Pamiątki komunijne

Pamiątki komunijne podkreślą wyjątkowość wydarzenia, jakiem jest I Komunia Święta. W tym szczególnym dniu warto wręczyć coś z przesłaniem, ale równie ładnego. Wręczając oryginalne pamiątki komunijne możemy sprawić, że dziecko poczuje się wyjątkowo. I to zarówno w dzień swojego święta, jak i po latach, wracając - dzięki pamiątce Komunii Świętej - myślami do tego szczególnego wydarzenia:

Pamiątki komunijne

Pierwsza Komunia dziecka to wyjątkowa uroczystość i ważny czas w życiu chrześcijańskim dziecka. Rodzice dziecka przygotowują się do tego wyjątkowego wydarzenia. Jednym z tematów do przemyślenia jest też wybór pamiątki dla dziecka oraz pamiątek i prezentów komunijnych dla gości. Jeżeli nie wpadliście jeszcze na pomysł co kupić na Komunię, zachęcamy - poznaj nasze delikatne pamiątki komunijne w formie personalizowanych plakatów w ramkach. Poznając ofertę minimundo.pl zobaczysz pamiątki takie jak:

 • Pamiątka Komunii dla chłopca

 • Pamiątka komunijna dla dziewczynki

 • Pamiątki komunijne od Was dla gości

Oryginalne pamiątki komunijne dla chłopca i dziewczynki

Oryginalne pamiątki komunijne zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki, cieszące się największą popularnością to zazwyczaj coś z poniższej listy. W naszym sklepie możecie otrzymać dwie pierwsze propozycje, ale zbieramy tutaj również i inne sugestie mogące pomóc w wyborze odpowiedniej pamiątki komunijnej :):

 1. Pamiątkowa, elegancka kartka
 2. Personalizowany plakat w ramce
 3. Dewocjonalia
 4. Figurka aniołka
 5. Deseczka z grawerem / personalizowanym napisem
 6. Szkatułka
 7. Album na zdjęcia komunijne

Komunijne pamiątki dla dziecka / dla gości

W naszej ofercie znajdziecie komunijne pamiątki w kilku wersjach do wyboru. Z jednej strony obdarowujemy dziecko i chcemy by miało pamiątkę po wyjątkowym dniu Pierwszej Komunii Świętej. Z drugiej chcemy obdarować również przybyłych na Komunę gości. Szczególnie wyjątkowo pragniemy odwdzięczyć się za obecność rodzicom chrzestnym dziecka. Dla nich również możemy przygotować personalizowane pamiątki komunijne z wizerunkiem dziecka i podziękowaniami skierowanymi specjalne do nich.

W ofercie sklepu minimundo.pl znajdziesz zarówno

 • pamiątki komunijne dla dziecka przystępującego do Sakramentu I Komunii Św.
 • jak i pamiątki dla gości biorących udział w tej wyjątkowej ceremonii.

Oryginalna Pamiątka Komunii dla chłopca

Oryginalna pamiątka Komunii dla chłopca w pastelowych, delikatnych kolorach i z oryginalnym wizerunkiem dziecka. To Ty wybierasz grafikę, jaka ma się pojawić na pamiątce!. Na pamiątkowym plakacie pojawi się imię chłopca, data i miejsce przyjęcia Sakramentu I Komunii Św., jego grafika oraz pamiątkowy cytat. Możesz wybrać swój własny cytat, możesz skorzystać z tego, który już widnieje na pamiątce. Na plakacie jest również przewidziane miejsce na podpisanie, od kogo jest pamiątka oraz na specjalne życzenia dla dziecka od osoby wręczającej upominek.

Pamiątka pierwszej Komunii Świętej dla Chłopca

Pamiątka pierwszej Komunii Świętej dla chłopca może wyglądać jak ta poniżej. Oczywiście wszystkie teksty zostaną dostosowane do przesyłanych przez Ciebie informacji:) Zmienimy zarówno wszystkie teksty, jak i grafikę chłopca ba taką, która najbardziej przypomina dziecko idące do I Komunii Świętej. 

Pamiątka na Komunię dla chłopca

Pamiątka na Komunię dla chłopca może prezentować się jak ta poniżej. Twoja - po odpowiednim spersonalizowaniu - oczywiście będzie wyglądała nieco inaczej. Możesz na niej umieścić swój własny tekst (lub skorzystać z tego jaki my przygotowaliśmy) no i oczywiście możesz wybrać spośród kilku grafik taką, która najbardziej przypomina chłopca dla którego ma być Pamiątka :). Nam poniższa pamiątka na Komunię dla chłopca bardzo się podoba. Patrząc po ilości zamówień - Wam też!

Pamiątka komunijna dla chłopca :

Pamiątka pierwszej komunii świętej dla chłopca Pamiątka komunijna dla chłopca biała

Pamiątka komunijna dla dziewczynki

Również i dla dziewczynki przygotowaliśmy te wyjątkowe pamiątki komunijne. Taka pamiątka komunijna dla dziewczynki - z cytatem i wizerunkiem dziecka, to ciekawy pomysł na dodatek do prezentu od rodziców, rodziców chrzestnych, babci i dziadka czy cioci i wujka. Jeżeli nie jesteś rodzicem dziecka a szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla dziecka komunijnego - zaskocz je tym personalizowanym plakatem pamiątkowym z jego wizerunkiem :)!

Oryginalna pamiątka komunijna dla dziewczynki - inna niż wszystkie

Zamawiające personalizowaną kartkę lub personalizowany plakat komunijny w ramce masz pewność, że tak przygotowana oryginalna pamiątka komunijna będzie jedyną taką wśród wszystkich otrzymanych przez dziecko tego dnia! Postaw na oryginalność i nieszablonowość :)!

Pamiątka na Komunię dla dziewczynki

Pamiątka na Komunię dla dziewczynki może wyglądać jak ta przedstawiona poniżej. Jak w przypadku wszystkich naszych personalizowanych dekoracji, również i na pamiątce komunijnej wszystkie teksty zostaną dostosowane do przesyłanych przez Ciebie informacji:) Zmienimy zarówno wszystkie napisy, jak i grafikę dziewczynki na taką, która najbardziej przypomina dziecko idące do I Komunii Świętej.

Pamiątka na Komunię dla dziewczynki : 

Pamiątka komunijna dla dziewczynki pamiątka na komunię dla dziewczynki biała z grafiką dziewczynki

Pamiątka Pierwszej Komunii od chrzestnej

Tak wygląda przykładowa Pamiątka Pierwszej Komunii od chrzestnej:

Pamiątki I Komunii Świętej – jakie piękne prezenty można kupić dziecku na Komunię

Goście i rodzina kupują komunijnemu dziecku prezenty oraz pamiątki z tej ważnej okazji. Personalizowany plakat w ramce, z wybranym przez Ciebie cytatem i napisem, będzie oryginalną pamiątką dla obdarowanego dziecka. To raczej tylko dodatek do prezentu komunijnego, ale z pewnością będzie on w przyszłości miłym wspomnieniem tego wyjątkowego dnia. A w czasie po komunijnym pięknie udekoruje pokój obdarowanego dziecka.

Oryginalne pamiątki komunijne

Oryginalne pamiątki komunijne z minimundo.pl! Zaskocz wszystkich czymś całkowicie wyjątkowym i niebagatelnym! Modne są kartki, zaproszenia czy pamiątki ze zdjęciem dziecka. Mało kto z nas ma jednak zdjęcie dziecka w ubraniu do I Komunii Świętej jeszcze przed samą Komunią ;). Dlatego nasz pomysł na dekoracje i dodatki komunijne z wizerunkiem dziecka w formie grafiki jest tak ciekawy i mega oryginalny! Kolekcja tak przygotowanych dekoracji komunijnych cieszy się wśród Was ogromną popularnością, i wcale nas to nie dziwi. Sprawdź nasze oryginalne pamiątki komunijne i przygotuj wyjątkowe przyjęcie swojego dziecka.

Życzenia komunijne

Na prezentowanych pamiątkach komunijnych wpiszemy wybrane przez Ciebie życzenia komunijne. Możesz skorzystać z gotowych cytatów, życzeń (zebraliśmy je w tym wpisie blogowym - klik). Możesz również przesłać nam swój oryginalny, autorski tekst życzeń. Z chęcią umieścimy go na zamawianej przez Ciebie pamiątce!

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej - przykładowe cytaty

Przykładowe cytaty, jakie możesz umieścić na pamiątce komunijnej:

„Kto trwa w miłości, trwa w Bogu a Bóg trwa w nim.”
1J 4,16

Zoju!
Dziś pierwszy raz przystąpiłaś do Komunii Świętej, przyjęłaś do swojego serca Pana Jezusa.
Życzymy Ci żebyś chciała się z nim spotykać jak najczęściej.

Niech Pan Bóg Ci błogosławi a Matka Boża otacza Cię swoją opieką.

Kochana Zoju!
W dniu Pierwszej Komunii Świętej życzę Ci abyś wzrastała w wierze i mądrości otoczona miłością rodziców, chrzestnych i przyjaciół.

Zoja!
Właśnie po raz pierwszy przystąpiłaś do Sakramentu Pokuty i Eucharystii. To ważne wydarzenie także dla nas.

Otaczamy Cię modlitwą i życzymy Ci serca pełnego wiary, nadziei i miłości.

Pamiątki pierwszokomunijne personalizowane

Na czym polega personalizacja naszych dekoracji? Na wybranej przez Ciebie dekoracji (czy to na ozdobach na salę/stół komunijny, czy właśnie na pamiątce komunijnej) umieścimy przesłane przez Ciebie dane, takie jak:

 • imię dziecka.
 • jego wizerunek / grafikę - to bardzo fajna i niezwykle oryginalna forma personalizacji, inna niż wszystkie dostępne obecnie na rynku :)!
 • datę i miejsce Komunii Św.
 • cytat komunijny lub tekst życzeń.
 • imię osoby, która wręcza pamiątkę.

Pamiątka dla chrześniaka na Komunię:

Pamiątka komunijna od matki chrzestnej

Jesteś matką chrzestną dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej, i poza większym prezentem chciałabyś dać dziecku jakąś gustowną pamiątkę z wartościowym cytatem? Świetnie trafiłaś! Przygotujemy specjalnie dla Ciebie wyjątkowy, spersonalizowany plakat pamiątkowy dla chrześniaka / chrześniaczki. Cokolwiek chcesz podarować dziecku przy tej szczególnej okazji, możesz do prezentu dołączyć taką właśnie personalizowaną pamiątkę z wybranym przez siebie cytatem / tekstem. Pozostanie ona na długie lata. Będzie również przypominać dziecku dzień Pierwszej Komunii i Twoją obecność przy nim w tym szczególnym dniu.

Pamiątka komunijna od ojca chrzestnego

Jako ojciec chrzestny z pewnością chcesz, by dzień Pierwszej Komunii Świętej Twojego chrześniaka / chrześniaczki był wyjątkowy, i jako taki został przez niego / nią zapamiętany. Podaruj dziecku personalizowaną pamiątkę komunijną z jego wizerunkiem i wybranym przez Ciebie cytatem / tekstem. To miły i wartościowy dodatek akcent upamiętniający wyjątkowość świętowanego wydarzenia :)!

Pamiątka komunijna od rodziców

Pamiątka komunijna od rodziców również może przybrać formę spersonalizowanego plakatu z grafiką dziecka. Często sami rodzice nie przygotowują dla dziecka dużych prezentów. Wiedzą, że i tak otrzyma ono podarunki od rodziców chrzestnych i innych zaproszonych gości. Pamiątka komunijna w formie spersonalizowanego plakatu w ramce wydaje się być ciekawym pomysłem na komunijny prezent od rodziców. Lub dodatek do prezentu.

Pamiątka dla gości komunijnych

Pamiątka dla gości komunijnych może być symboliczna - chodzi tu raczej o gest, niż o jakieś wielkie prezenty. Często przygotowujecie dla gości komunijnych mini-podarunki. Takie jak słoiczki z miodami, ciasteczka w dekoracyjnych woreczkach, ciasto w pudełkach, woreczki z herbatą czy inne drobnostki. Z pewnością miłym i jednocześnie eleganckim gestem będzie dodanie do takich podarków karteczki z podziękowaniem. Mamy dla Was przygotowane takie właśnie bileciki / etykiety - oczywiście z wizerunkiem dziecka :)!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl