Babeczki na chrzest - dekoracje

Babeczki na chrzest - dekoracje

Babeczki na chrzest - dekoracje 

Babeczki na chrzest - dekoracje które nadadzą Twoim babeczkom wyjątkowy wygląd! Poznaj nasze oryginalne i nietuzinkowe ozdoby na Chrzest, w tym właśnie ozdoby do udekorowania muffinek.  Przygotuj przy ich pomocy niezapomniane przyjęcie. Dla wielu z Was Chrzest dziecka to bardzo ważny moment i nie dziwi nas, że przykładacie szczególną wagę do przygotowania wyjątkowej oprawy estetycznego tego szczególnego rodzinnego wydarzenia! Jeżeli interesują Cię oryginalne dekoracje, dodatki i ozdoby na Chrzest - nie zapomnij o zapoznania się z naszymi dekoracjami na babeczki!

Babeczki na chrzest

Babeczki na chrzest - przepis

Przykładowy przepis na babeczki:

Ozdoby na Chrzest - duży wybór

W ramach przygotowanych przez nas dekoracji i gadżetów na Chrzest, z całej naszej bogatej oferty możesz - oczywiście wg. swojego własnego uznania i zapotrzebowania - wybrać poza dekoracjami na babeczki:

  • zaproszenia na Chrzest Święty, w tym zaproszenia dla Rodziców Chrzestnych
  • dekoracje na stół, takie jak winietki, karty menu, pikery do przekąsek, zawieszki i etykiety na butelki i wiele innych
  • ozdoby tortu na Chrzest
  • dekoracje sali na uroczystość, takie jak banery, girlandy czy pamiątkowe plakaty
  • podziękowania dla gości za udział w Chrzcie

 

Dekoracje na chrzciny z personalizacją

Dekoracje na chrzciny z personalizacją to nasza specjalność! Tak jak i nasze kolekcje urodzinowe, czy te na I Komunię Świętą, tak i serie dekoracji na chrzciny przygotowaliśmy dla Was w wersji personalizowanej. Co to oznacza? Oznacza to, że na wybranych przez Ciebie dekoracjach pojawi się imię Twojego dziecka oraz napisy takie, jakie chcesz. Oczywiście będzie na nich również data i miejsce chrztu, oraz bardziej sprecyzowane informacje - np. imiona gości i miejsce uroczystości podawane na zaproszeniach dla gości.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl