Dekoracje na chrzest dla chłopca

Dekoracje na Chrzest dla chłopca

Dekoracje na Chrzest dla chłopca

Dekoracje na Chrzest dla chłopca z personalizacją, z cudownie pastelowej kolekcji - to wyjątkowa oferta przygotowana specjalnie dla rodziców ceniących klasę i oryginalność. Dzięki tym ozdobom sprawisz, że Twoje przyjęcie nabierze wyjątkowego charakteru, a aranżacja stołu zachwyci wszystkich zaproszonych gości. Chrzest święty Twojego synka to ważny moment w życiu Waszej rodziny. To pierwsza kościelna uroczystości dziecka. Dzień ten jest bez dwóch zdań wyjątkowy, dlatego - jeżeli mamy taką możliwość - warto zadbać o wyjątkową organizację tego wydarzenia. W tak ważnym dla rodziny dniu chcemy by otaczali dziecko i nas najbliżsi nam ludzie - rodzina, rodzice chrzestni dziecka, przyjaciele. W miarę możliwości zadbajmy o wyjątkową oprawę estetyczną planowanego przyjęcia z okazji chrztu. Nasza kolekcja dekoracji na Chrzest dla chłopca z pewnością ułatwi to zadanie, Jesteśmy przekonani, że spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających Mam :)

Dekoracje na Chrzest chłopca

W przygotowanej specjalnie na Chrzest chłopięcej kolekcji ozdób znajdziesz:

 • girlandy na Chrzest
 • toppery na torty z okazji Chrztu Św.
 • pikery na babeczki
 • pamiątkowy plakat
 • winietki na stół
 • zaproszenia na Chrzest
 • karty menu do położenia na stole
 • etykiety / zawieszki do wielorakiego zastosowania
 • banderolki na butelki z napojami
 • i sporo innych :)

Personalizowane dekoracje na Chrzest dla chłopca

Ozdoby jakie dla Ciebie przygotujemy są w pełni personalizowane. Oznacza to, że na wybranych przez Ciebie dekoracjach pojawią się:

 1. imię Twojego dziecka
 2. na zaproszeniach: data i miejsce Chrztu Świętego oraz miejsce spotkania / przyjęcia (jeżeli takie planujesz)
 3. wszystkie inne informacje jakie tylko będziesz chciała (winietki z imionami gości, życzenia, lista serwowanych na przyjęciu dań wypisana na kartach menu itd).

DODATKOWA PERSONALIZACJA DEKORACJI !!!

Ponadto - co jest zupełnie wyjątkowe !!! - na wszystkich wybranych przez Ciebie ozdobach pojawi się grafika dziecka przypominająca Twojego Synka!!! To zupełnie nowy wymiar personalizacji ozdób :). Cieszy się on wśród naszych Klientek wyjątkową popularnością! W trakcie składania zamówienia wybierz grafikę chłopczyka najbardziej przypominającą wyglądem Twojego synka, a my umieścimy ją na Twoich ozdobach. W ten sposób wybrane przez Ciebie dekoracje będą jeszcze bardziej wyjątkowe i oryginalne!!!

Jednym słowem - wyjątkowy sklep z wyjątkowymi dekoracjami urodzinowymi - tak, to my, a Ty dobrze trafiłaś :).

 
dekoracja tortu na chrzest dla chłopca
 
dekoracje na tort na chrzest dla chłopca
 
dekoracja stołu na chrzest dla chłopca
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl