Napis Witaj w domu - girlanda na powitanie dziecka to ciekawy i jednocześnie niezwykle miły sposób na przywitanie nowego członka rodziny. Takim napisem nie tylko sprawisz radość młodej mamie ale też ozdobisz dom z okazji narodzin maleństwa:

Napis witaj w domu - girlandy

Napis Witaj w domu - girlanda na powitanie dziecka w domu

Napis Witaj w domu - girlanda na powitanie dziecka to ciekawy i jednocześnie niezwykle miły sposób na przywitanie nowego członka rodziny. Takim napisem nie tylko sprawisz radość młodej mamie ale też ozdobisz dom z okazji narodzin maleństwa. Wiemy, że podobają się Wam nasze girlandy. Zazwyczaj zdobią one pomieszczenia, w których urządzacie dziecięce przyjęcia urodzinowe. Obserwujemy jednak, że coraz częściej zamawiacie również i girlandy z napisem Witaj w domu

Napis Witaj w domu i inne pasujące ozdoby na ten wyjątkowy dzień :)

Napis Witaj w domu, umieszczony na girlandzie, dobrze prezentuje się na ścianie pomieszczenia lub zawieszony np. między dwoma regałami. Ciekawie wygląda w zestawieniu z plakatem powitalnym i / lub bukietem balonów. Możesz też zrobić lub zamówić transparent na powitanie noworodka i jego mamy. Połącz girlandę z wybranymi przez siebie ozdobami tak, by ładnie, i zgodnie z Twoim gustem, zagospodarować pokój na wejście młodej mamy i dzidziusia :). 

Girlanda Witaj w domu na powitanie dziecka

Coraz częściej po powrocie mamy z dzieckiem ze szpitala tata, rodzice lub siostra szykują jej mała niespodziankę. Nie jest to może przyjęcie w klasycznym rozumieniu tego słowa - bardziej drobny gest w postaci ładnie udekorowanego pokoju czy bukiet balonów z helem. Taka niespodzianka z pewnością zachwyci młodą mamę. Sprawią, że dzień powrotu do domu stanie się jeszcze milszy, a z czasem mogą być przepiękną dekoracją pokoju dziecka i równie fajną pamiątką!

 

Napis witaj w domu girlandy na powitanie dziecka w domu

Girlanda z napisem Witaj w domu + personalizacja. Dodaj imię dziecka do girlandy :)

Ponieważ dekoracje przygotowujemy specjalnie dla Ciebie, na girlandzie może pojawić się dokładnie taki napis, jaki chcesz. Chcesz do słów Witaj w domu dodać imię dziecka? Nie ma najmniejszego problemu! Przygotujemy dla Ciebie taką girlandę! Chcesz napisać Witaj i od razu imię dziecka - również jest to możliwe. Możesz wymyślić swój własny tekst na dekoracji, a my przygotujemy dla Ciebie tak spersonalizowaną pod Twoje oczekiwania ozdobę :)!

Girlanda na powitanie dziecka z imieniem

Tego typu girlanda to najbardziej popularna dekoracja. Rewelacyjnie prezentuje się ona zawieszona przed wejściem do domu lub umieszczona w pokoju dziecka. 

foto

Napisy na powitanie noworodka

Napisy na powitanie noworodka, jakie najczęściej zamawiacie na ten wyjątkowy moment, to:
 • Witaj w domu

 • Witaj w domu Maluszku

 • Witaj w domu + imię dziecka (np. Witaj w domu Zosiu)

 • Witajcie w domu 

 • Witaj na świecie + imię dziecka (np. Witaj na świecie Zosiu)

 • Zaczynamy wspaniałą przygodę

 • Kochamy Cię + imię dziecka (np. Kochamy Cię Zosiu)

Girlanda witaj w domu

Jak zrobic napis Witaj w domu

Wierzymy, że bardzo podobają Ci się prezentowane przez nas girlandy. Jednak wolisz takie wykonać sama / sam. Oczywiście możesz taki powitany napis wykonać samodzielnie. Będą Ci do tego potrzebne

 • kartki w wybranej przez Ciebie kolorystyce
 • nożyczki i klej
 • (ewentualnie) marker
 • dziurkacz
 • sznurek

Kartki najlepiej przygotuj lekko sztywniejsze, np. te o gramaturze 200 lub 300. 

Napis Witaj w domu krok po kroku:

 1. Ze sztywnych kartek wytnij odpowiednią ilość takich samych trójkątów lub proporczyków. Proporczyk ma kształt prostokąta, w którego dole możesz wyciąć taki tak jakby "dziubek" (w kształcie odwróconej litery V). Każdy trójkąt / proporczyk ma odpowiadać jednej literze z napisu. Pomiędzy elementami z literami możesz umieścić puste trójkąty - będą one oddzielały poszczególne słowa z przygotowanego przez Ciebie napisu. Możesz również po prostu rozsunąć te słowa na sznurku, i wówczas takie "puste" elementy nie będą Ci potrzebne.
 2. Teraz z innego koloru papieru wytnij litery i naklej je na przygotowane wcześniej trójkąty / proporczyki. Jeżeli masz mało czasu, litery możesz napisać markerem. Najładniej prezentują się duże, drukowane litery, i takie właśnie sugerujemy umieścić na girlandzie
 3. W górnych rogach trójkątów / proporczyków zrób dziurkaczem dziurki
 4. Przez dziurki przewlecz sznurek tak, by znajdował się on na tyle trójkącika / proporczyka 
 5. Zawieś girlandę w widocznym miejscu tak, by od progu cieszyła oczy młodej mamy :)
Witamy w domu girlanda
 
  
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl