Dekoracje na Komunię dla dziewczynki

Dekoracje na Komunię dla dziewczynki zebrane poniżej pomogą Ci w przygotowaniu wyjątkowego wystroju na przyjęcie z okazji przyjęcia sakramentu I Komunii przez twoją córeczkę. Zebraliśmy je w całą, bogatą kolekcję ozdób i dekoracji. Wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają i najlepiej ozdobią stół komunijny dla dziewczynki.

Wybierz najbardziej pasujące dla Was dekoracje na Komunię dla dziewczynki:

Dekoracje na Komunię dla dziewczynki

Dekoracje na Komunię dla dziewczynki - z personalizacją - czyli z imieniem dziecka

Dekoracje na Komunię inne niż wszystkie? Tak, trafiłaś / trafiłeś w odpowiednie miejsce :)! U nas zamówisz najpiękniejsze spersonalizowane dekoracje na I Komunię Świętą. W ofercie znajdziesz zarówno ozdoby komunijne dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Przygotujemy je specjalnie dla Ciebie - umieścimy na nich imię Twojego dziecka oraz grafikę przypominającą je z wyglądu. Dzięki temu szykowane przez Ciebie przyjęcie komunijne zyska wyjątkową oprawę estetyczną. A tak wyjątkowy dzień zasługuje na równie wyjątkowe dekoracje :)!

Dekoracje komunijne w domu lub lokalu

Najładniej wygląda, gdy dekoracje komunijne w domu czy lokalu są spójne i ze sobą współgrają. W tym celu wybierz jedną, konkretną kolorystykę i spójny styl przyjęcia - jego motyw przewodni. Dopasuj do siebie wszystkie akcesoria na Komunię Świętą, takie jak papierowe ozdoby, serwetki, winietki, kolory naczyń. Wybierając papierowe dodatki, możesz zadbać, by posiadały one te same motywy graficzne i spójną, pasującą kolorystykę. Zdecyduj się na jedną, spójną kolekcję tematyczną proponowaną przez sklep minimundo.pl. W ramach proponowanego przez nas zestawu możesz wybrać wszystkie niezbędne elementy kolekcji, od zaproszeń na komunię po toppery, pikery czy winietki na stół. Przy ich pomocy przygotujesz wyjątkowy wystrój stołu komunijnego i pomieszczenia, w którym odbywa się przyjęcie.

Stół komunijny dla dziewczynki

Stół komunijny dla dziewczynki może przybrać prawdziwie elegancki wymiar dzięki kilku prostym zabiegom i ozdobieniu ich dekoracjami w jednym, konsekwentnym stylu.

Dekoracje stołu na komunię dla dziewczynki

foto

Dekoracja stołu na komunię dla dziewczynki

Dekoracje komunijne w domu i w lokalu

Zamówione przez Ciebie dekoracje świetnie ozdobią komunijny stół przygotowywany zarówno w domu, jak i w lokalu! I w obydwu tych miejscach będą wyglądać zjawiskowo! Z doświadczenia wiemy, że gdy wszystko inne jest gotowe, ozdobienie komunijnego stołu naszymi dekoracjami zajmie Ci dosłownie 10-15 minut. A dobrze wiemy, że w ten wyjątkowy dzień chcesz mieć jak najwięcej czasu dla swojego dziecka oraz dla zaproszonych gości. Dzięki naszym ozdobom będziesz mogła spędzić z nimi ten wyjątkowy dzień i równocześnie cieszyć się z oryginalnie przygotowanego przyjęcia :).

Wystrój na Komunię w domu

Czy to w domu, czy w lokalu - dzięki tak pięknie dobranym dekoracjom Twoje przyjęcie nabierze wyjątkowego charakteru:

 

Jak udekorować stół na Komunię

Dzięki naszym dekoracjom ładnie, i co równie ważne - szybko i bezproblemowo - ozdobisz planowane przyjęcie komunijne. Koło rozstawionej zastawy połóż winietki z imionami gości, w przekąski (słone i słodkie) powbijaj pikery, w ciasta i torty włóż toppery. Ozdób naklejkami lub zawieszkami karafki i butelki z napojami. W widocznym miejscu powieś plakat oraz girlandę z imieniem Twojego dziecka. Jeżeli planujesz przygotować drobne upominki / podziękowania dla gości, zamów zawieszki z tekstem podziękowania (i oczywiście, jak w przypadku wszystkich innych dekoracji, z imieniem i grafiką Twojego dziecka :))

Ozdoby komunijne - co znajdziecie w naszej ofercie

Spośród proponowanych przez nas dekoracji możecie wybrać:

  • zaproszenia na Komunie
  • menu na Komunię
  • girlandy na komunie
  • toppery na torty komunijne
  • pikery na komunijne babeczki
  • pamiątkowy plakat komunijny
  • winietki na Komunie
  • zawieszki i etykiety na butelki / karafki
  • podziękowania za udział w uroczystości

... i sporo innych!

Ozdoby na komunie dla dziewczynki

Zobacz całą naszą ofertę komunijną - klik

W tym miejscu możesz wybrać dekoracje komunijne dla chłopca - klik

W tym zaś dla dziewczynki - klik

A jeżeli chcesz zobaczyć, jak przykładowo może wyglądać Twój komunijny stół - zapraszam Cię do zapoznania się z tym wpisem blogowym - klik

 

 dekoracje na komunię dla dziewczynki dekoracje stołu na komunię dla dziewczynki dekoracja stołu na komunię dla dziewczynki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl