Naklejki urodzinowe dla dzieci

Naklejki urodzinowe dla dzieci inne niż wszystkie! Z imieniem jubilata / jubilatki i cyfrą mówiącą, które urodziny obchodzi! Z grafikami pasującymi do całych kolekcji dekoracji urodzinowych. Naklejki urodzinowe możesz użyć do dekoracji naczyń na urodzinowym stole, nakleić je na koperty z zaproszeniami lub na prezenciki dawane gościom po przyjęciu. Poznaj absolutnie wyjątkowe naklejki urodzinowe dla dzieci:

Naklejki urodzinowe dla dzieci dla dorosłych naklejki na urodziny naklejki na butelki urodzinowe naklejki na urodziny do przedszkola

naklejki urodzinowe

  • nowość

Naklejki personalizowane urodzinowe

Naklejki personalizowane urodzinowe inne niż wszystkie! Z imieniem jubilata / jubilatki i cyfrą mówiącą które urodziny obchodzi! Z grafikami pasującymi do całych kolekcji dekoracji urodzinowych. Poznaj nasze wyjątkowe naklejki urodzinowe!

Naklejki urodzinowe personalizowane - z imieniem dziecka

Naklejki urodzinowe personalizowane - czyli z imieniem dziecka to nowość na naszym rynku. Nie spotkasz ich w zwykłym papierniczym czy nawet sklepie z dekoracjami urodzinowymi. Naklejki urodzinowe na planowaną imprezę przygotowywujemy specjalnie dla Twojego dziecka, na jego wyjątkowy dzień! To Ty wybierasz model (zazwyczaj wybieracie te, które pasują do motywu przewodniego całej imprezy :)), podajesz nam imię dziecka i jego wiek, a my przygotowujemy dla Was cudowne, spersonalizowane naklejki urodzinowe!

Naklejki urodzinowe dla dzieci dla dorosłych naklejki na urodziny naklejki na butelki urodzinowe naklejki na urodziny do przedszkola

Urodzinowe naklejki - personalizacja - na czym polega:

Jeżeli nie wiesz, na czym polega personalizacja - już podpowiadamy! Urodzinowe naklejki przygotowujemy specjalnie dla Ciebie. Wybierasz motyw przewodni całego przyjęcia, lub tylko rysunki na naklejki. Składając zamówienie podajesz nam informacje, które my umieścimy na Twoich naklejkach. Tak specjalnie dla Ciebie przygotowane dekoracje nazywają się właśnie personalizowanymi.

Na czym polega personalizacja naklejek:

  1. Wybierasz wzór (mamy przygotowanych dla Ciebie wiele wzorów naklejek - dopasowanych do całych  kolekcji tematycznych :))
  2. Podajesz nam imię dziecka, które jest Jubilatką / Jubilatem.
  3. Podajesz, które urodzinki świętuje :)
  4. Jeżeli chcesz na naklejkach umieścić inny lub dodatkowy napis - podaj to w uwagach do zamówienia. Możesz np. chcieć, by pojawiła się na nich data przyjęcia, albo słowo "dziękuję" / "dziękuję za przybycie" lub jakiekolwiek inne słowa.
  5. Możemy też na naklejkach wypisać na przykład imiona zaproszonych gości. Takie rozwiązanie jest ostatnio bardzo popularne, zwłaszcza gdy zapraszamy dużo gości a zabawy dla dzieci przeprowadza osoba, która nie zna ich wszystkich imion. Jest to pomocne również i dla samych dzieci (jeżeli umieją już czytać, a nie znają się aż tak dobrze między sobą).

Wszystkie te informacje umieścimy je na wydrukowanych dla Ciebie naklejkach tak, by Jubilat / Jubilatka mieli niesamowitą niespodziankę :)!

Naklejki na urodziny dziecka

Zobacz nasze przykładowe naklejki na urodziny dziecka. Jak widzisz, staramy się, byś wybierając którąkolwiek z naszych kolekcji tematycznych dekoracji urodzinowych miała możliwość zamówienia choć jednego, dwóch rodzajów naklejek urodzinowych:

Naklejki na urodziny do przedszkola

Tego typu dekoracje idealnie sprawdzą się również jako naklejki na urodziny do przedszkola. Przygotuj po jednej naklejce dla każdego dziecka z przedszkolnej grupy Twojej jubilatki / jubilata. Będzie to miły gest i ciekawe zaznaczenie wyjątkowego dnia Twojego maluszka! Naklejkami można ozdobić ubranka dzieci lub wręczyć je jako mini prezencik - podarunek od jubilata.

Naklejki urodzinowe naklejki na urodziny do przedszkola

Naklejki urodzinowe dla dzieci - zgraj je z pozostałymi tematycznymi dekoracjami urodzinowymi :)

Jeżeli spodobały Ci się naklejki urodzinowe dla dzieci dostępne w naszym sklepie, zerknij na pozostałe dekoracje z danej kolekcji. Naklejki to jeden z elementów całej serii tematycznych dekoracji urodzinowych. Oczywiście jak to u nas w sklepie - wszystkie te ozdoby są personalizowane! Jesteśmy przekonani, że poza naklejkami wybierzesz jeszcze jakąś inną dekorację / dekoracje na Wasz urodzinkowy stół. A poniżej foto przedstawiające przykładowe ozdoby, jakie z danej kolekcji możesz dobrać do naklejek.

Urodzinowe naklejki - zastosowanie

Naklejkami można ozdobić wszystkie gładkie urodzinowe rekwizyty / naczynia - np. kubeczki, butelki czy pojemniki na popcorn. Można je też nakleić na koperty w których wysyłamy / rozdajemy zaproszenia na planowane przyjęcie. Czasem na urodzinowym stole pojawiają się lizaki czy inne słodycze zawinięte w celofanowy woreczek - można nakleić na nim naklejkę i dana przekąska zyska dzięki temu prostemu zabiegowi zupełnie inny wymiar ;).

Naklejki fajnie sprawdzą się również na papierowych torbach czy kartonowych pudełeczkach, do których wkładamy drobiazgi / mini prezenty dla naszych Gości. W ten sposób motyw przewodni Twojego przyjęcia powędruje do innych domów i będzie miłym przypomnieniem o wspaniałej urodzinowej zabawie :).

Personalizowane naklejki. Z imieniem ... i nie tylko!

Na naklejkach może pojawić się imię jubilata i jego wiek. Równie dobrze możemy umieścić na nich każdą, wybraną przez Ciebie informację! Może to być napis Sto lat, Happy Birthday i każdy inny! Możemy wpisać podziękowanie za przybycie na uroczystość lub życzenia dobrej zabawy albo napis: Smacznego! To Ty wybierasz, jak chcesz spersonalizować swoją dekorację :). 

Naklejki na butelki /etykiety na butelki personalizowane

W naszej ofercie mamy specjalne etykiety na butelki. Możesz zamówić je tutaj - klik . Ale równie dobrze możesz na serwowane napoje nakleić taką właśnie naklejkę. Przygotowując swój stół urodzinowy masz pełną dowolność, możesz zestawiać nasze dekoracje jak tylko chcesz, a naszą rolą jest zwyczajnie pomóc Ci w przygotowaniu najlepszego przyjęcia :)! Chętnie dopasujemy nasze propozycje do Twojego wyobrażenia o idealnym wystroju przyjęcia urodzinowego :)!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl