Naklejki na ubrania dla dzieci z imieniem 

Bywa, że na dziecięce imprezy - np. na urodziny, zapraszamy dużo gości. Nie wszystkie dzieci znają się między sobą. Rodzice czy animatorzy pomagający w czasie zabawy również dopiero poznają imiona małych gości. Naklejki na ubrania z imieniem dziecka bardzo ułatwią nam proces poznawania się:

naklejki na ubrania dla dzieci

Naklejki na ubrania dla dzieci z imieniem

Naklejki na ubrania dla dzieci - jako fajne ułatwienie na czas dziecięcych przyjęć - urodzin, spotkań z przyjaciółmi, piników czy przyjęć komunijnych.

Bywa, że na dziecięce imprezy - np. na urodziny, zapraszamy dużo gości. Nie wszystkie dzieci znają się między sobą. Rodzice czy animatorzy pomagający w czasie zabawy również dopiero poznają imiona małych gości. Naklejki na ubrania z imieniem dziecka bardzo ułatwią nam proces poznawania się. Będą pomocne również dla starszych dzieci, umiejących już czytać.

Naklejki z imieniem

Na zamówionych przez Ciebie naklejkach pojawią się imiona zaproszonych na urodziny małych gości. Podaj nam je w czasie składania zamówienia. My wpiszemy je w odpowiednie miejsce i wyprodukujemy taki specjalnie dla Ciebie przygotowany zestaw personalizowaneych, kolorowych naklejek.

Personalizowane naklejki

Naklejki, tak jak wszystkie nasze dekoracje, są personalizowane. Oznacza to, że na wybranej przez Ciebie dekoracji, z wybranej przez Ciebie kolekcji rysunków pojawią się takie informacje, jakie chcesz. W przypadku naklejek będą to imiona zaproszonych gości. Ale równie dobrze możesz zamówić u nas naklejki z dowolnym, wybranym przez Ciebie napisem. Np. z podziękowaniem za przybycie na uroczystość lub z hasłem / życzeniami / wezwaniem do fajnej zabawy :)!

Personalizowane naklejki do podpisania

Jeżeli przygotowujesz przyjęcie, a nie masz jeszcze potwierdzonej listy gości, możesz zamówić u nas naklejki z pięknymi grafikami pasującymi do Twojego pomysłu na przyjęcie ale z wolnym miejscem na imię. Otrzymasz wówczas komplet naklejek z rysunkami i miejscem do samodzielnego uzupelnienia imion dzieci. To również doskonały pomysł i spore ułatwienie na czas przyjęcia. Każdemu z przybyłych gości przyklej naklejkę i dopisz jego imię na niej.

Etykiety na ubrania dla dzieci

Nasze nalejki to nic innego jak "chwilowe" etykiety na ubrania dla dzieci. Szybko je nakleisz a po skończonej zabawie - co równie ważne - naklejki łatwo jest ściągnąć z ubranka - nie niesząc go. Takie naklejki na ubrankach dzieci to drobny szczegół, który może fajnie pomóc w czasie trwania zabawy. Wybierz naklejki i pozostałe dekoracje spośród naszych licznych tematycznych kolekcji urodzinowych dostępnych tutaj: klik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl