Metryczki dla dziecka

Metryczka dla dziecka to wspaniały sposób na upamiętnienie narodzin Maluszka.

To piękna pamiątka jaką możemy sprawdić naszemu Dziecku. Jest to też ciekawy pomysł na oryginalny prezent, z jakim możemy iść do nowo narodzonego członka naszej Rodziny lub do dziecka Przyjaciół.

metryczki dla dzieci

Metryczka

Metryczka dla dziecka to wspaniały sposób na upamiętnienie narodzin Maluszka. To piękna pamiątka jaką możemy sprawdić naszemu Dziecku. Jest to też ciekawy pomysł na oryginalny prezent, z jakim możemy iść do nowo narodzonego członka naszej Rodziny lub do dziecka Przyjaciół.

Metryczki dla dziecka

Narodziny dziecka to wyjątkowa chwila w życiu każdej rodziny :). Pamięta się ją do konca życia i wielokrotnie wspomina z ciepłem w sercu. Warto sprawić sobie lub najbliższym z tej okazji pamiątkowy prezent – personalizowaną, pięknie zaprojektowaną metryczkę z imieniem, datą i godziną urodzenia oraz wagą maluszka. Można równiez dodać miasto / miejscowość narodzin. Do wyboru mamy sporo wzorów metryczek -  w wielu kolorach i z różnymi grafikami. Poza funkcją pamiątkową, metryczki idealne nadają się do ozdobienia ściany nad łóżeczkiem nowego członka rodziny.

Metryczka to także wspaniały prezent dla przyjaciół czy znajomych, którzy właśnie doczekali się dziecka.

Personalizacja dekoracji

Personalizowane dekoracje - co to jest?

Personalizacja oznacza, że na naszych autorskich grafikach pojawi się imię Twojego Dziecka i wszystkie pozostałe informacje, jakie chcesz by na nich widniały.  Podobnie ma to miejsce w przypadku metryczek. Podaj nam wszystkie dane - a my je wkomponujemy w Twój plakat metryczkowy. 

Wyjątkowy sklep z wyjątkowymi dekoracjami urodzinowymi - tak, to my, a Ty dobrze trafiłaś :).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl