Girlandy na roczek

Girlandy na roczek cieszą się ogromną popularnością. Powieszenie girlandy nad urodzinowym stołem to szybka, łatwa i bardzo ładna metoda na udekorowanie przyjęcia z okazji roczku dziecka. Girlanda na roczek to sposób na oryginalne i wesołe dekoracje urodzinowe. 
Poniżej możesz zobaczyć różne girlandy, z różnymi napisami. Pamiętaj, że każda z nich może być girlandą na roczek. Wystarczy, że taki właśnie napis nam podasz podczas składania zamówienia. Nie sugeruj się napisem 6 urodzinki Tosi - przygotujemy napis Roczek + imię Twojego dziecka :)!

Girlanda na roczek

Girlanda na roczek to prawdziwe wyjątkowe i jednocześnie niezwykle łatwa do przygotowania dekoracja urodzinowa. A w przypadku zamówienia girlandy na roczek od minimundo.pl - zawieszenie jej i tym samym wyjątkowe udekorowanie pomieszczenia, w którym odbywają się urodzinki zajmie Ci dosłownie kilka minut! Poznaj nasze wyjątkowe, kolorowe, pełne energii girlandy na roczek! Zachwyć się wesołymi rysunkami i wybierz dekorację, która najbardziej spodoba się Twojemu dziecku - i Tobie :)
 
Girlandy na roczek girlanda na roczek z imieniem

Girlanda na roczek

Girlanda na roczek to jeden ze sposobów, by ładnie i oryginalnie zaakcentować wagę tego wyjątkowego dnia! Wierzymy, że dołożysz wszelkich starań, by dzień świętowania pierwszych urodzin Twojego dziecka był naprawdę szczególny. Jeżeli chcesz, możemy Ci w tym pomóc i odciążyć Cię choć trochę. Przynajmniej w kwestii przygotowania dekoracji na pierwsze urodziny. Oddaj ich stworzenie w nasze ręce - dzięki temu otrzymasz gotowy, piękny zestaw dekoracji - w tym również girlandę urodzinową - w wybranej przez siebie kolekcji, a sama będziesz mogła zająć się ważniejszymi sprawami. Takimi jak np. spędzenie większej ilości czasu z dzieckiem :).

Girlanda Mam już roczek

Girlanda Mam już roczek to najpopularniejsza forma girlandy. To uniwersalna forma girlandy roczkowej :). Możesz wybrać taką właśnie uniwersalną girlandę lub dodać do niej imię swojego dziecka. Zestawione ze sobą elementy stworzą napis. Może tam być napis Mam już roczek lub dodane imię tworzące wówczas dłuższy napis.  

Girlanda na roczek dla chłopca

Girlanda na roczek dla chłopca może mieć jako motyw przewodni któryś z przygotowanych przez nas tematów graficznych. Na wybranej przez Ciebie girlandzie na roczek dla chłopca pojawią się dekoracje z kolekcji: Mały Książę, Farma, Indiańskie zwierzątka, Straż pożarna, Autka budowlane, Kosmos, Cyrk, Zwierzątka z Zoo, Piłkarze, Piraci.

Girlanda na roczek dla dziewczynki 

Girlanda na roczek dla dziewczynki może być ozdobiona grafikami z przygotowanych przez nas kolekcji tematycznych: Księżniczki, Królewna Śnieżka, Myszki baletnice, Farma, Króliczki, Zwierzątka z Zoo, Flamingi

Girlanda ze zdjęciami na roczek

Coraz bardziej popularne są również i girlandy ze zdjęciami na roczek. Możesz taką samodzielnie przygotować, lub użyć naszą personalizowaną girlandę i pomiędzy jej poszczególnymi elementami umieścić (np. za pomocą małych spinaczy) zdjęcia ze swoim maluszkiem. W ten sposób powstanie girlanda ze zdjęciami na roczek z jednoczesną personalizacją i kolorowymi grafikami :).

Girlanda z imieniem dziecka na roczek

Girlandy na roczek z imieniem dziecka personalizowana girlanda na roczek

Girlanda na roczek personalizowana

Podobnie jak z naszymi innymi dekoracjami, tak samo i każda nasza girlanda na roczek jest personalizowana. Oznacza to, że :

 • wybierasz kolekcję, z jakiej chcesz mieć girlandę
 • na girlandzie umieścimy taki napis, jaki nam podasz
 • możesz również wybrać odpowiednią dla Ciebie ilość trójkącików / proporczyków bez liter, z samymi grafikami (fajnie oddzielaną one od siebie poszczególne słowa, zwłaszcza w przypadku gdy girlanda składa się z więcej niż 1 wyrazu)

Girlanda z napisem na roczek

Na Twojej girlandzie może pojawić się taki napis, jaki chcesz. Przykładowe, najczęściej zamawiane girlandy z napisem na roczek to w naszym sklepie te

napisy na roczek :

 1. Roczek + imię dziecka
 2. Pierwsze Urodzinki + imię dziecka
 3. Wyjątkowy dzień + imię dziecka
 4. Mój Roczek
 5. Mam już Roczek

Girlanda na roczek jak zrobić 

Jak zrobić girlandę na roczek? Samodzielne wykonanie takiej dekoracji jest bardzo proste. Możesz wyciąć trójkąty, ozdobić je samodzielnie, w górze zrobić dziurkaczem dziurki, przewlec tasiemkę i już - girlanda gotowa! Jeżeli jednak nie masz czasu na samodzielne przygotowanie dekoracji - powierz zrobienie jej nam - prawdziwym specjalistom w szykowaniu przepięknych, oryginalnych dekoracji urodzinowych (i nie tylko ;)!). Otrzymasz gotową girlandę, pięknie wydrukowaną, na papierze o gramaturze 350, o ładnych kolorach . Girlanda będzie miała wycięte otwory na tasiemkę, i samą tasiemkę również do niej dołączymy. Twoim zadaniem będzie jedynie rozpakować dekorację, nawlec elementy, i powiesić całość w wybranym przez Ciebie miejscu. 

Jak zrobić girlandę na roczek - podpowiadamy

Planując wyjątkową uroczystość z okazji pierwszych urodzin Twojego maluszka, nie ma nic piękniejszego niż osobisty akcent w postaci ręcznie wykonanej girlandy. Dzięki naszym praktycznym wskazówkom i kreatywnym pomysłom, będziesz mógł stworzyć niepowtarzalną dekorację, która dodatkowo podkreśli uroczysty charakter tego wyjątkowego dnia.  Dzięki naszym poradom i pomysłom, stworzysz wyjątkową girlandę na Roczek, która będzie nie tylko piękną dekoracją, ale także wyrazem miłości i troski o szczególny dzień Twojego maluszka. Zabawa w tworzeniu girlandy może też być doskonałą okazją do spędzenia czasu razem z rodziną i przyjaciółmi, tworząc niezapomniane wspomnienia z tej wyjątkowej okazji.

 

Jak samodzielnie zrobić girlandę na roczek:

Krok po kroku

 1. Ze sztywnych, najlepiej nieco grubszych niż normalne kartek wytnij odpowiednią ilość takich samych trójkątów lub proporczyków. Proporczyk ma kształt prostokąta, w którego dole możesz wyciąć taki tak jakby "dziubek" (w kształcie odwróconej litery V). Każdy trójkąt / proporczyk ma odpowiadać jednej literze z napisu. Pomiędzy elementami z literami możesz umieścić puste trójkąty - będą one oddzielały poszczególne słowa z przygotowanego przez Ciebie napisu. Możesz również po prostu rozsunąć te słowa na sznurku, i wówczas takie "puste" elementy nie będą Ci potrzebne.
 2. Teraz z innego koloru papieru wytnij litery i naklej je na przygotowane wcześniej trójkąty / proporczyki. Jeżeli masz mało czasu, litery możesz napisać markerem. Najładniej prezentują się duże, drukowane litery, i takie właśnie sugerujemy umieścić na girlandzie.
 3. W górnych rogach trójkątów / proporczyków zrób dziurkaczem dziurki
 4. Przez dziurki przewlecz sznurek tak, by znajdował się on na tyle trójkącika / proporczyka 
 5. Zawieś girlandę w widocznym miejscu tak, od progu cieszyła oczy jubilata / jubilatki i zaproszonych gości :)
(girlanda na tort roczek , girlanda na roczek diy , girlanda na roczek dla dziewczynki , girlanda urodzinowa na roczek , girlanda na roczek dla chłopca, topper na tort roczek girlanda, girlanda imienna na roczek, girlanda z napisem na roczek)
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl