Menu na urodziny - karty MENU z personalizowaną treścią

Poznaj nasze personalizowane karty Menu na najróżniejsze, wyjątkowe okazje: Baby Shower, Urodziny, Chrzciny czy Komunie. Przygotuj z nami tą ciekawą i oryginalną formę przedstawienia planowanych na uroczystości potraw. Wybierz motyw przewodni przyjęcia i dobierz do niego karty Menu:

 

menu na urodziny / na przyjęcie - karty

Menu urodzinowe - karty MENU z personalizowaną treścią

Manu urodzinowe w formie wypisanych kart to świetny sposób na oznaczenie serwowanych na przyjęciu potraw.

Szykujesz przyjęcie, które ma być wyjątkowe? Przygotowujesz najpyszniejsze słodkości i przekąski dla zaproszonych Gości? A może przyjęcie odbywa się w restauracji? Niezależnie od miejsca spotkania i serwowanych w jego czasie potraw, przygotuj z nami listę wszystkich smakołyków, jakie przewidziałaś na przyjęcie. Przed każdym z zaproszonych gości połóż kartę z menu utrzymaną w stylu, w jakim są wszystkie dekoracje na przyjęciu :). 

Menu. Urodziny z jednym motywem przewodnim - wybierz tematykę dekoracji na całe przyjęcie :)

... i w tej samej tematyce zamów u nas karty podające urodzinowe menu. Urodziny tak dopięte na ostatni guzik z pewnością zostaną w Waszej pamięci na bardzo długo! Jeżeli Twój synek lubi książeczki z piratami, zobacz naszą piracką kolekcję, wybierz kilka morskich dekoracji oraz podaj nam, jakie dania szykujesz na niezapomniane urodziny. Wpiszemy je na pasującą tematycznie kartę z pirackimi motywami :)

Menu. Urodziny dopięte na ostatni guzik!

Rozmiary kart do wyboru:

  1. Klasycznie karty z menu urodzinowym (lub na każde inne przyjęcie) przygotowywujemy w formacie 10 x 15 cm.
  2. Jeżeli potraw jest więcej i ich spis nie zmieści się na karcie o wymiarach 10 x 15 cm., możemy przygotować menu w większym formacie: 15 x 21 cm.

Personalizowane Menu urodzinowe

Karty z menu, tak jak nasze wszystkie dekoracje urodzinowego stołu, są personalizowane. Oznacza to, że przygotujemy je specjalnie dla Ciebie - wpisujemy na nich podane przez Ciebie informacje, podając imię dziecka, okazję spotkania oraz spis wszystkich planowanych potraw. Możemy tam umieścić przygotowane przez Ciebie pozdrowienia czy życzenia. Takie personalizowane dekoracje urodzinowe cieszą się obecnie dużym powodzeniem :)!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl