Pikery baby shower

Pikery Baby Shower to świetna, prosta i ładna dekoracja, dzięki której szybko ozdobisz serwowane w czasie przyjęcia przekąski. I to zarówno te słodkie, jak i słone. Aby stworzyć spójną dekorację, warto wykorzystać ich potencjał i wbić w nie pikery, które dodatkowo je ozdobią. Dzięki temu prostemu zabiegowi stworzymy niesamowity klimat i prawdziwie wyjątkową dekorację! 

Pikery Baby Shower

Pikery baby shower

Pikery Baby Shower to świetna, prosta i ładna dekoracja, dzięki której szybko ozdobisz serwowane w czasie przyjęcia przekąski. I to zarówno te słodkie, jak i słone. Każdy się zgodzi, że babeczki same w sobie są przepyszne i zazwyczaj pierwsze znikają spośród serwowanych smakołyków. Aby stworzyć spójną dekorację, warto wykorzystać ich potencjał i wbić w nie pikery, które dodatkowo je ozdobią. Dzięki temu prostemu zabiegowi stworzymy niesamowity klimat i prawdziwie wyjątkową dekorację! 

Pikery to zazwyczaj kółeczka na małym, drewnianym patyczku. Wbijasz je w serwowane przysmaki i dzięki temu szybko uzyskujesz niebagatelny wygląd serwowanych przez siebie potraw. Niekiedy pikery przyjmują postać kolorowych grafik. Pikery baby Shower w ofercie naszego sklepu są pastelowe, i zarówno w rysunkach jak i kolorystyce nawiązują do tematu dzidziusiów i związanych z nimi akcesoriów.

Pikery baby shower . Oryginalne dekoracje - inne niż wszystkie :)

Szukasz dekoracji innych niż wszystkie? Lubisz oryginalność i niebagatelne dekoracje? Dobrze trafiłaś! Wyjątkowość naszych pikerów na baby shower polega na tym, że są one przygotowywane specjalnie dla Ciebie. Wybierz taki piker, jaki Ci się podoba, i podaj nam napis, jaki ma być na nim umieszczony :)! Skorzystaj z naszych kolorowych uniwersalnych kolekcji (ze zwierzątkami, flamingami, autkami czy piratami) lub wybierz dekoracje typów na baby shower. Niezależnie, jakie ozdoby wybierzesz - spersonalizujemy je specjalnie dla Ciebie :)!

Pikery do babeczek baby shower personalizowane - z imieniem dziecka lub mamy

Pikery do babeczek baby shower występują w wersji z personalizacją. Oznacza to, że na pikerach pojawią się podane przez Ciebie napisy, takie jak na przykład:

  • Czekamy na Ciebie!
  • Baby Shower Antosi
  • Antosia - czekamy na Ciebie
  • Smacznego
  • Dziękuję za przybycie na Baby Shower Ignasia
  • itd

Pikery do druku baby shower

Możesz szukać gotowych pikerów do druku, ale one nie będą miały takiej wyjątkowej personalizacji oraz oryginalnych grafik, jak te przez nas oferowane. Zapraszamy do poznania pełnej oferty dekoracji na baby shower - pikery to nie jedyne ozdoby, jakie przygotowaliśmy na świętowanie przyjścia maluszka na ten świat. Zobacz wszystkie nasze dekoracje na baby shower - klik 

Pikery na babeczki Baby Shower - wisienka na torcie?

Pikery na babeczki to mały ale niezwykle miły dodatek, który na pewno spowoduje uśmiech na niejednej twarzy. Możesz użyć samych pikerów, albo połączyć je z papilotkami na babeczki o tej samej tematyce. W ten sposób wszystko będzie się razem doskonale dopełniać. A samo przyjęcie zyska niepowtarzalny klimat, który z pewnością sprawi dużo radości zarówno przyszłej mamie, jak i zaproszonym na Baby Shower gościom! Zachęcamy do celebrowania wszystkich wyjątkowych chwil w życiu naszym i naszych bliskich. A oczekiwanie na przyjęcia na świat dziecka oraz organizowane z tej okazji przyjęcie, z pewnością do takich wyjątkowych momentów życiowych należy! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl