Opcje przeglądania

Ozdoby na tort dla dzieci

Ozdoby na tort dla dzieci to nie tylko coraz bardziej popularne toppery na torty, ale również i szereg innych dekoracji. W zależności od tego, jak bardzo kolorowy i spektakularny tort chcemy uzyskać, możemy użyć dekoracje na tort dla dzieci - jedną, dwie, a nawet kilka!, by urozmaicić wygląd szykowanego smakołyku. Zwolenników skromnych, minimalistycznych tortów, w zupełności zadowoli użycie jednej ozdoby na tort dla dzieci. Ci, którzy lubią kolory, przesyt i prawdziwie spektakularne wrażenia - wybiorą kilka z nich. I połączą np. topper z lukrowymi figurkami oraz np. pasującymi dekoracyjnymi świeczkami.

ozdoby na tort dla dzieci

Ozdoby na tort dla dzieci

Ozdoby na tort dla dzieci to nie tylko coraz bardziej popularne toppery na torty, ale również i szereg innych dekoracji. W zależności od tego, jak bardzo kolorowy i spektakularny tort chcemy uzyskać, możemy użyć dekoracje na tort dla dzieci - jedną, dwie, a nawet kilka!, by urozmaicić wygląd szykowanego smakołyku. Zwolenników skromnych, minimalistycznych tortów, w zupełności zadowoli użycie jednej ozdoby na tort dla dzieci. Ci, którzy lubią kolory, przesyt i prawdziwie spektakularne wrażenia - wybiorą kilka z nich. I połączą np. topper z lukrowymi figurkami oraz np. pasującymi dekoracyjnymi świeczkami.

Ozdoby na tort dla dzieci - najczęściej wybierane

Najczęściej mamy wybierają ozdoby na tort z poniższej listy:

 1. cukrowe / lukrowe figurki
 2. toppery drewniane
 3. toppery papierowe
 4. inne mniejsze papierowe dekoracje np. piki na długich patyczkach
 5. dekoracyjne świeczki - np. w kształcie zwierzątek czy z innymi tematycznymi motywami
 6. zimne ognie
 7. opłatek na tort
 8. kwiaty i liście
 9. udekorowane lukrem ciastka na drewnianych patyczkach (to forma jadalnych pikerów / topperów na tort)

Ozdoby tortów dla dzieci i pozostałe tematyczne dekoracje

Zobacz jak mogę wyglądać przykładowe ozdoby tortów dla dzieci, pasujące stylem i tematem do pozostałych urodzinowych dekoracji z danej kolekcji tematycznej :)

Ozdoby tortów dla dzieci z kolekcji cyrkowej

Dekoracje na tort dla dzieci

Dekoracje na tort dla dzieci dostępne w minimundo.pl to papierowe toppery i pikery. Wszystkie dekoracje są przypisane danej tematyce tak, byś - jeżeli masz taką ochotę - mogła przygotować całe tematyczne urodziny. I tak np. do dekoracji na tort dla dzieci w stylu farmy i gospodarskiego życia dobierzesz szereg innych ozdób takich jak pikery, girlandy, banderolki na butelki czy papilotki na muffinki. Korzystając z naszych perełek z łatwością ozdobisz zarówno urodzinowy tort, jak i pozostałe smakołyki serwowane na urodzinowym stole.

Dekoracje na tort dla dzieci - w jednym stylu i tematyce

Jeżeli po raz pierwszy spotkałaś się z ideą tematycznych urodzin dla dzieci i zastanawiasz się o co może chodzić, poniżej możesz zobaczyć, jak wyglądają utrzymane w tym samym stylu i tematyce ozdoby urodzinowe w tym właśnie dekoracje na tort dla dzieci. Tu na przykładzie urodzinek w farmerskim stylu. Ale to oczywiście Ty i Jubilat wybieracie interesujące Was rysunki. Wszystkie dostępne kolekcje możecie zobaczyć tutaj - klik, a poniżej dekoracje na tort na farmerskie urodzinki:

Dekoracje na tort dla dzieci

Dekoracja na tort dla dzieci inna niż wszystkie :)

Jak widzisz, taka dekoracja na tort dla dzieci jest absolutnie wyjątkowa i zupełnie inna niż te zazwyczaj spotykane na dziecięcych przyjęciach urodzinowych. Jeżeli cenisz piękno i oryginalność, tego typu personalizowane ozdoby powinny przypaść Ci do gustu.

Personalizowany topper na tort dla dzieci

Personalizowany topper na tort dla dzieci - czy to w formie toppera z napisem, czy w formie mniejszych pikerów z rysunkami i napisami - to gwarancja najbardziej oryginalnego wyglądu Twojego tortu! Na wybranej przez Ciebie dekoracji na tort pojawią się wybrane przez Ciebie informacje takie jak:

 • imię dziecka
 • jego wiek
 • oraz napis, jaki chcesz :)

Dekoracje na tort dla dzieci - wybierz swoją kolekcję tematyczną

Wybierz taką dekorację na tort, i pasujące do niej inne ozdoby, jaka skradnie serce Twojego dziecka ! Do wyboru masz wiele motywów przewodnich imprezy urodzinowej. tutaj na przykład możesz zobaczyć dekoracje na tort w kosmicznym stylu. I dopasować do nich pozostałe ozdoby na urodzinki dziecka :)!

Dekoracje na tort dla dzieci

Ozdoby na torty urodzinowe

Ozdoby na torty urodzinowe w formie topperów i pikerów, w łatwy sposób pomogą Ci przemienić nawet najzwyklejszy tort w prawdziwie spektakularne dzieło :)! Są duże i kolorowe, a przez to że wysoko wypiętrzają się ponad poziom ciasta sprawiają, że tort wydaje się bardziej okazały. Wbicie toppera czy pikerów w tort to chyba najszybszy i najprostszy sposób na dekorację tortu. Toppery są również najczęściej przez Was zamawianym typem dekoracji. Co tylko potwierdza naszą teorię na ich wyjątkową użyteczność :).

Ozdoby na tort na urodziny

Wybierz ozdoby na tort na urodziny swojego dziecka, która skradnie serce Jubilata / Jubilatki i wywoła zachwyt wśród zaproszonych gości. Spersonalizuj topper i ciesz się wyjątkowymi urodzinkami swojego dziecka :)!:

ozdoby na tort na urodziny

Polecamy serdecznie!

Z tymi wyjątkowymi dekoracjami wyczarujesz najpiękniejszy urodzinowy TORT!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl