Babeczki komunijne - dekoracje

Babeczki komunijne - dekoracje z personalizacją. Myślisz nad udekorowaniem babeczek komunijnych? Idealnym wyborem jest otoczenie babeczki delikatną papilotką oraz wbicie w nią personalizowanego pikera. Możesz też wybrać jedną z tych dekoracji, choć oczywiście najładniej prezentują się one obie razem:

 

Babeczki komunijne inne niż wszystkie

Dzięki takiej dekoracji, babeczki komunijne które podasz, zyskają na oryginalności i wyjątkowości. Możesz być pewna, że ozdobione takimi spersonalizowanymi etykietkami słodkości zrobią dużą furorę. Z pewnością ucieszą dziecko które obchodzi swój dzień I Komunii Świętej. Obok tak przemyślanych dekoracji nie przejdą obojętnie również i zaproszeni na Komunię goście :)!

Babeczki na Komunie

Niezależnie od tego, czy przyjęcie komunijne odbywa się w domu czy w lokalu, bardzo często decydujecie się na serwowanie tego słodkiego przysmaku, jakim są babeczki na komunię. Nic dziwnego - to smaczna i prosta do wykonania przekąska. Aby w pełni uświetnić powód dla którego zebrała się cała rodzina i przyjaciele, polecamy udekorowanie babeczek personalizowanymi dekoracjami.

Babeczki komunijne - dekoracje dostępne w naszym sklepie:

Zobacz wzory na dekoracje babeczek dostępne w sklepie minimundo.pl:

Muffiny komunijne na słodkim stole

Bardzo dużą popularnością cieszą się obecnie słodkie stoły. To nic innego jak pięknie zagospodarowany stół / część sali, w której odbywa się przyjęci komunijne. Na słodkich stołach królują właśnie babeczki oraz inne drobne mini-deserki czy napoje. Centralny punkt słodkiego stołu zazwyczaj zarezerwowany jest dla komunijnego tortu. Dookoła niego, na większych i mniejszych paterach, podstawkach czy talerzach królują babeczki / muffinki. Myślisz nad przygotowaniem słodkiego stołu na Komunię swojego dziecka? Sprawdź wszystkie nasze dekoracje na słodki stół komunijny - klik.

Dekoracja na muffinki komunijne

I Komunia Święta to wyjątkowy moment w życiu rodziny. Nic więc dziwnego, że równie wyjątkowo staramy się też o to, by otoczenie, w jakim świętujemy całą rodziną, wyglądało ładniej i bardziej elegancko niż zazwyczaj. Dekorując serwowane przystawki, smakołyki, kładąc na stole piękne winietki czy karty menu, ozdabiając muffinki papilotkami i pikerami a tort cudownym topperem z imieniem dziecka i jego grafiką - podkreślamy wyjątkowość dnia I Komunii Świętej i jego znaczenie dla nas.

Dekoracje do muffinek na Komunię z personalizacją

Na czym polega personalizacja naszych dekoracji, w tym również i muffinek na komunię? Na każdej wybranej przez Ciebie dekoracji umieścimy przesłane przez Ciebie dane, takie jak:

  • imię dziecka.
  • jego wizerunek / grafikę - to bardzo fajna i niezwykle oryginalna forma personalizacji, inna niż wszystkie dostępne obecnie na rynku :)!
  • datę i miejsce Komunii Św. - jeżeli będzie na nie miejsce (zależy, o jakiej dekoracji mówimy).

Tort komunijny z babeczek

Z przygotowanych / zamówionych babeczek możecie również stworzyć tort komunijny. Również i w takiej sytuacji namawiamy Was na udekorowanie każdej z babeczek tworzących tort personalizowanymi dekoracjami. Takie torty komunijne z babeczek wyjątkowo ładnie i ciekawie się prezentują :)!

Zobacz całą naszą ofertę komunijną - klik

W tym miejscu możesz wybrać dekoracje komunijne dla chłopca - klik

W tym dekoracje komunijne dla dziewczynki  klik

A jeżeli chcesz zobaczyć, jak przykładowo może wyglądać Twój komunijny stół - zapraszam Cię do zapoznania się z tym wpisem blogowym - klik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl