Dekoracja sali na Komunię

Dekoracja sali na Komunię Świętą nie jest wcale trudnym wyzwaniem! Podpowiadamy, jak ozdobić wnętrze sali komunijnej naszymi personalizowanymi dodatkami. Girlanda komunijna czy pamiątkowy plakat na I Komunię Świętą, wyjątkowe personalizowane dekoracje na stół komunijny, do tego białe papierowe rozety czy jasne balony, i cudowna ozdoba komunijnej sali gotowa! Do tego drobne upominki dla gości komunijnych oraz dodatki dla dziecka. To wszystko sprawi, że przygotujecie wyjątkową uroczystość w równie wyjątkowym klimacie. Spójne dekoracje utrzymane w podobnej kolorystyce oraz autorskie, specjalnie dla Ciebie spersonalizowane produkty pozwolą oczarować gości i podkreślić wagę tej jednej z najważniejszych uroczystości w życiu dziecka.

Dekoracja sali na Komunię

Dekoracja sali na Komunię

Dekoracja sali na Komunię Świętą nie jest wcale trudnym wyzwaniem! Podpowiadamy, jak ozdobić wnętrze sali komunijnej naszymi personalizowanymi dodatkami. Girlanda komunijna czy pamiątkowy plakat na I Komunię Świętą, wyjątkowe personalizowane dekoracje na stół komunijny, do tego białe papierowe rozety czy jasne balony, i cudowna ozdoba komunijnej sali gotowa! Do tego drobne upominki dla gości komunijnych oraz dodatki dla dziecka. To wszystko sprawi, że przygotujecie wyjątkową uroczystość w równie wyjątkowym klimacie. Spójne dekoracje utrzymane w podobnej kolorystyce oraz autorskie, specjalnie dla Ciebie spersonalizowane produkty pozwolą oczarować gości i podkreślić wagę tej jednej z najważniejszych uroczystości w życiu dziecka.

Dekoracje wnętrza na Komunię Świętą

Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale także całej rodziny. Staramy się zadbać o odpowiednią dekorację tego wyjątkowego dnia. Z pomocą przychodzą dekoracje takie jak girlandy komunijne, banery czy plakaty. Sprawdza się także papierowe rozety, kule i/lub balony. Wnętrze możemy przystroić samodzielnie, lub z pomocą dziecka. Zależy to od tego, czy chcemy mu zrobić niespodziankę, czy wolimy by zaangażowało się wraz z nami w organizację tego wyjątkowego dnia.

Dekoracja sali na Komunię / lub mieszkania na przyjęcie komunijne

Niezależnie od tego, czy przyjęcie komunijne planujesz przygotować w domu czy w wynajętej sali - nasze dekoracje komunijne sprawdzą się idealnie! W przypadku gdy świętujecie w domu, do udekorowania salonu wystarczy jedna girlanda oraz 1-2 plakaty pamiątkowe + kilka papierowych "wypełniaczy" takich jak rozety, kule czy pompony. Jeżeli przyjęcie odbędzie się w sali, dekoracji powinno być odpowiednio więcej. Jeden z plakatów i kilka rozet ustaw już przy wejściu do niej. Na samej sali dekoracje poustawiaj / pozawieszaj w 2-3 miejscach. Lub, jeżeli przewidujesz słodki kącik lub barek z napojami - umieść je w tym jednym miejscu. Możesz tak wkomponować dekoracje w wygląd pomieszczenia, by stały się jednocześnie tłem do zrobienia pamiątkowych zdjęć!

Dekoracje komunijne, podkreślające wyjątkowy charakter uroczystości - motyw przewodni przyjęcia komunijnego

Dobór kolorów oraz wzorów zależy od motywu przewodniego przyjęcia. Na komunię polecamy dekoracje w biało / zielono / szarej kolorystyce, z motywami liści oraz cudnymi grafikami przedstawiającymi Twoje dziecko! Wiemy, że ta kolekcja cieszy się wśród Was ogromną popularnością. Cieszymy się, że kolejni rodzice dekorują naszymi personalizowanymi zestawami wnętrza domów i sal w dzień Komunii Świętej.

Eleganckie plakaty komunijne i banery komunijne

W naszej ofercie znajdziesz ładne plakaty komunijne. Możesz je potraktować jako oryginalną dekorację sali w której odbywa się przyjęcie. W próżniejszym czasie plakat taki zostanie pamiątką dla dziecka po tym wyjątkowym wydarzeniu. Plakaty komunijne możesz zamówić w 2 rodzajach - z wizerunkiem dziecka i bez niego. Obydwie te wersja są oczywiście personalizowane specjalnie dla Ciebie!

Plakaty komunijne możesz zawiesić na ścianie (np. za jednym ze stołów, lub za słodkim kącikiem, jeżeli taki przewidujesz). Jeden z nich możesz postawić przy wejściu na salę - będzie on miłym powitalnym akcentem dla zaproszonych gości. Ustawić go możesz na sztaludze, lub zawiesić na ścianie.

Girlandy komunijne z imieniem dziecka

Podobnie i girlanda! Możesz ją umieścić niedaleko plakatu, z którym ładnie się komponuje. Możesz zamówić u nas girlandę z imieniem swojego dziecka (przykładowo: "I Komunia Święta Nadii") lub tylko z napisem "I Komunia Święta". Takie girlandy to obecnie jedna z bardziej popularnych dekoracji wnętrza na czas przyjęcia komunijnego:

 

Pompony, rozety i kule jako fajna "uzupełniająca" dekoracja sali na Komunię

Dodatkowym elementem dekoracyjnym mogą być uniwersalne papierowe pompony. kule czy rozety. Dostępne są one w wielu sklepach. Ważne, by wybrać takie, które będą kolorystycznie współgrały z zamówionymi przez Ciebie personalizowanymi dekoracjami. Ładnie uzupełnią przygotowane przez Ciebie wnętrze. Takie rozety to dość tanie "wypełniacze", co niczego im nie ujmuje - to pełnoprawny, ważny element dekoracji, czasem wiodący motyw przyjęcia. Pompony, rozety i kule idealnie sprawdzą się w słodkim barku, jako dekoracja stołów dla gości czy samej sali. Można je także wykorzystać do sesji zdjęciowej.

Dekoracja krzeseł

Możesz również udekorować krzesła. Lub, jeżeli nie starczy Ci już czasu - tylko jedno z nich. Oczywiście chodzi o to przeznaczone dla bohaterki / bohatera tego wyjątkowego dnia. Jeżeli masz do dyspozycji ładne, eleganckie i niezniszczone krzesła - wystarczy ich delikatne udekorowanie. Np. za pomocą wiązanki z kwiatów, tabliczki lub prostej kokardy (z juty, satyny lub organzy). Krzesła możesz również ozdobić, używając szarf lub kolorowych tasiemek, które przewieszone przez oparcia krzeseł będą prezentować się skromnie i niebanalnie. Jeżeli same krzesła są w nie najlepszym stanie - możesz wypożyczyć /uszyć pokrowce na nie. Dla urozmaicenia dodaj kokardę w kolorze przewodnim uroczystości, gałązki roślin, wianuszki lub wykorzystują żywe kwiaty.

Ozdoby komunijne - co znajdziecie w naszej ofercie

Spośród proponowanych przez nas dekoracji możecie wybrać:

  • zaproszenia na Komunie
  • menu na Komunię
  • girlandy na komunie
  • toppery na torty komunijne
  • pikery na komunijne babeczki
  • pamiątkowy plakat komunijny
  • winietki na Komunie
  • zawieszki i etykiety na butelki / karafki
  • podziękowania za udział w uroczystości

... i sporo innych!

 

 

Zobacz całą naszą ofertę komunijną - klik

W tym miejscu możesz wybrać dekoracje komunijne dla chłopca - klik

W tym zaś dla dziewczynki - klik

A jeżeli chcesz zobaczyć, jak przykładowo może wyglądać Twój komunijny stół - zapraszam Cię do zapoznania się z tym wpisem blogowym - klik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl