Kieszonki na sztućce komunijne

Kieszonki na sztućce komunijne to wyjątkowy i bardzo elegancki pomysł na udekorowanie komunijnego stołu. Zwłaszcza takie z Twoją personalizacją! Zamów personalizowane kieszonki na sztućce - dopinając na ostatni guzik wystrój komunijnego przyjęcia sprawisz, że ten szczególny dla Twojego dziecka dzień stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Kieszonki na sztućce komunijne

Kieszonki na sztućce komunijne

Kieszonki na sztućce komunijne to wyjątkowy i bardzo elegancki pomysł na udekorowanie komunijnego stołu. Zwłaszcza takie z Twoją personalizacją! Zamów personalizowane kieszonki na sztućce - dopinając na ostatni guzik wystrój komunijnego przyjęcia sprawisz, że ten szczególny dla Twojego dziecka dzień stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Kieszonki na sztućce komunijne

Oryginalne, a przy tym elegancko przygotowana oprawa komunijnego stołu z pewnością podkreśli uroczysty charakter spotkania rodzinnego. Sprawi też, że podane posiłki zyskują na atrakcyjności. O tego typu wyjątkowe dekoracje najbardziej dbamy podczas rodzinnych świąt i innych, ważnych okoliczności. Jednym z "gadżetów" jakie mogą się wówczas pojawić na stole, są Kieszonki na sztućce . To rodzaj przegródki na nóż, widelec i łyżkę, eksponujące piękno zestawu i w tym przypadku - nawiązujące grafiką i kolorami do okoliczności spotkania, czyli do celebrowania Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Kieszonki na sztućce komunijne etui na sztućce I Komunia Święta personalizowane

Kieszonki na sztućce - Komunia w domu / w lokalu

Stylowe kieszonki na sztućce komunijne doskonale będą wyglądać zarówno na stole w restauracji jak i na przyjęciu odbywającym się w domu. Ten bardzo charakterystyczny dodatek wprowadza niezwykle elegancki charakter oraz nadaje całej aranżacji nieszablonowy charakter. Proponowane przez nas kieszonki na sztućce pasują do stylu boho oraz rustykalnego. Obecnie dużą popularnością cieszą się produkty, które wpisują się w nowoczesne minimalistyczne trendy, a tym samym stają się synonimem subtelnej elegancji. I prezentowane w minimundo.pl komunijne kieszonki na sztućce są tego fajnym przykładem.

Etui na sztućce komunijne personalizowane

Na czym polega personalizacja naszych dekoracji, w tym etui na sztućce komunijne? Na wybranej przez Ciebie dekoracji umieścimy przesłane przez Ciebie dane, takie jak:

  • imię dziecka.
  • jego wizerunek / grafikę - to bardzo fajna i niezwykle oryginalna forma personalizacji, inna niż wszystkie dostępne obecnie na rynku :)!
  • datę i miejsce Komunii Św.
  • Życzenia SMACZNEGO

Dodatkowo możemy umieścić na kieszonkach imiona zaproszonych gości, dzięki czemu etui staną się jednocześnie winietkami!!! To również bardzo fajne rozwiązanie, często stosowane przez naszych Klientów :).

Etui na sztućce papierowe

Etui na sztućce z papieru idealnie wpisze się w minimalistyczny, lekko rustykalny styl przyjęcia komunijnego. Wykonane są z ładnego, grubego papieru (o gramaturze 350). Dostępne są w stonowanych kolorach - bieli i beżach. I oczywiście możecie wybrać takie na przyjęcie komunijne zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Jesteśmy przekonani, że taki elegancki i oryginalny futerał na sztućce będzie się ładnie prezentował przy nakryciu każdego z Twoich gości komunijnych!

Dekoracje na stół komunijny

Dzięki naszym personalizowanym dekoracjom komunijnym ładnie, i co równie ważne - szybko i bezproblemowo - ozdobisz planowane przyjęcie komunijne. Koło rozstawionej zastawy połóż winietki z imionami gości lub / i kieszonki na sztućce komunijne, w przekąski (słone i słodkie) powbijaj pikery, w ciasta i torty włóż toppery. Ozdób naklejkami lub zawieszkami karafki i butelki z napojami. W widocznym miejscu powieś plakat oraz girlandę z imieniem Twojego dziecka. Jeżeli planujesz przygotować drobne upominki / podziękowania dla gości, zamów zawieszki z tekstem podziękowania (i oczywiście, jak w przypadku wszystkich innych dekoracji, z imieniem i grafiką Twojego dziecka :))

 

Zobacz całą naszą ofertę komunijną - klik

W tym miejscu możesz wybrać dekoracje komunijne dla chłopca - klik

W tym dekoracje komunijne dla dziewczynki  klik

A jeżeli chcesz zobaczyć, jak przykładowo może wyglądać Twój komunijny stół - zapraszam Cię do zapoznania się z tym wpisem blogowym - klik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl