Opcje przeglądania

Kartka na Chrzest Święty absolutnie wyjątkowa, i bardzo mocno personalizowana? Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego, trafiłaś w dobre miejsce :). Każda nasza kartka na Chrzest jest spersonalizowana, i to Ty wybierasz, jakie informacje mają się na niej pojawić. Skorzystaj z oferty sklepu minimundo.pl i znajdź taką kartkę na Chrzciny, jaka najbardziej Ci odpowiada :)

Kartki na Chrzest

Kartka na Chrzest

Kartka na Chrzest Święty absolutnie wyjątkowa, i "popiątnie" personalizowana? Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego, trafiłaś w dobre miejsce :). Każda nasza kartka na Chrzest jest spersonalizowana, i to Ty wybierasz, jakie informacje mają się na niej pojawić. Skorzystaj z oferty sklepu minimundo.pl i znajdź taką kartkę na Chrzciny, jaka najbardziej Ci odpowiada :)

Kartka na Chrzest dla dziewczynki

Kartka na Chrzest dla dziewczynki utrzymana jest w pastelowych kolorach. Na większości naszych kartek pojawia się grafika dziecka przyjmującego sakrament Chrztu Św., ale są również i kartki z kościółkiem i roślinami. Wszystkie te kartki są pastelowe i pełne uroku. Z pewnością przypadną do gustu nie tylko Tobie, ale i rodzicom dziecka. A samo dziecko - gdy dorośnie - również doceni Twój wybór!

Kartka na Chrzest dla chłopca

Kartka na Chrzest dla chłopca jest podobna do tej dla dziewczynki, ale na przodzie posiada oczywiście grafikę przedstawiającą chłopczyka. I tak jak w przypadku tej dla dziewczynki, wybierając kartkę podajesz nam również i grafikę, jaką chcesz, byśmy umieścili na wybranej przez Ciebie wersji. Kartki chłopięce również mają ładne, pastelowe, stonowane kolory i subtelne rysunki.

Kartka na Chrzest Święty

Zobacz która kartka na Chrzest Święty spodoba Ci się najbardziej. Poniżej przedstawiamy wzory do wyboru:

foto

Personalizowana kartka na Chrzest

Personalizowana kartka na Chrzest to jeden z Waszych najczęstszych wyborów zakupowych w naszym sklepie. Personalizowane dekoracje, gadżety, pamiątki oraz właśnie kartki cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. W przypadku dostępnych w sklepie minimundo.pl kartek na Chrzest ich personalizacja polega na tym, że to ty podajesz nam większość informacji, jakie chcesz, by pojawiły się na kartce. Oto, co wybierasz i co zależy całkowicie od Ciebie:

  1. Imię dziecka. dla którego przeznaczona jest kartka
  2. Tekst życzeń. Możesz skorzystać z przykładowych tekstów życzeń jakie są na kartkach, a możesz nam podać swoje własne
  3. Imiona osób, od których są życzenia
  4. Datę i miejsce Chrztu Świętego
  5. Grafikę przypominającą wyglądem dziecko przyjmujące Sakrament Chrztu

Kartka na chrzest ze zdjęciem ? A może właśnie z grafiką przypominającą dziecko :)?

Kartka na chrzest ze zdjęciem może zostać zastąpiona taką, na której pojawi się grafika / rysunek dziecka przyjmującego Chrzest. To fajne i proste rozwiązania! Dlaczego proste? Często nie mamy zdjęcia dziecka, a zdjęcie dziecka w ubranku na chrzest będziemy mieć już po samej ceremonii. Stąd możesz sięgnąć po oryginalny pomysł i zamówić kartkę z grafiką dzieciaczka, a nie ze zdjęciem. Jest to równie ciekawy, a może nawet i jeszcze bardziej oryginalny pomysł na upamiętnienie tego wyjątkowego dla danej rodziny dnia!

 

 
 
 
 
 
 
 
kartka na chrzest od chrzestnej 140 - p
 
jak podpisać kartkę na chrzest 140
 
kartki na chrzest do wydrukowania 110 
 
kartka na chrzest do wydrukowania 110
 
kartka na ślub i chrzest 2w1 90 - produkt z kościółkiem
 
kartki z życzeniami na chrzest do wydrukowania 70
 
kartka z życzeniami na chrzest 50
 
kartki z życzeniami na chrzest 40
 
kartki na chrzest dziewczynki 40
  
kartka na chrzest od ojca chrzestnego 40
  
kartka na chrzest co napisać 30
 
kartka na chrzest jak podpisać 30
 
kartki pamiątkowe na chrzest 30
  
jak wypisać kartkę na chrzest 20
 
personalizowane kartki na chrzest 20
 
kartki personalizowane na chrzest 20
 
kartki pamiątki na chrzest 20
 
kartki na chrzest z imieniem 20
 
wpis do kartki na chrzest 10
 
życzenia na kartce na chrzest 1
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl