Dekoracja krzesła na Komunię

Dekoracja krzesła na Komunię to jeden z elementów naszych komunijnych przygotowań. I dla wielu rodziców ważna część organizowania wystroju komunijnego. Jak udekorować krzesło na Komunię? Podpowiadamy! Drobne ozdoby jako dekoracja krzesła komunijnego, dekoracje stołu na Komunię, plakaty komunijne i wiele innych propozycji znajdziesz właśnie w sklepie minimundo.pl ! Są to doskonałe dekoracje na Komunię do domu, restauracji czy na przyjęcie w ogrodzie.

 
 
 
 
 
 
 

Dekoracja krzesła na komunię

Dekoracja krzeseł na Komunię

Dekoracja krzeseł na Komunię może być prosta i przyjemna :)! Podpowiadamy, jak ją zrobić! Przy przygotowywaniu przyjęcia komunijnego ważny jest każdy detal. Dużo uwagi przykładamy do dekoracji jakie pojawią się na komunijnym stole. To właśnie przy nim spędzamy sporą część komunijnego przyjęcia! Ładnie, elegancko i z gustem przygotowany komunijny stół i wystrój całej sali z pewnością od razu  zwróci uwagę wchodzących gości. Ale stół to nie wszystko! Przystrojenie krzesła komunijnego jest równie ważne. A zwłaszcza jedno - to na którym będzie siedziało dziecko które w ten wyjątkowy dzień przystąpiło do I komunii Św. Dekoracje na komunijne krzesło fajnie wyróżnią je spośród wszystkich pozostałych. Można również pokusić się o udekorowanie wszystkich krzeseł - np. w białe pokrowce. Doda to sali niezwykłej elegancji i stylu.

dekoracja krzesła na komunię dekoracje krzesła komunijnego

Dekoracja krzesła komunijnego

Dekoracja krzesła komunijnego w formie papierowej ozdoby - mini girlandy, to fajny i prosty pomysł na wyróżnienie miejsca, w którym a czasie przyjęcia siedzi dziecko, które przystąpiło tego dnia do I Komunii. 

Dekoracje krzesła komunijnego

W ten sam sposób możesz przystroić / udekorować wszystkie krzesła, czyli również i te, na których zasiadają zaproszeni goście. Możesz na nich zostawić imię dziecka, przystępującego do I Komunii, lub potraktować je jako rodzaj winietki, i umieścić na nich imię zasiadającego na krześle gościa.

Jak udekorować krzesło na Komunię ?

Przystrojenie krzesła komunijnego możesz dokonać za pomocą:

  • pokrowca (najlepiej białego)
  • kokardy przewiązanej przez oparcie krzesła
  • girlandy z imieniem dziecka zawieszonej na oparciu krzesła
  • małego bukiecika z kwiatami umocowanego na oparciu
  • wieńca z roślin - np. liści bluszczu - udekorowanego personalizowanym motywem dekoracyjnym

Jak ozdobić krzesła na komunię ?

Krzesła dla pozostałych gości możemy ozdobić symbolicznie - np. zawieszając na oparciach mini bukiecik lub mini wieniec z małą etykietą. Na etykiecie może pojawić się wizerunek dziecka przystępującego do Komunii. Taki wieniec z etykietką, zawieszony na tyle oparcia, może być również formą winietki - jeżeli umieścisz na niej imię zaproszonego gościa!

Pokrowiec na krzesło komunijne - co zamiast niego? Lub co oprócz ?

Najłatwiejszym sposobem dekoracji krzesła komunijnego jest ubranie go w biały pokrowiec. To szybka, ładna i elegancka metoda na dodaje wystrojowi szyku i klasy. Jeszcze lepiej, gdy uda nam się takie komunijne krzesło spersonalizować. I tu z pomocą może przyjść mini girlanda - ozdoba na komunijne krzesło. Dzięki takiemu wyróżnieniu dziecko z pewnością poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Dekoracja krzeseł komunijnych - powracający trend komunijny

Dekoracja krzeseł komunijnych może nam się kojarzyć z dawnymi czasami. Nic bardziej mylnego! To jeden z tych zwyczajów, który wraca i na nowo staje się coraz bardziej popularny. Jeżeli tylko masz możliwość - udekoruj krzesło dziecka. Możesz do tego wykorzystać proponowane przez nas ozdoby lub wymyślić swoje. Niezależne od wybranej metody i sposobu udekorowania krzesła - dziecko z pewnością doceni ten miły i wyjątkowy gest.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl