Pamiątki Chrztu Świętego dla dziewczynki i dla chłopca

Pamiątki Chrztu Świętego podkreślą wyjątkowość wydarzenia, jakiem jest dołączenie dziecka do grona współwyznawców. Ceremonia Chrztu Świętego jest niezwykłym i niepowtarzalnym wydarzeniem o religijnym i rodzinnym charakterze. Z tej okazji zazwyczaj wręczamy dziecku symboliczne pamiątki. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Was sporo propozycji, które doskonale sprawdzą się w roli pamiątki Chrztu Świętego. Oprawione w ramki plakaty z okazji Chrztu Św. sprawdzą się idealnie jako tzw. obrazki na Chrzest Święty i spełnią rolę pamiątkowego upominku na Chrzciny. To idealny prezent na Chrzest święty zarówno od rodziców, pozostałych członków rodziny jak i od Matki Chrzestnej czy Ojca Chrzestnego:

Pamiątki Chrztu Świętego

Pamiątki Chrztu Świętego dla dziewczynki i dla chłopca - wyjątkowe upominki i prezenty na Chrzest Święty

Jako że Chrzest Święty to bardzo ważne wydarzenie w życiu maluszka i jego rodziców, zaproszeni goście często zastanawiają się, jaki prezent na Chrzest Święty dziecka będzie najlepszy? Zdecydowanie musi być to coś pamiątkowego, co maluszek będzie mógł docenić, gdy już podrośnie. Pamiątkowy plakat w ramce jest idealnym rozwiązaniem - będzie się pięknie prezentował w pokoju maluszka. Jest jednocześnie tym typem upominku, który świetnie wpisuje się w najnowsze trendy.

Pamiątki do Chrztu od różnych osób :)

Pamiątki do Chrztu Świętego są dość ważnym elementem całej uroczystości. Istotne są upominki na Chrzest od Matki Chrzestnej i Ojca Chrzestnego. Nie zapomnieliśmy również i o dziadkach - przygotowaliśmy dla Was również Pamiątki Chrztu od dziadków.

Pamiątka chrztu dla dziewczynki lub dla chłopca

Prezent na Chrzest - pamiątka Chrztu dla dziewczynki / dla chłopca powinna być wyjątkowa i ładna. Dzięki personalizacji i autorskim grafikom umieszczonym na naszych pamiątkach masz pewność, że wręczany przez Ciebie upominek na Chrzest zostanie doceniony i wszystkim się spodoba. I dla całej rodziny będzie wspaniałą pamiątką / wspomnieniem po tym wyjątkowym dniu.

Chrzest. Pamiątki inne niż wszystkie. Personalizacja

Spersonalizuj swój prezent na Chrzest! Pamiątki z imieniem dziecka, datą Chrztu, Twoim tekstem oraz podpisane Twoim imieniem to oryginalny pomysł na ciekawy prezent na Chrzest święty.

Na pamiątkę Chrztu Świętego wybraną przez Ciebie naniesiemy takie informacje, jak:

 • imię dziecka,
 • grafikę przypominającą maluszka
 • tekst życzeń / pamiątki
 • imię / imiona osób podpisujących się pod pamiątką
 • miejsce i datę Chrztu Świętego

Personalizowany plakat - idealną pamiątką na Chrzest dla chłopca

Idealną Pamiątką na Chrzest dla chłopca jest personalizowany plakat z grafiką dziecka, umieszczony w białej, prostej ramce. Na plakacie widnieje wizerunek dziecka, które ma być ochrzczone. Możesz wybrać spośród wielu grafik taką, która najbardziej przypomina wyglądem dziecko przystępujące do Chrztu. Pamiątka na Chrzest dla chłopca jest personalizowana, a wybierając pamiątki na chrzest dla chłopca z minimundo.pl masz pewność, że wręczysz prezent absolutnie wyjątkowy i UNIKATOWY. Poza grafiką dziecka podajesz jego imię, tekst życzeń na chrzest oraz imię / imiona osób wręczających pamiątkę. Dzięki temu obradujesz dziecka zupełnie inną niż wszystkie pamiątką. Na Chrzest dla chłopca wybierz wartościowy cytat lub życzenia płynące prosto z serca. Ponieważ plakat jest w ramce, rodzice dziecka mogą powiesić go nad łóżeczkiem maluszka. W ten sposób cytat i życzenia od Ciebie, umieszczone na przodzie pamiątki chrztu świętego dla chłopca będzie towarzyszyć dziecku podczas jego dorastania.

Zobacz, jak mogą wyglądać podarowane przez Ciebie pamiątki do chrztu dla chłopca:

Pamiątka Chrztu świętego dla chłopca: 

foto

Pamiątka Chrztu dla dziewczynki

Pamiątka Chrztu dla dziewczynki ma formę eleganckiego plakatu w ramce. Na plakacie umieścimy podane przez Ciebie imię dziewczynki która ma być ochrzczona, grafikę przypominającą ją z wyglądu, cytat lub tekst życzeń (taki, jak na wzorze lub podany przez Ciebie), podpis, od kogo Pamiątka jest dawana oraz miejsce i datę uroczystości. Pamiątka do Chrztu dla dziewczynki jest prosta i bardzo elegancka, a dzięki personalizacji - wyjątkowa i oryginalna. Wybierając pamiątki do chrztu dla dziewczynki z minimundo.pl macie pewność, że nikt inny z zaproszonych gości nie wręczy maluszkowi takiej samej!

Pamiątki Chrztu Świętego dla dziewczynki:

W tym miejscu możesz zobaczyć wszystkie przygotowane dla Was wersje pamiątek: Pamiątki Chrztu Świętego dla dziewczynki

Pamiątka Chrztu Świętego od matki chrzestnej

Pamiątka Chrztu Świętego od matki chrzestnej w formie plakatu w prostej białej ramce będzie również ładnym i miłym prezentem dla ochrzczonego dziecka. Zostanie mu jako wyraźny znak Twojego zaangażowania. Wybierz cytaty który najbardziej do Ciebie przemawia i umieść go na pamiątce. Będzie on towarzyszył maluszkowi w czasie jego dorastania.

Pamiątka Chrztu od Matki Chrzestnej może wyglądać tak jak ta poniżej. Pamiętaj, że możesz zmienić grafikę dziecka oraz podać nam swoje własne życzenia lub wybrany przez Ciebie inny cytat. Podmienimy go na pamiątce przygotowanej specjalnie dla Ciebie:

Pamiątka Chrztu Świętego od matki chrzestnej

 

Pamiątki na Chrzest Święty - Metryczki dla dziecka - równie ciekawy prezent z okazji Chrztu

Ciekawym prezentem czy też pamiątką dla dziecka może być metryczka z podstawowymi informacjami na temat maluszka. Zawiera imię dziecka, jego wagę, wzrost oraz datę i godzinę porodu. Tego typu metryczki są personalizowane - pojawią się na nich informacje o tym konkretnym, obdarowywanym prezentem dziecku. Dodatkowo możesz wybrać spośród wielu wzorów i kolorów metryczek. Dzięki temu wręczysz prezent z okazji Chrztu Świętego. , który z całą pewnością będzie absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny!

Cytaty na chrzest Święty

Na pamiątkach możesz umieścić dowolnie wybrany przez siebie tekst lub cytat - np. jeden spośród podanych poniżej:

 • Niech miłość Boża będzie dla Ciebie drogowskazem, a Twoje serduszko pozostanie ufne i czyste.
 • Dziecko To Dar Od Boga, To Cząstka Nieba Na Ziemi.
 • Bądź pełny/pełna wiary i nadziei, a miłość Boża niech wypełni Twoje serce.
 • Rośnij w siłę w Chrystusie Panu, a zła się nie lękaj, miłość Boża Cię ochroni.
 • Nie lękaj się zawsze wybierać Chrystusa. Niech ten wybór nadaje kształt Twojemu życiu.
 • "Być może dla świata
  jesteś tylko człowiekiem,
  ale dla niektórych ludzi
  jesteś całym światem."    - Gabriel Garcia Marquez
 • "On nie pozwoli zachwiać się twej nodze, ani się zdrzemnie Ten, który Cię strzeże." (Psalm 121)
 • " Bóg swoim aniołom dał rozkaz o Tobie, aby Cię strzegli na wszystkich Twych drogach". (Ps. 91, 11)
 • "Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."      - Dante Alighieri
 • "Gdyby na tym wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka,
  Byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy
  Bezgwiezdnej i bezksiężycowej – mimo wszystkich słońc,
  Gwiazd i sztucznych reflektorów.
  Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie"   - Julian Ejsmond
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl