Babeczki na chrzest - dekoracje

Babeczki na chrzest - dekoracje

Babeczki na chrzest - dekoracje 

Babeczki na chrzest - dekoracje które nadadzą Twoim babeczkom wyjątkowy wygląd! Poznaj nasze oryginalne i nietuzinkowe ozdoby na Chrzest, w tym właśnie ozdoby do udekorowania muffinek.  Przygotuj przy ich pomocy niezapomniane przyjęcie. Dla wielu z Was Chrzest dziecka to bardzo ważny moment i nie dziwi nas, że przykładacie szczególną wagę do przygotowania wyjątkowej oprawy estetycznego tego szczególnego rodzinnego wydarzenia! Jeżeli interesują Cię oryginalne dekoracje, dodatki i ozdoby na Chrzest - nie zapomnij o zapoznania się z naszymi dekoracjami na babeczki!

Babeczki na chrzest dla chłopca i dziewczynki - jak je udekorować?

Jak najładniej i najprościej udekorować babeczki na chrzest Twojego dziecka? W tym celu możesz użyć:

  • otoczki / papilotki do babeczek
  • pikery do wbicia w babeczkę

Muffinki na chrzest - inne niż wszystkie

Dzięki takiej dekoracji, muffinki na chrzest zyskają na oryginalności i wyjątkowości. Możesz być pewna, że ozdobione takimi spersonalizowanymi etykietkami słodkości zrobią dużą furorę. Obok tak przemyślanych dekoracji z pewnością nie przejdą obojętnie zaproszeni na chrzest goście :)!

Niezależnie od tego, czy przyjęcie z okazji chrztu odbywa się w domu czy w lokalu, bardzo często decydujecie się na serwowanie tego słodkiego przysmaku, jakim są właśnie muffinki. Nic dziwnego - to smaczna i prosta do wykonania przekąska. Aby w pełni uświetnić powód dla którego zebrała się cała rodzina i przyjaciele, polecamy udekorowanie babeczek personalizowanymi dekoracjami.

Muffiny na chrzest na słodkim stole

Bardzo dużą popularnością cieszą się obecnie słodkie stoły. To nic innego jak pięknie zagospodarowany stół / część sali, w której odbywa się przyjęcie z okazji chrztu. Na słodkich stołach królują właśnie babeczki oraz inne drobne mini-deserki czy napoje. Centralny punkt słodkiego stołu zazwyczaj zarezerwowany jest dla tortu. Dookoła niego, na większych i mniejszych paterach, podstawkach czy talerzach królują babeczki / muffinki. Myślisz nad przygotowaniem słodkiego stołu na chrzest swojego dziecka? Sprawdź wszystkie nasze dekoracje na słodki stół z okazji tego wyjątkowego wydarzenia - klik.

Dekoracja na muffinki na chrzest

Chrzest święty to wyjątkowy moment w życiu rodziny. Nic więc dziwnego, że równie wyjątkowo staramy się też o to, by otoczenie, w jakim świętujemy całą rodziną, wyglądało ładniej i bardziej elegancko niż zazwyczaj. Dekorując serwowane przystawki, smakołyki, kładąc na stole piękne winietki czy karty menu, ozdabiając muffinki papilotkami i pikerami a tort cudownym topperem z imieniem dziecka i jego grafiką - podkreślamy wyjątkowość dnia chrztu świętego i jego znaczenie dla nas.

Dekoracje do muffinek na Chrzest z personalizacją

Na czym polega personalizacja naszych dekoracji, w tym również i muffinek na chrzest? Na każdej wybranej przez Ciebie dekoracji umieścimy przesłane przez Ciebie dane, takie jak:

  • imię dziecka.
  • jego wizerunek / grafikę - to bardzo fajna i niezwykle oryginalna forma personalizacji, inna niż wszystkie dostępne obecnie na rynku :)!
  • datę i miejsce chrztu - jeżeli będzie na nie miejsce (zależy, o jakiej dekoracji mówimy).

Tort na chrzest z babeczek

Z przygotowanych / zamówionych babeczek możecie również stworzyć tort. Również i w takiej sytuacji namawiamy Was na udekorowanie każdej z babeczek tworzących tort personalizowanymi dekoracjami. Takie torty z babeczek wyjątkowo ładnie i ciekawie się prezentują :)!

Ozdoby na Chrzest - duży wybór

W ramach przygotowanych przez nas dekoracji i gadżetów na Chrzest, z całej naszej bogatej oferty możesz - oczywiście wg. swojego własnego uznania i zapotrzebowania - wybrać poza dekoracjami na babeczki:

  • zaproszenia na Chrzest Święty, w tym zaproszenia dla Rodziców Chrzestnych
  • dekoracje na stół, takie jak winietki, karty menu, pikery do przekąsek, zawieszki i etykiety na butelki i wiele innych
  • ozdoby tortu na Chrzest
  • dekoracje sali na uroczystość, takie jak banery, girlandy czy pamiątkowe plakaty
  • podziękowania dla gości za udział w Chrzcie

Dekoracje na chrzciny z personalizacją

Dekoracje na chrzciny z personalizacją to nasza specjalność! Tak jak i nasze kolekcje urodzinowe, czy te na I Komunię Świętą, tak i serie dekoracji na chrzciny przygotowaliśmy dla Was w wersji personalizowanej. Co to oznacza? Oznacza to, że na wybranych przez Ciebie dekoracjach pojawi się imię Twojego dziecka oraz napisy takie, jakie chcesz. Oczywiście będzie na nich również data i miejsce chrztu, oraz bardziej sprecyzowane informacje - np. imiona gości i miejsce uroczystości podawane na zaproszeniach dla gości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl