Podziękowania dla gości Chrzest

Podziękowania dla gości za udział w Chrzcie Świętym dziecka to miły gest i sympatyczne wyrażenie naszej wdzięczności za wspólne dzielenie ważnych w życiu naszej rodziny momentów. Nie są obowiązkiem, ale jeżeli możemy sobie pozwolić na więcej niż ustne podziękowanie - zróbmy to!:

Podziękowania dla gości Chrzest

Podziękowania dla gości Chrzest

Podziękowania dla gości za udział w Chrzcie Świętym dziecka to miły gest i sympatyczne wyrażenie naszej wdzięczności za wspólne dzielenie ważnych w życiu naszej rodziny momentów. Nie są obowiązkiem, ale jeżeli możemy sobie pozwolić na więcej niż ustne podziękowanie - zróbmy to!

Podziękowania dla gości Chrzest Święty - inne niż wszystkie

Szykując podziękowania dla gości na Chrzest możesz wykazać się fantazją i oryginalnością! Chrzest Twojego dziecka jest ważnym wydarzeniem w życiu Twojej rodziny, i jeżeli pragniesz je uczcić w naprawdę wyjątkowy sposób, możesz to okazać wybierając ciekawą formę podziękowania za udział w nim. Możesz skorzystać z klasycznych pomysłów ale udekorować je ciekawym karnetem z wymyślonym przez siebie tekstem. A możesz wymyśleć coś całkowicie nowego! Jeżeli Twój pomysł wymaga dodania do niego ładnego / oryginalnego / personalizowanego karnetu - skorzystaj z naszej oferty, wybierz pasujący do Twojego pomysłu karnet, podaj nam treść jaką pragniesz na nim umieścić, a my przygotujemy dla Ciebie takie personalizowane dekoracje.

Podziękowania Chrzest

Zobacz, jak ciekawie możesz podziękować za udział w Chrzcie Świętym Twojego dziecka:

foto

Upominki dla gości Chrzest Święty

Upominki dla gości na Chrzest to obecnie modny trend. Jak zrobić podziękowania dla gości? Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne sposoby podziękowania za udział w Chrzcie Świętym dziecka:
 • pudełko ze słodkościami, ozdobione personalizowanym karnetem lub naklejką
 • samodzielnie robione lub zamówione lukrowane ciastka, zapakowane w woreczek i ozdobione personalizowanym karnetem
 • czekoladki z personalizowanymi naklejkami
 • słoiczki z miodem - udekorowane personalizowanym biletem
 • paczuszki z herbatą - oczywiście również z dołączonym karnetem
 • dla najmłodszych gości - lizaki z ozdobnym bilecikiem lub naklejką z personalizacją
 • ramka z personalizowanym tekstem z podziękowaniem

Prezenty dla gości Chrzest

Prezenty dla gości na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego to raczej nowy zwyczaj. Szybko się on przyjął w naszym kraju i obecnie coraz częściej możemy się z nim spotkać. Taki mini podarunek położony na stole przy nakryciu każdego z gości lub wręczony mu po zakończeniu przyjęcia to bardzo sympatyczny gest skierowany do naszych gości! Ponadto taki ładnie zapakowany prezent, stanowi dodatkową dekorację na stole. Jeżeli przywiązujesz wagę do szczegółów i zależy Ci na pięknym wystroju z okazji Chrztu Świętego naszego dziecka - zapakuj ładnie prezenty dla gości i udekoruj je pasującymi do pozostałych dekoracji personalizowanymi karnetami. Tak naprawdę wystarczy drobiazg - czekoladka z dołączonym karnetem z napisem "dziękuję" czy pudełko z ciasteczkiem / słoik z miodem ozdobione karnetem z wybranym przez Ciebie tekstem podziękowania i grafiką przypominającą Twoje dziecko.

Upominki dla gości na Chrzest z personalizacją

Na czym polega personalizacja podziękowań za chrzest? Na wybranej przez Ciebie dekoracji (czy to będzie karnet / bilecik jaki chcesz dołączyć do upominku, czy też np. karta z podziękowaniem umieszczona w ramce lub w kopercie) wpiszemy wybrane przez Ciebie dane, takie jak:

 • imię dziecka
 • jego wizerunek / grafikę - to bardzo fajna i niezwykle oryginalna forma personalizacji, inna niż wszystkie dostępne obecnie na rynku :)!
 • datę i miejsce Chrztu Świętego
 • tekst podziękowań
 • imiona osób które dziękują za udział w ceremonii

Oczywiście nie wszystkie te informacje muszą pojawić się na karnetach / kartach. Podczas składania zamówienia wybierz te, które chcesz. Jeżeli chcesz umieścić na podziękowaniach jakieś inne niż ww informacje - napisz je w uwagach do zamówienia:).

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl