Pirackie urodziny dla dzieci - pirackie przyjęcie w świetnym stylu!

Pirackie urodziny dla dzieci ? Oczywiście, że jesteśmy na tak! Nasza piracka kolekcja urodzinowa, obejmująca różne personalizowane pirackie dekoracje, przygotowana została specjalnie dla żadnych przygód chłopców. Znajdziecie tu i fajnego pirata, i jego przyjaciółkę papugę. Do tego list w butelce, kufer pełen skarbów, mapę prowadzącą do skarbu, piracki statek i rekin - wszystko, co pasuje na pirackie przyjęcie! Cała kolekcja utrzymana w chłopięcych, pełnych energii kolorach - dzięki którym pirackie urodziny zyskają prawdziwie korsarski klimat!

Pirackie dekoracje na urodziny:

 

Pirackie urodziny

Urodziny pirackie ... czyli mega fajny motyw na urodziny dla chłopca

Urodziny pirackie ? To rewelacyjny pomysł na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka! Piracka kolekcja urodzinowych ozdób, namalowana specjalnie dla chłopców, to pełne energii i mocnych kolorów niesamowite dekoracje z równie niesamowitymi grafikami! Znajdziecie tu i fajnego pirata, i jego przyjaciółkę papugę. Do tego list w butelce, kufer pełen skarbów, mapę prowadzącą do skarbu, piracki statek i rekina. Cała seria namalowana jest w chłopięcych, pełnych radości kolorach. Wybierz najbardziej Ci odpowiadające personalizowane pirackie dekoracje i przygotuj się na urodziny pirackie Twojego synka!

Pirackie przyjęcie. Dekoracje które stworzą świetny klimat na Twoje pirackie urodziny :)

Te pełne energii ozdoby pomogą Ci w przygotowaniu niezapomnianej otoczki na pirackie przyjęcie. Dzięki personalizowanym, pełnym koloru dekoracjom sprawisz swojemu dziecku i zaproszonym gościom prawdziwą urodzinową frajdę!

Zobacz jak mogą "kipieć kolorami" szykowane przez Ciebie pirackie urodziny Twojego synka :)

Pirackie dekoracje urodzinowe:

pirackie urodziny pirackie dekoracje urodzinowe dla chłopców

Pirackie dekoracje na urodziny

Pirackie dekoracje na urodziny z minimundo.pl obejmują:

 • girlandy i plakaty
 • pirackie dekoracje na torty i ciastka: toppery na tort i pikery do babeczek
 • opaski na butelki, zawieszki i etykiety do ozdoby butelek i innych naczyń
 • zaproszenia na urodziny
 • karty menu z planowanymi daniami
 • banderolki na muffinki
 • winietki dla gości
 • pirackie dekoracje na słomki
 • naklejki do dekoracji naczyń i papierowych pojemników czy kubeczków

Akcesoria pirackie dla dzieci

Wierzymy, że spośród listy dostępnych akcesoriów i dekoracji wybierzesz takie ozdoby, które przydadzą się właśnie Tobie! Jeżeli jakiegoś kształtu nie ma w pirackiej kolekcji - napisz do nas a my postaramy się wzbogacić tą serię o kolejne ozdoby :)!

Dekoracje żeglarskie

Dekoracje żeglarskie inne niż wszystkie! Z wesołymi rysunkami i KONIECZNIE z personalizacją. Na wyjątkowy dzień, jakim są urodziny Twojego dziecka, zamów równie wyjątkowe ozdoby w żeglarskim / pirackim klimacie. Na każdej z wybranych ozdób umieścimy imię Twojego synka oraz jego wiek. Dzięki temu mały pirat poczuje się naprawdę wyróżniony, a całe przyjęcie na długo zapadnie w pamięci jego, oraz wszystkich zaproszonych gości :)!

Dekoracje stołu z imieniem dziecka na pirackie urodziny

Podobnie jak z naszymi innymi dekoracjami, tak samo i dekoracje w stylu pirackim mają opcję personalizacji. Oznacza to, że na Twoich dekoracjach pojawi się imię Dziecka - Jubilata obchodzącego swoje święto. W trakcie składania zamówienia podajesz nam, jak ma na imię Jubilat oraz które Urodziny obchodzi - i te dane pojawią się na dekoracjach. Na zaproszeniach i menu wpiszemy podane przez Ciebie informacje mówiące o szczegółach Twojego przyjęcia. Dzięki personalizacji dekoracje nabierają jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Absolutnie nie jesteśmy zdziwieni, że opcja ta cieszy się ogromną popularnością.

Pirackie przyjęcie. Zabawy i atrakcje

By przyjęcie było udane, możesz przygotować również kilka pirackich zabaw / atrakcji. Przykładowe zabawy:

Zręcznościowe:
 1. Szukanie ukrytego skarbu. To zabawa popularna w czasie wielu tematycznych przyjęć, nie może jej absolutnie zabraknąć na pirackich urodzinach! Schowaj w domu/ogrodzie skarb. Jeżeli masz możliwość, niech będzie on ukryty w skrzyni udającej piracką. Narysuj mapę lub przygotuj podpowiedzi na karteczkach umieszczonych w różnych częściach domu / ogrodu. Im więcej zagadek do rozwikłania oraz zadań do wykonania po drodze, tym zabawa będzie lepsza. Na końcu dzieci odnajdują skarb. W skrzyni mogą odnaleźć (poza kosztownościami ... = słodyczami ;)) specjalnie przez Ciebie przygotowane pirackie napoje mocy. (Na pewno w trakcie zabawy zachce im się pić.)
 2. Piracki statek. Narysuj na kartonie kształt statku pirackiego. Przygotuj piłeczkę. Wytnij okrągłe dziurki w miejscu bulajów (okien statku). Ustaw dzieci w pewnej odległości od statku (im mniejsze, tym bliżej, żeby ułatwić im zadanie :)). Zadaniem dziecka jest wrzucenie piłki do jednego z otworów.
 3. Doczepianie piratowi brody/wąsów lub innego rekwizytu. Ponownie wytnij z kartony, tym razem kształt pirata. Oczywiście najfajniejszy będzie taki pokolorowany. Wytnij tyle wąsów (lub innych rekwizytów pirackich) ile jest gości urodzinowych. Od spodu przyczep kawałek dwustronnej taśmy, tak by dało się je dokleić do pirata. Zadaniem Dziecka będzie, przy zasłoniętych opaską oczach, umieścić wąsy jak najbliżej właściwego miejsca. Wygrywa Dziecko, które umieści wąsy najbliżej właściwego miejsca na twarzy. Przy tej zabawie jest zawsze dużo śmiechu :)
Artystyczne:
 1. Malowanie koszulek. Kup zwykłe białe koszulki i kredki lub farby do materiałów. Niech każdy pirat ozdobi swoją koszulkę - np. w pirackie motywy. Możesz też sama narysować wcześniej kontur (np. pirata lub statku) a zadaniem Dzieci będzie pokolorowanie koszulek. Tak ozdobione koszulki Dzieci zabierają ze sobą. Wcześniej możesz zrobić całej gromadce pamiątkowe zdjęcie.
 2. Nauka wiązania marynarskich węzłów. Przygotuj tyle kawałków liny / grubszego sznurka ile jest Dzieci. Naucz się wcześniej 2-3 prostych węzłów marynarskich a następnie pokaż je Dzieciom. Możesz przygotować dyplomy ukończenia kursu marynarskiego ;)
Piniata:
 1. Rozbijanie piniaty - ta zabawa zawsze się sprawdza. Więcej o zwyczaju piniat przeczytasz tutaj - klik

Pirackie imiona jakich możesz użyć ba dekoracjach (np. na opaskach na głowę czy zaproszeniach na urodziny)

Pirackie imiona / przydomki:

 1. Wilk Morski ... (+ imię) (Np. Wilk Morski Franek)
 2. Majtek ... (+ imię)
 3. Krwawy Pirat  ... (+ imię)
 4. Bosman ... (+ imię)
 5. Sternik  ... (+ imię)
 6. Korsarz  ... (+ imię)
 7. Kapitan  ... (+ imię)
 8. Rozbitek  ... (+ imię)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl