominającą wyglądem Twoje dziecko. Tak spersonalizowane podziękowania na komunię jeszcze bardziej spodobają się obdarowanym gościom, i na długo pozostaną w ich pamięci. Jeżeli zależy Ci na prawdziwie ciekawych i oryginalnych dekoracjach, niespotykanych nigdzie indziej, to zarówno podziękowania na komunię, jak i pozostałe dekoracje na ten wyjątkowy dzień, powinny przypaść Ci do gustu :)

Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych - z personalizacją :)

 

 dekoracje komunijne z personalizacją dla chłopca i dziewczynki Ozdoby komunijne dekoracje na I komunię świętą

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl