Kartka na Chrzest Święty absolutnie wyjątkowa, i bardzo mocno personalizowana? Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego, trafiłaś w dobre miejsce :). Każda nasza kartka na Chrzest jest spersonalizowana, i to Ty wybierasz, jakie informacje mają się na niej pojawić. Skorzystaj z oferty sklepu minimundo.pl i znajdź taką kartkę na Chrzciny, jaka najbardziej Ci odpowiada :)

Kartki na Chrzest

Kartka na Chrzest

Kartka na Chrzest Święty absolutnie wyjątkowa, i "popiątnie" personalizowana? Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego, trafiłaś w dobre miejsce :). Każda nasza kartka na Chrzest jest spersonalizowana, i to Ty wybierasz, jakie informacje mają się na niej pojawić. Skorzystaj z oferty sklepu minimundo.pl i znajdź taką kartkę na Chrzciny, jaka najbardziej Ci odpowiada :)

Kartka na Chrzest dla dziewczynki

Kartka na Chrzest dla dziewczynki utrzymana jest w pastelowych kolorach. Na większości naszych kartek pojawia się grafika dziecka przyjmującego sakrament Chrztu Św., ale są również i kartki z kościółkiem i roślinami. Wszystkie te kartki są pastelowe i pełne uroku. Z pewnością przypadną do gustu nie tylko Tobie, ale i rodzicom dziecka. A samo dziecko - gdy dorośnie - również doceni Twój wybór!

Kartka na Chrzest dla chłopca

Kartka na Chrzest dla chłopca jest podobna do tej dla dziewczynki, ale na przodzie posiada oczywiście grafikę przedstawiającą chłopczyka. I tak jak w przypadku tej dla dziewczynki, wybierając kartkę podajesz nam również i grafikę, jaką chcesz, byśmy umieścili na wybranej przez Ciebie wersji. Kartki chłopięce również mają ładne, pastelowe, stonowane kolory i subtelne rysunki.

Kartka na Chrzest Święty

Zobacz która kartka na Chrzest Święty spodoba Ci się najbardziej. Poniżej przedstawiamy wzory do wyboru:

foto

Personalizowana kartka na Chrzest

Personalizowana kartka na Chrzest to jeden z Waszych najczęstszych wyborów zakupowych w naszym sklepie. Personalizowane dekoracje, gadżety, pamiątki oraz właśnie kartki cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. W przypadku dostępnych w sklepie minimundo.pl kartek na Chrzest ich personalizacja polega na tym, że to ty podajesz nam większość informacji, jakie chcesz, by pojawiły się na kartce. Oto, co wybierasz i co zależy całkowicie od Ciebie:

  1. Imię dziecka. dla którego przeznaczona jest kartka
  2. Tekst życzeń. Możesz skorzystać z przykładowych tekstów życzeń jakie są na kartkach, a możesz nam podać swoje własne
  3. Imiona osób, od których są życzenia
  4. Datę i miejsce Chrztu Świętego
  5. Grafikę przypominającą wyglądem dziecko przyjmujące Sakrament Chrztu

Kartka na chrzest ze zdjęciem ? A może właśnie z grafiką przypominającą dziecko :)?

Kartka na chrzest ze zdjęciem może zostać zastąpiona taką, na której pojawi się grafika / rysunek dziecka przyjmującego Chrzest. To fajne i proste rozwiązania! Dlaczego proste? Często nie mamy zdjęcia dziecka, a zdjęcie dziecka w ubranku na chrzest będziemy mieć już po samej ceremonii. Stąd możesz sięgnąć po oryginalny pomysł i zamówić kartkę z grafiką dzieciaczka, a nie ze zdjęciem. Jest to równie ciekawy, a może nawet i jeszcze bardziej oryginalny pomysł na upamiętnienie tego wyjątkowego dla danej rodziny dnia!

kartka na chrzest od chrzestnej 140, jak podpisać kartkę na chrzest 140, kartki na chrzest do wydrukowania 110 , kartka na chrzest do wydrukowania 110, kartka na ślub i chrzest 2w1 90 - produkt z kościółkiem, kartki z życzeniami na chrzest do wydrukowania 70, kartka z życzeniami na chrzest 50, kartki z życzeniami na chrzest 40, kartki na chrzest dziewczynki 40, kartka na chrzest od ojca chrzestnego 40, kartka na chrzest co napisać 30 , kartka na chrzest jak podpisać 30, kartki pamiątkowe na chrzest 30, jak wypisać kartkę na chrzest 20, personalizowane kartki na chrzest 20, kartki personalizowane na chrzest 20, kartki pamiątki na chrzest 20, kartki na chrzest z imieniem 20, wpis do kartki na chrzest 10, życzenia na kartce na chrzest 1, życzenia na kartkę chrzest 10, co sie pisze na kartce do chrztu 10, kartka na chrzest od chrzestnego - p
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl