Girlandy na chrzest święty

Girlandy na chrzest święty inne niż wszystkie? Tak! Zobacz nasze wyjątkowe, personalizowane girlandy na chrzest. W wersji dla dziewczynki i dla chłopca. W dwóch kształtach do wyboru:

  • w formie trójkątów
  • i proporczyków.

Wybierz taką girlandę, jaka najbardziej Ci się podoba. Zdecyduj, jaki napis ma się na niej pojawić. Podaj nam, która z grafik najbardziej przypomina wyglądem Twoje dziecko. My to wszystko weźmiemy pod uwagę i przygotujemy specjalnie dla Ciebie spersonalizowaną dekorację na chrzest Twojego dziecka.

Girlandy na chrzest

Girlanda na chrzest święty

Girlanda na chrzest święty - zwłaszcza taka w spersonalizowanej wersji, czyli z imieniem dziecka, to ciekawy sposób na ozdobienie przestrzeni, w której zdecydujecie się świętować uroczystość przyjęcia przez dziecko chrztu świętego. Niezależnie, czy przyjęcie odbędzie się w domu, w lokalu czy w ogrodzie - girlanda na chrzest święty z imieniem Twojego dziecka sprawdzi się idealnie we wszystkich tych przypadkach!

Girlandy na chrzest - inne niż wszystkie

Dlaczego nasze girlandy na chrzest są wyjątkowe? Z przynajmniej dwóch powodów. Po pierwsze są one w pełni spersonalizowane. Oznacza to, że to Ty wybierasz napis, jaki będzie widoczny na dekoracji. Po drugie - na elementach girlandy (mamy do wyboru girlandę z trójkątami lub proporczykami) pojawi się również personalizowana grafika z wizerunkiem chłopca / dziewczynki podobnego / podobnej do Twojego dziecka. Dzięki temu nasze girlandy (i wszystkie pozostałe dekoracje na chrzest :)) są naprawdę wyjątkowe. Nie spotkasz takich nigdzie indziej! 

Baner na chrzest - ciekawy element dekoracji wnętrza na przyjęcie z okazji chrztu

Planujesz wystrój na przyjęcie komunijne ? Dzięki naszej pomocy może to być bardzo fajna przygoda! Niezależnie od tego, czy organizujesz skromną uroczystość w domu, czy planujesz wynająć na tę uroczystość salę w lokalu, starasz się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. A my Ci w tym pomożemy! Doskonałym i jednocześnie prostym pomysłem na cudowny wystrój sali na chrzest są banery i girlandy. Dzięki nim podkreślisz charakter niewątpliwie wyjątkowego wydarzenia, jakim jest chrzest Twojego dziecka.

Napis "chrzest święty" Girlanda z imieniem dziecka

Banery z napisami czy też girlandy to oryginalny sposób na udekorowanie sali podczas przyjęcia komunijnego. Delikatne litery tworzące napis “Mój Chrzest Święty” czy np. "Chrzest Święty Zuzi / Antosia" z pewnością zachwycą wszystkich gości. 

Najbardziej klasycznym napisem jaki zamawiacie na Wasze girlandy jest napis: Chrzest Święty + imię dziecka. Ale równie dobrze możemy przygotować dla Was dekorację z napisem: "Wyjątkowy Dzień Zuzanny", czy "17 lipca - mój dzień przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego". Tak naprawdę to Ty decydujesz o wyglądzie zamawianej przez Ciebie dekoracji. My wykonamy ją za Ciebie - umieścimy na niej odpowiedni napis, wybraną przez Ciebie grafikę, wydrukujemy i wytniemy poszczególne elementy i wyślemy do Ciebie tak przygotowaną spersonalizowaną dekorację. A to wszystko po to, by planowane przez Was święto miało wyjątkową, niespotykaną oprawę estetyczną!

Girlandy na chrzest św. - dekoracja ściany w miejscu przyjęcia

Girlandy na chrzest (jak również i plakaty na tą okazję) - to świetne rozwiązanie na udekorowanie ścian lub przestrzeni nad stołem. Lub ściany przed wejściem do sali. To uniwersalna dekoracja nadająca się do każdego wnętrza. Girlanda na chrzest w kształcie proporczyków lub trójkątów, to elegancka dekoracja, która subtelnie ozdobi Wasze przyjęcie. Girlandy pasują do wystroju w tylu boho lub eko - tak obecnie popularnych! Idealnie sprawdzą się również, gdy planujesz przyjęcie w plenerze.

 

 

girlanda na chrzest

girlanda chrzest święty +
napis chrzest święty girlanda
chrzest święty girlanda
girlanda na chrzest z imieniem
girlanda chrzest święty z imieniem
girlanda z napisem chrzest święty +
baner chrzest święty
baner na chrzest
napis chrzest święty baner +
chrzest święty baner
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl