Dekoracja ściany na Komunię jest doskonałym pomysłem na ozdobienie wnętrza, w którym odbywa się uroczystość wyprawiona z okazji tego ważnego wydarzenia. Niezależnie od tego, czy przyjęcie odbywa się w domu, lokalu, czy w ogrodzie - zawsze warto pomyśleć nad dekoracją choć jednej ze ścian pomieszczenia. A w przypadku organizacji przyjęcia komunijnego w ogrodzie - np. ściany domu do której przylega taras na którym świętujemy:

Dekoracja ściany na Komunię

Dekoracja ściany na Komunię: skorzystaj z przygotowanych przez nas ozdób, którymi szybko i ładnie odmienisz wygląd pomieszczenia, w którym planujesz przygotować przyjęcie komunijne. Dzięki kilku prostym zabiegom możesz sprawić, że cała sala, lub choć jedna ściana, zamieni się w wyjątkową komunijną ozdobę.

Dekoracja ściany na Komunię - pomysły:

Czym najlepiej - najładniej i najszybciej - ozdobić ścianę pomieszczenia na Komunię? Wg naszej opinii którymiś z najbardziej sprawdzi się któraż / któreś z poniżej wymienionych dekoracji:

  1. Girlanda komunijna
  2. Baner / plakat komunijny
  3. Papierowe rozety
  4. Plecione makatki
  5. Tiulowe pompony
  6. Balonowa girlanda
  7. Pojedyncze balony wypełnione helem / lub związane w całe balonowe bukiety

Dekoracja ściany na Komunię - girlandy i plakaty do samodzielnego skomponowania

W przypadku gdy zdecydujesz się na zamówienie komunijnej girlandy - pamiętaj, że przygotujemy ją taką, jaką chcesz! Pojawi się na niej wymyślony przez Ciebie napis, i od tego będzie też zależeć długość dekoracji. Możemy przygotować jedną długą girlandę lub podzielić ją na 2-3 mniejsze. Wszystko zależy, jaki efekt na ścianie chcesz uzyskać! 

Podobnie i plakat - możesz wybrać dowolny rozmiar i ilość plakatów, i umieścić go / je na bezpośrednio na ścianie lub np. na sztaludze. Fajnie wyglądają też plakaty postawione / powieszone na ścianie przy wejściu do lokalu.

Ozdoby komunijne na sciane:

Dekoracje komunijne na ścianę

Dekoracja ścian na komunię

Dekoracja ścian na komunię może być również tłem do planowanego słodkiego stołu / bufetu.

Dobrym pomysłem jest przygotowanie słodkiego stołu ze smakołykami i napojami i postawienie go przy jednej ze ścian. Po udekorowaniu ściany za nim sam słodki stół będzie już przepiękną, i jednocześnie praktyczną dekoracją wnętrza. Jestem wielką zwolenniczką słodkich stołów - zarówno urodzinowych jak i właśnie takich przygotowywanych na przyjęcia komunijne. Polecam i Tobie tę formę wyeksponowania i zaproponowania gościom słodyczy, napojów, no i komunijnego tortu :)!

Oczywiście najlepiej, by te wyżej wymienione dekoracje były w pasujących do wybranych przez Ciebie do dekoracji całego przyjęcia kolorach.

Dekoracja komunijna na ścianę

 

Zobacz całą naszą ofertę komunijną - klik

W tym miejscu możesz wybrać dekoracje komunijne dla chłopca - klik

W tym zaś dla dziewczynki - klik

A jeżeli chcesz zobaczyć, jak przykładowo może wyglądać Twój komunijny stół - zapraszam Cię do zapoznania się z tym wpisem blogowym - klik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl